Carolina – Buffalo 3:2 (1:0 po s.n.) | New Jersey – NY Islanders 2:3 (kon.) | Pittsburgh – Detroit 2:5 (kon.)
St. Louis – Washington 2:4 (kon.) | Dallas – Colorado 0:1 (kon.) | Calgary – Arizona 2:1 (1:0 po s.n.)

Detroit právě vstřelil branku!
    Vítězství Red Wings pojišťuje STEVE OTT, který kotouč doslova dovezl až do prázdné branky. Asistence: Brian Lashoff.

59:01
    Oullet se v předbrankovém prostoru provinil krosčekem a je vyloučen na dvě minuty.

57:48
    Penguins zkouší hru bez brankáře, dokáží vstřelit kontaktní branku?

52:45
    Malkin se však dopouští zbytečného podražení a Penguins o svou přesilovou hru přichází.

52:38
    Jensen se dopustil nedovoleného bránění a dává Pittsburghu velkou šanci na vstřelení kontaktní branky.

48:34
    Letang si sjel na pravý kruh, vystřelil zápěstím a trefil brankovou konstrukci. Velké štěstí hostujícího týmu.

47:42
    Sproul nešťastně podrazil Wilsona a je vyloučen na dvě minuty.

38:12
    Penguins si zahrají přesilovou hru. Na trestnou lavici míří na dvě minuty Sproul.

38:00
    Střela Schultze od modré čáry orazítkovala tyčku. Pittsburgh má nyní hodně smůly.
    37:24 Brendan SMITH - 2:4

37:24
    Hokejisté Detroitu se dokonce vrací do dvoubrankového vedení. Střela BRENDANA SMITHA od modré čáry propadla za Fleuryho záda. Brankář Penguins toho příliš neviděl. Asistence: Gustav Nyquist.

37:08
    A mohlo být znovu vyrovnáno! Střela Määtty od modré čáry skončila na tyčce. Coreau se však poté po kotouči vrhl a zalehl jej.
    35:11 Martin FRK - 2:3

35:11
    Rudá křídla si berou ztracené vedení zpátky! Bertuzzi našel na levém kruhu MARTINA FRKA, který se prosadil pohotovou ránou. Asistence: Tyler Bertuzzi a Riley Shehan.
    34:01 Kris LETANG - 2:2

34:01
    Pittsburgh právě vstřelil branku!
    Znovu platí pravidlo „Nedáš, dostaneš!" Po závaru před brankou Detroitu se ke kotouči dostal KRIS LETANG a přesnou střelou pod břevno nedal hostujícímu brankáři šanci. Asistence: Matt Cullen a Eric Fehr.

33:45
    Obrovský tlak Red Wings přečkali Tučňáci jen díky Fleurymu, který vytáhl proti dorážce Pulkkinena světový zákrok!

33:17
    Detroit se hned z oslabení dostane do přesilové hry. Za hákování je totiž vyloučen Kunitz.

31:17
    Jensen vyhodil kotouč smolně do hlediště a bude vyloučen na dvě minuty za zdržování hry.

28:15
    Pouliot se provinil hákováním a je vyloučen. Bude se hrát ve čtyřech.

27:09
    Za vysokou hůl je vyloučen na dvě minuty Athanasiou. Penguins si zahrají další přesilovou hru.
    26:12 Carter ROWNEY - 1:2

26:12
    Hokejisté Pittsburghu se prosazují po skončení přesilové hry. Střelu CARTERA ROWNEYHO z pravého kruhu tečoval smolně Sheahan do vlastní klece Sheahan. Asistence: Olli Määttä, Scott Wilson.

23:35
    Pittsburgh si zahraje přesilovou hru. Pulkkinen se provinil sekáním a je zaslouženě vyloučen.
    15:35 Tyler BERTUZZI - 0:2

15:35
    Red Wings přesilovou hru využívají a dostávají se do dvoubrankového vedení. Sheahan našel v útočném pásmu volného TYLERA BERTUZZIHO, který si najel před Fleuryho a po kličce do bekhendu mu poslal kotouč mezi nohy. Asistence: Riley Sheahan a Gustav Nyquist.

13:41
    Renouf byl v plné jízdě postrčen na mantinel Wilsonem, za což je domácí hokejista vyloučen na dvě minuty.

11:40
    Krásná akce Detroitu nepřinesla další branku. Mantha zavezl kotouč do třetiny, uvolnil Athanasioua, který ještě vylepšil pozici pro Frka. Český útočník z mezikruží zamířil těsně vedle levé tyče.
    07:34 Gustav NYQUIST - 0:1

07:34
    Rudá křídla se dostávají do vedení! GUSTAV NYQUIST se před brankou dostal k dorážce střely Sproula a pohotově nasměroval kotouč do sítě. Asistence: Ryan Sproul a Andreas Athanasiou.

Jan Šlapáček

Branky a nahrávky: 27. Rowney (Määttä, Wilson), 35. Letang (Cullen, Fehr) – 8. Nyquist (Sproul, Athanasiou), 16. Bertuzzi (Sheahan, Nyquist), 36. Frk (Bertuzzi, Shehan), 38. Smith (Nyquist), 60. Ott (Lashoff)

Pittsburgh Penguins: Fleury (Jarry) – Dumoulin, Letang, Määttä, Warsofsky, Pouliot, Schultz – Wilson, Malkin, Hörnqvist – Kunitz, Cullen, Sheary – Guentzel, Bonino, Kessel – Kühnhackl, Rowney, Fehr
    Detroit Red Wings: Coreau (Heeter) – Smith, Sproul, Oullet, Lashoff, Renouff, Jensen – Nyquist, Sheahan, Pulkkinen – Mantha, Athanasiou, Frk – Ott, Glendening, Miller – Bertuzzi, Street, Svečnikov

Diváci: 17 848