Pittsburgh – Columbus 3:5 (kon.) | Boston – Philadelphia 1:0 (po pr.) | Detroit – Toronto 4:3 (kon.)
Tampa – Nashville 5:3 (kon.) | Florida – New Jersey 4:2 (kon.) | Minnesota – Winnipeg 5:1 (kon.)
St. Louis – Chicago 2:1 (kon.) | Edmonton – Vancouver 2:3 (kon.) | Los Angeles – Colorado 1:2 (po pr.)
Washington – NY Islanders 4:0 (kon.)
Detroit Red Wings
4:3 (2:0, 1:1, 1:2)
Toronto Maple Leafs
Neděle 09.10.2016, 01:00 • Joe Louis Arena, Detroit • Příprava NHL

Tímto se s Vámi loučím a přeji hezký nedělní den. (03:52:53)

3. Thomas Vanek (DET) 0+2

Hokejisté Detroitu zakončili přípravu na novou sezónu vítězstvím, když si v Joe Louis Aréně poradili s Torontem v poměru 4:3. Nyní mohou oba celky již vyhlížet úvodní zápas nové sezóny. Toronto se utká s Ottawou a Detroit s Tampou.

59:53
    Detroit dostal kotouč do středního pásma, tohle již vypadá pro domácí nadějně.

59:35
    A další jistý zákrok českého brankáře. Poslední minuty patří především jemu.

59:29
    Van Riemsdyk to zkusil z pravého kruhu, ale jeho rána proletěla brankovištěm do rohu kluziště.

59:18
    Detroit se dopouští zakázaného uvolnění, hosté si berou oddechový čas.

58:54
    Bozak se do něj však dostal a byla z toho velká šance. Mrázek ale výtečným zákrokem podržel své spoluhráče.

58:43
    Kotouč je ve středním pásmu, hosté se nemohou dostat do útočného pásma.

58:24
    Andersen ujel na střídačku, Toronto hraje s šesti hráči v poli!

58:00
    Domácí si přihrávají ve vlastním pásmu a nepouští svého soupeře ke kotouči.

56:45
    Kotouč je za brankou Andersena, Detroit má nyní situaci pod kontrolou.

56:10
    Toronto dlouho kombinovalo v útočném pásmu, ale prosadit se nedokázalo. Střelu Riemsdyka zastavil maskou Mrázek.

55:24
    Larkin znovu oslabuje svůj tým. Tentokrát je americký mladíček vyloučen na dvě minuty za hákování.
    Staňte se fanoušky NHL.cz!

54:50
    Mrázek se nyní opravdu nenudí a musí tasit jeden zákrok za druhým. Nyní hru raději přerušuje.

53:24
    Matthews se pokoušel vyzrát na Mrázka, český brankář ale dokázal zasáhnout.

Jan Šlapáček

Branky a nahrávky: 2. Nyquist (Vanek), 9. Larkin (Zetterberg, Green), 40. Smith (Vanek, Nyquist), 52. Mantha (Ericsson) – 37. Hyman (Matthews, Marinčin), 41. Nylander (Carrick, Matthews), 41. Laich (Brown, Gardiner)

Detroit Red Wings: Mrázek (Coreau) – DeKeyser, Ericsson, Smith, Green, Ouellet, Marčenko – Zetterberg, Nielsen, Tatar – Abdelkader, Larkin, Pulkkinen – Nyquist, Helm, Vanek – Athanasiou, Sheahan, Mantha
    Toronto Maple Leafs: Andersen (Enroth) – Marinčin, Rielly, Gardiner, Carrick, Hunwick, Zajcev – van Riemsdyk, Bozak, Marner – Hyman, Matthews, Nylander – Michálek, Holland, Komarov – Martin, Laich, Brown

Rozhodčí: O'Halloran, Luxmore – Miller, Shewchyk