Pittsburgh – Columbus 3:5 (kon.) | Boston – Philadelphia 1:0 (po pr.) | Detroit – Toronto 4:3 (kon.)
Tampa – Nashville 5:3 (kon.) | Florida – New Jersey 4:2 (kon.) | Minnesota – Winnipeg 5:1 (kon.)
St. Louis – Chicago 2:1 (kon.) | Edmonton – Vancouver 2:3 (kon.) | Los Angeles – Colorado 1:2 (po pr.)
Washington – NY Islanders 4:0 (kon.)
Minnesota Wild
5:1 (1:1, 0:0, 4:0)
Winnipeg Jets
Neděle 09.10.2016, 02:00 • Xcel Energy Center, St. Paul • Příprava NHL
    Minnesota Wild po skvělé třetí třetině poráží Winnipeg Jets 5:1.

Tři hvězdy utkání

1. Charlie Coyle – 1+1
    2. Zach Parise – 1+0
    3. Jonas Brodin – 0+2 (04:53:14)

Československá stopa

Marko Daňo – 0+0, 0 střel, čas na ledě 10:53

Utkání je u konce a domácí tým slaví vítězství v posledním přípravném zápase. Minnesota svého soupeře ve třetí třetině doslova smetla a po gólech Reillyho, Bertschy, Scandelly a Coylea vyhrála rozdílem třídy. Winnipeg byl po většinu zápasu horším týmem, ale takový výsledek si asi nezasloužil.

59:49
    To se jim už ale asi nepovede, u kotouče jsou totiž domácí, kteří brzo začnou slavit zaslouženou výhru.

59:20
    Ti se však rychle dostávají do útočného pásma, kde se snaží přidat ještě alespoň jeden gól.

58:48
    Zakázané uvolnění hostů.

58:02
    Zucker se dostal ke střele, ale hostující gólman opět ukryl kotouč ve své výstroji.

57:42
    Do další šance se tak dostal Scandella, jehož střelu od modré ale pokryl Hutchinson.

56:48
    Hra ztratila jakýkoliv náboj, hosté se pravděpodobně smířili s prohrou. Nikam se už neženou.

56:29
    Na druhé straně však bude prostor k přemýšlení. I po tomto dalším zakázaném uvolněním. Tryskáči sice po většinu utkání tahali za kratší konec, ale ve třetí třetině jsou naprosto bezzubí. Pokračovat budeme po komerční přestávce.

56:08
    Minnesota je opět u puku, vypadá to, že zápas se už bude pouze dohrávat. Domácí předvedli ve třetí třetině parádní výkon, se kterým bude jejich kouč určitě spokojený.
    54:51 COYLE - 5:1

54:51
    Minnesota právě vstřelila branku!
    A jsou opět úspěšní! Minnesota Winnipeg ve třetí třetině doslova demoluje! CHARLIE COYLE využil toho, že všichni obránci soupeře si všímali pouze Staala, který mu poslal přihrávku přes brankoviště a Coyle neměl problém s trefením odkryté klece. Asistence: Eric Staal, Jared Spurgeon

54:02
    Nyní se dokonce dostali k puku, se kterým okamžitě míří před hostujícího brankáře.

53:32
    Tryskáčům se nedaří přechod přes modrou čáru, domácí hokejisté ji střeží velmi bedlivě.

52:33
    Hned na to se dopustil Winnipeg ofsajdu, hra se nám v této části zápasu hodně kouskuje.

52:21
    Minnesota se dopustila zakázaného uvolnění.

Michal Janoštík

Branky a nahrávky: 11. Parise (Spurgeron, Coyle), 42. Reilly (Brodin, Koivu), 46. Bertschy (Zucker), 51. Scandella (Brodin, Haula), 55. Coyle (Staal, Spurgeon) – 12. Armia (Morrissey, Perreault)

Minnesota Wild: Dubnyk (Kuemper) – Reilly, Folin, Scandella, Suter, Brodin, Spurgeon – Coyle, Stewart, Koivu, Parise, Staal, Zucker, Niederreiter, Pominville, Bertschy, Eriksson Ek, Haula, Granlund
    Winnipeg Jets: Hutchinson (Pavelec) – Postma, Chiarot, Byfuglien, Morrissey, Enstorm, Myers – Thorburn, Wheeler, Ehlers, Laine, Armia, Connor, Scheifele, Daňo, Myers, Perreault

Rozhodčí: Lee, Rehman – Mach, Galloway