Pittsburgh – Columbus 3:5 (kon.) | Boston – Philadelphia 1:0 (po pr.) | Detroit – Toronto 4:3 (kon.)
Tampa – Nashville 5:3 (kon.) | Florida – New Jersey 4:2 (kon.) | Minnesota – Winnipeg 5:1 (kon.)
St. Louis – Chicago 2:1 (kon.) | Edmonton – Vancouver 2:3 (kon.) | Los Angeles – Colorado 1:2 (po pr.)
Washington – NY Islanders 4:0 (kon.)
Edmonton Oilers
2:3 (1:1, 1:0, 0:2)
Vancouver Canucks
Neděle 09.10.2016, 03:00 • Rogers Place, Edmonton • Příprava NHL

Ode mne je to pro dnešek již vše. Přeji vám hezkou neděli a doufám, že se brzo zase u nějakého online přenosu setkáme. Těší se Jaroslav Svoboda. (05:42:02)

Dnešní utkání sledovalo v Rogers Place celkem 18500 diváků.

Nejvíce střel: Jordan Eberle (EDM), 5 střel
    Úspěšnost buly: Leon Draisaitl (EDM) a Brendan Gaunce (VAN), 1:0 (100%)

TŘI HVĚZDY UTKÁNÍ
    1. Connor MCDAVID (EDM), 1+1
    2. Brandon SUTTER (VAN), 1+1
    3. Markus GRANLUND (VAN), 1+1

Kdo by to byl po dvou třetinách řekl. Hlavně ve druhé dvacetiminutovce měli Oilers značný tlak, jasně soupeře přestříleli, ale dali jen jeden gól a do poslední třetiny tak šli s gólovým náskokem, který nakonec nestačil.

59:51
    Další vyhození Canucks a zdá se, že o osudu zápasu je rozhodnuto.

59:40
    Ale jen na chvíli a čas teď Olejářům běží značně rychle.

59:28
    Hosté vyhodili, ale teď jouž jsou domácí zpět v pásmu.

59:07
    Vhazuje se před Markströmem a Talbot samozřejmě zůstane v brance!

59:07
    Oddechový čas pro domácí.

57:26
    Vancouver právě vstřelil branku!
    Nečekaný úder hostů! Ti poté, co se dostali ke kotouči, rychle otočili hru a po souhře Suttera s Edlerem se přesně trefil MARKUS GRANLUND, který dvě a půl minuty před třetí sirénou dává hostům značnou šanci na vítězství! Asistence: Alexander Edler, Brandon Sutter.

57:08
    To byl snad Ruutu, kdo se tlačil do zakončení, ale před brankovištěm se k puku nedostal.

56:37
    Bärtschi pálil, Darnell Nurse ale vystavil stopku jeho střele.

56:29
    Bo Horvat pálil z levého křídla, Talbot chytá a nastupuje další reklamní přestávka.

56:06
    No čas se chýlí ku svému konci a vypadá to vypadá, že nás tu čeká prodloužení. Ale oba týmy se zároveň snaží rozhodnout. Před malou chvílí k tomu byli blíže hosté, kotouč se velmi pomalu sunul brankovištěm k brankové čáře, nakonec se ale nejlépe zorientoval McDavid a domácí kapitán odehrál puk na spoluhráče.

55:07
    I hosté zahrozili a Jordan Eberle zablokoval ránu Bena Huttona!

Jaroslav Svoboda

Branky a nahrávky: 13. Pouliot (Draisaitl, McDavid), 25. McDavid (Lucic, Sekera) – 14. Sutter (Larsen, Granlund), 45. Bärtschi (Horvat, Edler), 58. Granlund (Edler, Sutter)

Edmonton Oilers: Talbot (Gustavsson) – Klefbom, Larsson, Sekera, Russell, Nurse, Fayne – Lucic, McDavid, Eberle – Pouliot, Nugent-Hopkins, Draisaitl – Maroon, Lander, Puljujärvi – Slepyšev, Letestu, Kassian.
    Vancouver Canucks: Markström (Bachman) – Edler, Stecher, Hutton, Biega, Sbisa, Larsen – D. Sedin, H. Sedin, Hansen – Granlund, Sutter, Eriksson – Bärtschi, Horvat, Virtanen – Gaunce, Ruutu, Etem.

Rozhodčí: Ian Walsh, Garrett Rank – Devin Berg, Ryan Gibbons

Diváci: 18500