Vsetín – Přerov 5:2 (kon.) | Olomouc – Vítkovice 0:5 (kon.) | Letňany – Sparta 0:5 (kon.)
Kometa Brno – Tábor 5:4 (po pr.) | Jihlava – Pardubice 6:1 (kon.) | Mladá Boleslav – Mountfield HK 5:3 (kon.)
Chomutov – Kobra 2:3 (kon.) | HC Litvínov – K. Vary 6:3 (kon.) | Havířov – Poruba 6:0 (kon.)
Warriors Brno – Zlín 1:6 (kon.) | Ústí n/L – HC Plzeň 1:9 (kon.) | PZ Kladno – Kladno 2:5 (kon.)
Č. Budějovice – Slavia 5:2 (kon.) | Žďár n/S – Liberec 4:1 (kon.)
HC Dukla Jihlava
6:1 (1:0, 1:1, 4:0)
HC Dynamo Pardubice
Neděle 09.10.2016, 12:00 • Horácký zimní stadion, Jihlava • ELIOD extraliga mladšího dorostu • 9. kolo

S konstatováním, že HC Dukla Jihlava porazila HC Dynamo Pardubice v kvalitním utkání 6:1, se s Vámi loučí a hezkou neděli přeje Tomáš Lysý. (14:31:54)

Třetí třetina dala jihlavským třem bodům definitivu. V šestačtyřicáté minutě Dukla svému soupeři odskočila na 3:1, když se trefil Vítězslav Brož, a když o čtyři minuty později vstřelil svůj dnes druhý gól Matouš Menšík, bylo rozhodnuto. V závěru se Jihlava prosadila ještě dvakrát, prosadil se totiž Martin Zadražil a po třech asistencích se o konečnou trefu zasloužil Adam Najman – 6:1.

59:01
    Dukla právě vstřelila branku!
    Hezká akce domácích. Kaltounková dala puk na pravý kruh pro Chlubnu, který vystřelil a před brankou Klase usměrnil ADAM NAJMAN kotouč přesně do sítě. Dlužno říct, že po třech asistencích si dnes přesný zásah zasloužil. Asistence: Tomáš Chlubna, Kristýna Kaltounková.

58:24
    Dynamo zkouší před brankou Chaloupka kombinovat a alespoň snížit nepříznivý stav, jenže hostům utíká kotouč kousek za modrou.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny a zřejmě i celého zápasu.

57:24
    Jihlavští znovu kombinovali v pásmu před Klasem, proto se hosté po krátkém získání puku osvobozují zakázaným uvolněním.

55:46
    Je rozhodnuto. Z pravé strany kousek za kruhem napřáhl MARTIN ZADRAŽIL a propálil v přesilovce vše, co mu stálo v cestě. Asistence: Patrik Čermák.

55:03
    Talentovaný sudí Jiří Ondráček má znovu zvednutou ruku, což znamená vyloučení. Ven jde Michal Rouha za sekání.

Na vyloučení: 5-7.

53:55
    Tohle se v kategorii mladšího dorostu tak často nevidí. Před brankou Klase vznikla strkanice, po které se do pěstního souboje pustil Vítězslav Brož a Tomáš Jelínek. Na body nerozhodně, na vyloučení 2+2 minuty za hrubost pro každého.

Na vyloučení: 5-6.

53:11
    Vhazovat se bude po levici Klase, hosté totiž rozehráli útok na zakázané uvolnění.

52:01
    Tlačenici u modré poblíž jihlavské střídačky vyhrávají hosté. Následné nahození Nedelky od modré tlumí Chaloupek lapačkou.

51:30
    Jihlava již má více ze hry a užívá si své vedení. Vypadá to, že Dynamo se zatím nedokáže zmoct na jakýkoliv odpor.

49:11
    Oba týmy hrají v plném počtu.

49:10
    Troufám si tvrdit, že o vítězi utkání je rozhodnuto. Najman poslal puk na branku, kde byl MATOUŠ MENŠÍK a pod betony Klase zatlouká soupeři čtvrtý hřebíček. Asistence: Adam Najman.

48:07
    Pardubičtí při hře čtyř proti čtyřem kombinují v pásmu před Chaloupkem, znovu se však nedokáží střelecky prosadit, tentokrát ani pořádně vystřelit.

47:11
    Po závaru před brankou Klase se do sebe lehce pustili Vítězslav Brož a David Matěcha. Oba si srazili helmy, poté je sudí odtrhli a jdou tak na dvě minuty ven za hrubost.

Na vyloučení: 3-4.

46:53
    Najman se dokázal po pravé straně natlačit až k levé tyči branky. Přihrávkou naslepo podél brankoviště zachytili hostující hráči a puk k Chlubnovi neprošel.

46:32
    Střela Jelínka od modré byla zblokována jhlavskými hráči a Chaloupek tak nemusel zasahovat.

Tomáš Lysý

Branky a nahrávky: 4. Menšík (Čermák), 27. Chlubna (Najman, V. Brož), 46. V. Brož (Najman), 50. Menšík (Najman), 56. Zadražil (Čermák), 60. Najman (Chlubna, Kaltounková) – 22. Lašák (Koffer)

HC Dukla Jihlava: Chaloupek (Krejčí) – P. Brož, Rašín, Winkler, Smolko, Křišta, Barák – V. Brož, Najman, Chlubna – Menšík, Čermák, Juda – Mihulka, Zadražil, Krajíček – Kaltounková. Trenér: Petr Svoboda
    HC Dynamo Pardubice: Klas (Nečas) – Jelínek, Odehnal, Kaštánek, Matěcha, Pejzl, Hrádek, Nedelka – Rohlík, Zeman, Hricuš – Rouha, Koffer, Lašák – Secký, Šír, Lašák – Kazda. Trenér: Milan Kusý

Rozhodčí: Ondráček – Berger, Tichý