Vsetín – Přerov 5:2 (kon.) | Olomouc – Vítkovice 0:5 (kon.) | Letňany – Sparta 0:5 (kon.)
Kometa Brno – Tábor 5:4 (po pr.) | Jihlava – Pardubice 6:1 (kon.) | Mladá Boleslav – Mountfield HK 5:3 (kon.)
Chomutov – Kobra 2:3 (kon.) | HC Litvínov – K. Vary 6:3 (kon.) | Havířov – Poruba 6:0 (kon.)
Warriors Brno – Zlín 1:6 (kon.) | Ústí n/L – HC Plzeň 1:9 (kon.) | PZ Kladno – Kladno 2:5 (kon.)
Č. Budějovice – Slavia 5:2 (kon.) | Žďár n/S – Liberec 4:1 (kon.)
Piráti Chomutov
2:3 (0:1, 2:1, 0:1)
HC Kobra Praha
Neděle 09.10.2016, 12:00 • SD ARÉNA • ELIOD extraliga mladšího dorostu • 9. kolo

Ode mě je to pro dnešek vše, děkuji za pozornost a u hokeje zase někdy nashledanou. (14:02:50)

Hosté se radují opravdu velkolepě, aby ne, poprvé v ročníku vyhrávají utkání na venkovní půdě, dokonce je to jejich první bod venku!

O osudu utkání rozhodl v devětapadesáté minutě Oldřich Matějka, jenž skóroval z levého kruhu střelou o brankovou konstrukci. Domácím se na tuto branku už nepovedlo odpovědět.

59:32
    Piráti se pokoušejí dostat do útočného pásma, ale Kobra skvěle brání. Domácí ani nebudou mít možnost odvolat brankáře.

58:58
    Dvaašedesát sekund před koncem třetí periody se bude vhazovat před brankou domácího brankáře. Radek Šíp si vyžádal oddechový čas.
    58:23 Oldřich MATĚJKA - 2:3

58:23
    Kobra právě vstřelila branku!
    Tak jsem to zakřikl, hosté se dostávají do luxusního vedení v předposlední minutě utkání! Po levé straně ujel hostující OLDŘICH MATĚJKA, kterému se střelou o tyčku povedlo vstřelit dost možná rozhodující branku! Bez asistence.

58:00
    Právě se rozebíhají poslední dvě minuty třetí třetiny. Jak to tak vypadá, tak utkání pomalu a jistě míří do prodloužení.

57:12

56:54
    Josef Koláček byl u pravé tyčky a měl čas na zamíření. Pod víko se mu ovšem nepovedlo zakončit, a tak se pokračuje za stavu 2:2.

56:16
    Nyní se ovšem hosté dobře brání a již podruhé se jim daří vyhodit kotouč z obranného pásma. Vzchopí se ještě Piráti?

55:34
    Od modré čáry to zkoušel nahazovaným kotoučem Matěj Kastner. Jeho pokus ovšem nikdo netečoval a ten tak skončil na betonech brankáře.

55:12
    Šanci budou mít Piráti. Jakub Střeštík podrazil po pravé straně postupujícího hráče, a tak si odsedí svůj trest.

54:32
    Hostům se povedlo vybojovat útočné pásmo, a tak se bude vhazovat po levici Jakuba Dobeše. Dočkáme se do konce periody ještě nějaké branky?

54:15
    Piráti stupňují svůj tlak a vysílají hodně kotoučů směrem na Cichoňovu branku, který je dnes ovšem velice pozorný a chytá výborně.

53:27
    Eric Mežnar se dostal k puku a zpoza branky jej posílal před ní. Tam se mu ale nepovedlo nikoho najít, trefil totiž vyrážečku pozorného brankáře.

53:02
    Hned po skončení přesilovky musel krýt střelu z levého kruhu hostující brankář. Ten si ale s takovými pokusy dnes ví rady.

52:47

David Panuška

Branky a nahrávky: 31. Hofrichter (Vrhel), 39. Mežnar – 14. Koval (TS), 35. Ksandr (Altrichter), 59. Matějka

Piráti Chomutov: Dobeš (Svoboda) – Petrásek, Vaněk, Ferbas, J. Matějka, Herles, Kastner, Klika – Králíček, Zahrádka, Harkabus, Šafránek, Mežnar, Hofrichter, Benda, Koláček, Gut, Vrhel.
    HC Kobra Praha: O. Cichoň (Šmehlík) – Fiala, J. Cichoň, Střeštík, Suda, Skalík – O. Matějka, Ribarovski, Altrichter, Jaroš, Koval, Doležal, Šubert, Kapal, Ksandr, Rubeš.

Rozhodčí: Hucl – Jelínek, Jakešová.