Třinec – Vlašim 1:3 (kon.) | Sokolov – Frýdek-Místek 3:3 (kon.) | Táborsko – Pardubice 0:2 (kon.)
Vítkovice – Opava 0:1 (kon.)
FK Baník Sokolov
3:3 (1:1)
FK Frýdek-Místek
Sobota 22.10.2016, 10:15 • Stadion FK Baník Sokolov • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 12. kolo

Divoký druhý poločas nabídl celkem čtyři góly. Hostující Lipina nakročila k vítězství hned v prvních minutách po poločasové přestávce, kdy během dvou minut dvakrát skórovala. Ještě domácí se nevzdali a po dvou gólech Glasera vyrovnali na konečných 3:3. Viděli jsme zajímavou podívanou, ale pro dnešek je to ze Sokolova vše. (12:10:12)

90+4

90+4
    Hosté zásluhou Šichora vybojovali rohový kop. Zřejmě poslední akce utkání.

90+3
    Střídání v týmu FK Baník Sokolov: ze hřiště odchází Lukáš Provod, přichází Marek Kodr.

90+1
    Po Byrtusově centru mohl zápas rozhodnout Klabník, ale ve vyložené šanci hlavičkoval pouze mimo!

90
    Zápas se bude nastavovat o čtyři minuty.

90
    Střídání v týmu MFK Frýdek-Místek: ze hřiště odchází Tomáš Hykel, přichází Martin Vyskočil.

89
    Moc nechybělo a Medveděv mohl po Sadílkově centru střílet do brány. Naštěstí pro hosty ho Ilko zablokoval, aby domácí obránce nemohl střílet.

88
    Machek hledal centrem na zadní tyč dvojici Kosak – Medveděv, ale Mihálek si celou situaci pohlídal a balón lapil.

87
    Ten se podařilo Mihálkovi vyboxovat, nicméně baníkovci zůstávají u míče a snaží se soupeře "dorazit."

86
    Glaser je při chuti! Jeho další pokus byl tečován těsně vedle pravé tyče, bude z toho ještě roh!

85
    Glaser chytrým pasem zkoušel poslat do úniku Provoda, ale na mokrém trávníku míč rychle odskočil.

85
    Rohový kop Hykela odkopl Vrtělka.

84
    Vysoký nákop Berežného poslal Čihák nepřesvědčivě jen do zámezí, hosté mají po dlouhé době šanci zahrozit.

83
    Vše je v pořádku, můžeme pokračovat dál.

82
    Střídání v týmu MFK Frýdek-Místek: ze hřiště odchází Lukáš Stratil, přichází Peter Nworah.

81
    Síť stále není ve stavu, kdy by rozhodčí nechal duel pokračovat, a tak se zatím fotbalisté zahřívají alespoň sprinty na hřišti.

79
    Po šestém gólu utkání se teď nehraje, protože se uvolnila síť ve frýdeckomístecké bráně a čeká se na opravu.

78
    Střídání v týmu FK Baník Sokolov: ze hřiště odchází Jan Mejdr, přichází Vojtěch Machek.

Lukáš Švéda

Branky: 10. Glaser (pen.), 69. Glaser, 77. Glaser (pen.) – 18. Šumský, 47. Šumský (pen.), 48. Berežný

Karty:   51. Glaser (SOK), 73. Ševčík (SOK) – 51. Šumský (FRM), 70. Švrček (FRM)

FK Baník Sokolov: Belaň – Strada, Čihák, Ševčík, Medvěděv – Mejdr (78. Machek), Vrtělka (C), Sadílek – Glaser – Jakub Dvořák II. (61. Kosak), Provod (90+3. Kodr).
    Náhradníci: Jakub Dvořák I. – Klusák, Kodr, Kosak, Machek, Průcha, Vokáč.

FK Frýdek-Místek: Mihálek – Ilko, Klabník, Berežný, Švrček (C) – Hykel (90. Vyskočil), Šumský, Willwéber, Slaninka (69. Byrtus) – Stratil (82. Nworah), Šichor.
    Náhradníci: Prepsl – Krčula, Nworah, Byrtus, Vyskočil, Bialek, Ruml.

Rozhodčí: Matějček – Pospíšil, Vít