GA Eagles – Twente 0:2 (kon.) | Eindhoven – Sparta Rotterdam 1:0 (kon.) | Kerkrade – Den Haag 1:1 (kon.)
Willem II – Utrecht 0:1 (kon.)
Roda JC Kerkrade
1:1 (0:1)
HFC ADO Den Haag
Sobota 22.10.2016, 19:45Nizozemská Eredivisie • 10. kolo

Ode mě je to pro dnešek vše. Děkuji za pozornost a u dalších online přenosů napočtenou. (21:40:04)

Je dobojováno a body se dělí rovnoměrně. Hosté sice v zápasy dlouho vedli, ale v 86. minutě dokázal vyrovnat na konečných 1:1 Paulissen.

90+7

90+2
    Zdá se, že rozhodčímu se dnešní utkání zamlouvá a tak nastavuje poměrně dost času, rovných 7 minut.

90+1
    Zápas se již pouze dohrává. Zdá se, že s dělbou bodů budou nakonec spokojeny oba celky.

88
    Žlutou kartu dostává Daryl Werker (Roda JC Kerkrade).
    86. Mitchel PAULISSEN - 1:1

86
    Kerkrade právě vstřelilo branku!
    Zcela po zásluze se domácí fotbalisté dočkali vyrovnávací branky. Tu má na svědomí útočník PAULISSEN.

86
    Žlutou kartu dostává Thomas Meißner (HFC ADO Den Haag).

86
    Domácí se sice snaží o nátlakovou hru, avšak ta prozatím vyznívá do ztracena.

84
    Paulissenovu dělovku zastavila pozorná obrana.

83
    Hosté se snaží o kontrolu prozatímního náskoku, což se jim bez větších potíží daří.

80
    Střídání v týmu HFC ADO Den Haag: ze hřiště odchází Sheraldo Becker, přichází Ludcinio Marengo.

78
    Střídání v týmu Roda JC Kerkrade: ze hřiště odchází David Boysen, přichází Nestoras Mytidis.