Ústí n/L – Litoměřice | 3:4 (po pr.) | | | Frýdek-M. – Přerov | 2:6 (kon.) | | | Kadaň – Prostějov | 2:5 (kon.) |
Most – Motor ČB | 3:4 (kon.) | | | Třebíč – Benátky n/J | 1:2 (kon.) | | | Jihlava – Havířov | 3:2 (po pr.) |
Slavia – Kladno | 4:2 (kon.) |
NY Islanders – Arizona | 3:2 (kon.) | | | Columbus – Chicago | 3:2 (kon.) | | | Detroit – Nashville | 5:3 (kon.) |
Novokuzněck – CSKA Moskva | 2:4 (kon.) | | | Novosibirsk – Čerepovec | 2:4 (kon.) | | | Barys – Jaroslavl | 1:8 (kon.) |
Omsk – Petrohrad | 2:3 (1:2 po s.n.) | | | Chanty-Mansijsk – Dynamo Moskva | 0:1 (kon.) | | | Jekatěrinburg – Viťaz | 2:1 (kon.) |
Kazaň – Nižněkamsk | 3:1 (kon.) |
Znojmo – Dornbirn | 4:3 (kon.) |
Opava – SHK Hodonín | 5:2 (kon.) | | | Šumperk – Technika Brno | 9:1 (kon.) | | | Val. Meziříčí – Poruba 2011 | 2:5 (kon.) |
Kopřivnice – Nový Jičín | 5:2 (kon.) | | | Mor. Budějovice – Nymburk | 0:0 (pře.) | | | Řisuty – Jablonec n/N | 1:4 (kon.) |
Žďár n/S – David Servis | 5:2 (kon.) | | | Písek – Havlíčkův Brod | 4:3 (1:0 po s.n.) | | | Sokolov – Klatovy | 3:4 (kon.) |
Pelhřimov – Tábor | 2:1 (kon.) | | | Jindř. Hradec – Kolín | 1:2 (1:2 po s.n.) | | | Trutnov – Bílina | 2:4 (kon.) |
Děčín – Vrchlabí | 4:3 (po pr.) |
Jihlava – Č. Budějovice | 3:2 (po pr.) | | | Olomouc – Pardubice | 4:1 (kon.) | | | Zlín – Mountfield HK | 1:2 (kon.) |
HC Plzeň – HC Litvínov | 5:3 (kon.) | | | Třinec – Liberec | 5:3 (kon.) | | | K. Vary – Chomutov | 2:7 (kon.) |
Kometa Brno – Sparta | 4:1 (kon.) | | | Vítkovice – Mladá Boleslav | 4:3 (kon.) |
Sparta – HC Plzeň | 5:3 (kon.) | | | Letňany – K. Vary | 2:5 (kon.) |
HK MD Šumperk – Havířov | 1:2 (po pr.) | | | Poruba – Třinec | 3:5 (kon.) | | | Olomouc – Vsetín | 3:6 (kon.) |
Cheb – Čerti Ostrov | 23:1 (kon.) | | | Černošice – Mělník | 2:1 (1:0 po s.n.) | | | Č. Lípa – HC Turnov | 1:3 (kon.) |
Roudnice – Hvězda Praha | 2:4 (kon.) | | | Králův Dvůr – Žabonosy | 4:2 (kon.) | | | Příbram – Vlašim | 13:3 (kon.) |
Tábor B – Radomyšl | 2:3 (kon.) | | | Strakonice – Milevsko | 1:5 (kon.) | | | Veselí nLuž. – HC Vimperk | 7:3 (kon.) |
HC Rokycany – Tachov | 4:6 (kon.) | | | Kroměříž – Uh.Ostroh | 5:2 (kon.) | | | Boskovice – Břeclav B | 2:4 (kon.) |
Velká Bíteš – Uh. Hradiště | 5:2 (kon.) | | | Orlová – Bohumín | 3:2 (1:0 po s.n.) | | | Rožnov p. R. – Studénka | 1:6 (kon.) |
Krnov – H. Benešov | 9:2 (kon.) | | | Vel. Meziříčí – Uh.Brod | 3:2 (kon.) | | | Mladá Boleslav B – Slaný | 4:5 (0:1 po s.n.) |
V.Popovice – Jesenice | 2:3 (0:1 po s.n.) | | | Lomnice n/P – HC Varnsdorf | 13:2 (kon.) | | | Blansko – VHK ROBE Vsetín B | 6:2 (kon.) |
Klatovy – Třemošná | 7:2 (kon.) | | | Kaznějov – Nejdek | 5:3 (kon.) | | | Letňany – Olympik | 11:1 (kon.) |
Č.Budějovice – Studénka Sledge | 0:7 (kon.) | | | HC Sparta Praha Sledge – Zlín sledge | 3:2 (kon.) | | | Litvínov – SHK Mustangové | 0:13 (kon.) |
Karlovy Vary – SOHO Olomouc | 5:0 (kon.) |
Budapešť – Znojmo | 5:4 (kon.) |
konec
TJ Lokomotiva Veselí n. Lužnicí
7:3
(0:1, 2:1, 5:1)
HC Vimperk
Branky a nahrávky:
26. Čáp (Mikeska), 37. Vlach (Arnold), 46. Mikeska (Klimeš, Vlach), 50. Janda (Mikeska, Drs), 54. Čáp (Chlaň), 59. Drs (Mikeska), 60. Chlaň (Mikeska, Drs) – 14. Samohejl (Sitter), 34. Novotný, 53. Předota (Janda)
Rozhodčí:
Diváci:
Neproměněná penalta:
TJ Lokomotiva Veselí n. Lužnicí:
Náhradníci:
Trenér:
HC Vimperk:
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HC Vimperk:
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí:
Diváci:
Autorem branky je TOMÁŠ CHLAŇ. Asistence: Josef Mikeska a Michael Drs.
Autorem branky je MICHAEL DRS. Asistence: Josef Mikeska.
Autorem branky je MARTIN ČÁP. Asistence: Tomáš Chlaň.
Autorem branky je JAN PŘEDOTA. Asistence: Martin Janda.
Autorem branky je DAVID JANDA. Asistence: Josef Mikeska a Michael Drs.
Autorem branky je JOSEF MIKESKA. Asistence: Martin Klimeš a Martin Vlach.
Autorem branky je MARTIN VLACH. Asistence: Dalibor Arnold.
Autorem branky je PATRIK NOVOTNÝ.
Autorem branky je MARTIN ČÁP. Asistence: Josef Mikeska.
Autorem branky je PAVEL SAMOHEJL. Asistence: Radek Sitter.