Astana – Olympiakos 1:1 (kon.) | Fenerbahce – Manchester Utd. 2:1 (kon.) | Zorja Luhansk – Feyenoord 1:1 (kon.)
APOEL – Young Boys 1:0 (kon.) | Qäbälä – Saint-Étienne 1:2 (kon.) | Anderlecht – Mohuč 6:1 (kon.)
Zenit – Dundalk 2:1 (kon.) | Maccabi Tel Aviv – Alkmaar 0:0 (kon.) | Austria – AS Řím 2:4 (kon.)
Ath. Bilbao – Genk 5:3 (kon.) | Sassuolo – Rapid 2:2 (kon.) | Astra Giurgiu – Plzeň 1:1 (kon.)
Ajax – Celta Vigo 3:2 (kon.) | Panathinaikos – Standard 0:3 (kon.) | Gent – Šachtar 3:5 (kon.)
Braga – Konyaspor 3:1 (kon.) | Schalke – FK Krasnodar 2:0 (kon.) | Nice – Salzburg 0:2 (kon.)
Fiorentina – Liberec 3:0 (kon.) | PAOK – Karabach 0:1 (kon.) | Sparta – Beer Ševa 2:0 (kon.)
Southampton – Inter 2:1 (kon.) | Curych – FCSB 0:0 (kon.) | Villarreal – Osmanlispor 1:2 (kon.)
FK Austria Vídeň
2:4 (1:2)
AS Řím
Čtvrtek 03.11.2016, 19:00 • Ernst-Happel Stadion, Vídeň, Rakousko • Evropská liga • 4. kolo

86
    Třetí střídání Austrie a dnes také poslední. Ismael Tajouri-Shradi jde na hřiště místo útočníka Venuta.

84
    Diego Perotti, který dnes až na svojí šanci na začátku druhého poločasu až tak vidět nebyl, odchází šest minut před vypršením základní hrací doby z placu a střídá jej Juan Manuel Iturbe.

84
    Dominic Prokop v předešlém utkání v Římě dával v 82. minutě na gól na 2:3 a zahájil tak snovou dvouminutovku, ve které Austria srovnala z 1:3 na 3:3. Dnes také střídá, ale podobný vývoj už určitě nebude.

71
    Další střídání, tentokrát první na straně Austrie. Velice aktivní Olarenwaju Kayode, jenž pořádně zaměstnával obranu a gólmana Alissona, a také dnes ve druhé minutě otevřel skóre, přepouští místo na hřišti útočníkovi Kevinu Friesenbichlerovi.

70
    Střídání v ekipě AS. Stephan El Shaarawy se tentokrát proti Austrii neprosadil, ale před několika minutami zařídil pěkným centrem vedení Římanů již 3:1. Nyní jej střídá záložník Gerson.

Tomáš Lysý

Branky: 2. Kayode (Venuto), 89. A. Grünwald (Rotpuller) – 5. Džeko (Peres), 18. De Rossi (Džeko), 65. Džeko (El Shaarawy), 78. Nainggolan

Karty:   7. Kayode (AUV), 59. Martschinko (AUV), 77. A. Grünwald (AUV) – 12. De Rossi (ASR), 42. Rüdiger (ASR), 45. Strootman (ASR)

Držení míče: 51 % : 49 %.
    Střely na branku: 3:7. Střely mimo: 5:4. Rohy: 3:3. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 20:15.
    FK Austria Vídeň: Hadžikić – Stryger Larsen, Rotpuller, Filipovic, Martschinko – Holzhauser, Serbest (84. Prokop) – Pires, A. Grünwald (C), Venuto (86. Tajouri-Shradi) – Kayode (71. Friesenbichler).
    Náhradníci: Pentz – Vukojevič, Tajouri-Shradi, Friesenbichler, Prokop, Stronati, Salamon.

AS Řím: Alisson – Peres, Rüdiger, De Rossi (C), Juan Jesus – Paredes, Nainggolan, Strootman – El Shaarawy (70. Gerson), Džeko, Perotti (84. Iturbe).
    Náhradníci: Szczęsny – Iturbe, Salah, Fazio, Gerson, De Santis, Marchizza.

Rozhodčí: Javier Estrada – Miguel Martínez, Teodoro Sobrino – Javier Rodriguez (vš. Španělsko)