Granada – La Coruňa 1:1 (kon.) | Real Sociedad – Atlético 2:0 (kon.) | Osasuna – Alavés 0:1 (kon.)
Las Palmas – Eibar 1:0 (kon.)
UD Las Palmas
1:0 (0:0)
SD Eibar
Sobota 05.11.2016, 20:45 • Estadio de Gran Canaria • Španělská LaLiga • 11. kolo

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (22:42:57)

Krutý závěr pro Eibar, opravdu nesmírně krutý. Hosté dlouho drželi bezbrankovou remízu, bod z hřiště Las Palmas by byl nesmírně cenný, nakonec ale hosté prohrávají gólem z penalty, v poslední nastavené minutě! Las Palmas ale bylo lepším týmem a vytvořilo si hned několik šancí, které však neproměnilo. Naproti tomu hosté zahrozili jen jednou, když Enrich trefil jen tyč. To bylo z jejich strany vše a proto není divu, že odjíždí z Kanárských ostrovů bez bodu.

90+4
    90+4. Jonathan VIERA - 1:0

90+4
    Las Palmas právě vstřelilo branku!
    Jeden z hrdinů dnešního zápasu v domácím dresu, JONATHAN VIERA, prokázal pevné nervy a pokutový kop s přehledem proměnil.

90+4
    Žlutou kartu dostává Anaitz Arbilla (SD Eibar) za poměrně diskutabilní faul ve vlastním vápně.
    90+3. Diskutabilní penalta v samém závěru nastaveného času pro Las Palmas!

90+3
    Ale pozor, byla nařízena penalta ve prospěch Las Palmas, ve vápně Eibaru padá Roque Mesa po zákroku Arbilly!

90+3
    Pouze hlavu jednoho z bránících hráčů trefuje Jonathan Viera.

90+2
    Diváci cítí šanci při volném kopu Las Palmas, rozehrávat bude Jonathan Viera.

90+1
    Žlutou kartu dostává Sergi Enrich (SD Eibar).

90+1
    Sudí nastavuje čtyři minuty, což je čas, který ještě stačí na vstřelení rozhodujícího gólu.

90
    A je tu poslední minuta, již to vypadá, že dnes se gólu nedočkáme...

89
    A to již byla nadějnější akce Eibaru, Gonzalo Escalante se totiž dostal k hlavičce uprostřed vápna Las Palmas, ovšem branku o několik metrů minul.

88
    Ne, nestalo se tak, k míči se nikdo v modrobílém nedostal, to až posléze a je tu nový roh, který rozehraje Pedro León, tentokrát z pravé strany.

87
    Eibar může domácím zasadit smrtící úder – hosté mají výhodu rohového kopu!

86
    Střídání v týmu SD Eibar: ze hřiště odchází Fran Rico, přichází Gonzalo Escalante.

85
    Na kombinacích Las Palmas je vidět křeč a sledujeme také spoustu ztracených míčů.

84
    Po dobré desetiminutovce, v období od 55. minuty do 65. minuty, nastává opět poměrně nudná pasáž utkání.

Martin Dvořák

Branky: 90+4. Viera (pen.)

Karty:   24. David García (LPA) – 12. Dani García (EIB), 21. Kike García (EIB), 79. F. Rico (EIB), 90+1. Enrich (EIB), 90+4. Arbilla (EIB)

Držení míče: 65 % : 35 %.
    Střely na branku: 6:5. Střely mimo: 10:8. Rohy: 7:4. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 10:20.
    UD Las Palmas: Lizoain – Michel, David García, Bigas, D. Castellano – Mesa – Tana, Viera, V. Gómez, K-P. Boateng (80. El Zhar) – Araujo (71. Livaja).
    Náhradníci: Varas – Simón, Lemos, Montoro, Livaja, Momo, El Zhar.

SD Eibar: Riesgo – Arbilla, Ramis, Lejeune, Luna – León, Dani García, F. Rico (86. Escalante), Inuj (76. Bébé) – Kike García (67. Adrián González), Enrich.
    Náhradníci: Y. Rodríguez – Gálvez, Escalante, Capa, Peña, Adrián González, Bébé.

Rozhodčí: Del Cerro – Yuste, Álvarez (vš. ESP)