Novokuzněck – Soči 1:0 (2:0 po s.n.) | Novosibirsk – Spartak Moskva 0:2 (kon.) | Omsk – N.Novgorod 2:1 (kon.)
Jekatěrinburg – HC Slovan 1:4 (kon.) | Magnitogorsk – Nižněkamsk 2:1 (3:2 po s.n.) | Čeljabinsk – Kazaň 2:3 (0:1 po s.n.)
Ufa – Toljatti 4:2 (kon.) | Minsk – Vladivostok 0:3 (kon.) | Jokerit – Chabarovsk 3:2 (2:1 po s.n.)
Riga – Kunlun 2:5 (kon.)
po s.n. (2:1)
Jokerit Helsinky
3:2 (2:1, 0:0, 0:1 - 0:0)
Amur Chabarovsk
Úterý 08.11.2016, 17:30 • Hartwall Arena • KHL

Z mé strany je to pro tuto chvíli vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů! Pěkný zbytek dne! (20:01:06)

Československá stopa v utkání

Jan Kolář (CHA) – 0+0, 0 střel, čas na ledě 22:40
    Tomáš Zohorna (CHA) – 1+0, 4 střely, čas na ledě 20:37

Střely na branku: 24 – 15

Je dobojováno! Domácí Jokerit nakonec poráží Amur Chabarovsk 3:2 po samostatných nájezdech! Hosté přitom vlétli do utkání dobře a Tomáš Zohorna už po minutě hry otevřel skóre! Jokerit ale zařadil vyšší rychlostní stupeň a ještě do přestávky obrátil vývoj utkání! Nejprve vyrovnal Peter Regin a o tři minuty později poslal Jokerit do vedení Brian O´Neill! Poté se hrálo dlouho bojovně. Ve třetí třetině se Jokerit spoléhal na obranu, ale zadáci neuhlídali Vladislava Ušenina, který poslal zápas do prodloužení! V něm se hrálo hodně opatrně a o vítězi musely rozhodnout samostatné nájezdy! V první sérii se prosadili oba hokejisté. Ve druhé sérii se rozjel Brian O´Neill a prudkou střelou zajistil Jokeritu výhru!

65:00 Brian O'NEILL - 3:2

65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým Jokerit Helsinky.
    Autorem vítězné branky je BRIAN O´NEILL!

3. série
    2:1
    Ani Vladislav Ušenin však střelou pod břevno nenašel recept na domácího brankáře a Jokerit vítězí!

3. série
    2:1
    Na straně domácích zkusil bekhendový blafák Joenssu, ale Juha Metsola měl připravenou lapačku.

2. série
    2:1
    Tomáš Zohorna si sice rozkýval domácího brankáře, ale Ryan Zapolski nakonec schoval puk v lapačce.

2. série
    2:1
    O ´Neill nic nevymýšlel, rychle se rozjel a střelou pod lapačku rozvlnil síť!

1. série
    1:1
    Na druhé straně se rozjel Vjačeslav Ušenin, před branku zabrzdil, počkal si na pohyb brankáře a rovněž skóroval!

1. série
    1:0
    Pekka Jormakka se rozjel jako první! Domácí hokejista předvedl sebevědomou kličku do bekhendu a posílá Jokerit do vedení!

Samostatné nájezdy začínají.

Vítěze dnešního souboje neznáme ani po pětiminutovém prodloužení! Rozuzlení zápasu tedy nabídnou samostatné nájezdy!

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:30
    Největší šanci prodloužení měl před sebou Rasmus Rissanen, ale domácí hokejista z mezikruží poslal kotouč nad horní tyč!

64:10
    Vladislav Ušenin obdržel přihrávku do útočného pásma, rychle se otočil a nahodil puk za branku. Tam si kotouč převzali jen zadáci Jokeritu.

63:15
    Ani jeden z týmů se v prodloužení nikam nežene. Hosté drží puk ve své třetině, ale nikdo z hokejistů v modrém jejich rozehrávku neatakuje.

Tomáš Kubečka

Branky a nahrávky: 13. Regin (O'Neill, Joensuu), 16. O'Neill (A. Kulda, Joensuu), rozh. náj. O'Neill – 2. T. Zohorna (Kuusela), 52. Vl. Ušenin (Vj. Ušenin, Malevič)