Novokuzněck – Soči 1:0 (2:0 po s.n.) | Novosibirsk – Spartak Moskva 0:2 (kon.) | Omsk – N.Novgorod 2:1 (kon.)
Jekatěrinburg – HC Slovan 1:4 (kon.) | Magnitogorsk – Nižněkamsk 2:1 (3:2 po s.n.) | Čeljabinsk – Kazaň 2:3 (0:1 po s.n.)
Ufa – Toljatti 4:2 (kon.) | Minsk – Vladivostok 0:3 (kon.) | Jokerit – Chabarovsk 3:2 (2:1 po s.n.)
Riga – Kunlun 2:5 (kon.)
HC Sibir Novosibirsk
0:2 (0:1, 0:0, 0:1)
Spartak Moskva
Úterý 08.11.2016, 13:30 • Sibir Arena • KHL

Já děkuji za pozornost a příště se těším na počtenou! Mějte pěkné úterý. (16:07:15)

Československá stopa

Lukáš Radil – Spartak Moskva, útočník, 1 asistence, čas na ledě 11:53, 1 vyhrané vhazování.

Alexandr Salák – Sibir, brankář, nenastoupil a dnes nebyl ani na soupisce.

Adam Polášek – Sibir, obránce, čas na ledě 13:48, bez gólu a bez asistence.

Statistiky utkání

Střely: 20 – 23

Vyloučení: 2 – 4

Vyhraná vhazování: 28 – 23

Hity: 11 – 3

Je dobojováno! dnešní duel rozhodl první gól Spartaku, který padl v první části. Prvním střelcem byl v čase 4:42 KONSTANTIN GLAZAČEV. Poté Spartak bránil a čekal na chyby a protiútok. Kontroloval hru. Na začátku třetí periody přidal druhý pojišťovací gól IGOR MIRNOV. Spartak vedl 2:0 v čase 40:57 a všechno mu hrálo do karet. Sibir ještě na konci hrozil při hře 6 na 4. Toto power play se mu ale nepovedlo a zápas tak skončil 2:0.

59:34
    Spartak opět vyhazuje a tohle už vypadá slibně s hostujícím celkem z Moskvy.

59:16
    Spartakovci zkusili trefit prázdnou klec. Přes tři čáry se jim to ale nepodařilo. Icing a výhoda vhazování pro Sibir.

58:54

58:19
    Domácí v šesti proti čtyřem.

58:18
    Výtečně! Krasikov nechal vyniknout svojí lapačku. Parádní zákrok. Sibir už má jen necelé dvě minuty na srovnání.

56:54
    Oddechový čas pro domácí. Domácí si musí probrat, jak sehrají poslední minuty. Opory si odpočinou a kouč určí taktiku.

56:54
    Vyloučení v týmu Spartak Moskva (Alexandr Vasiljev – 2 min., hákování).

55:59
    Spartakovci se snaží hrát co nejdál od své brány, aby znemožnili ohrožení branky Bespalova.

55:10
    Až teď se povedlo Spartaku vyhodit puk do bezpečí.
    Dominik Furch je jedničkou Omsku a dostává důvěru i v reprezentaci! (y)

Dominik Furch je #MadeOfHockey ???? #CCMHockey #CCMGoalie

Fotka zveřejněná uživatelem CCM Hockey Czech Republic (@ccmhockeyczechrepublic),

54:41
    Do velké šance se probojoval útočník Sibiru, volil zakončení blafákem. Nepovedlo se mu skórovat. Obrana zakročila na poslední chvíli.

53:00
    Sibir naráží na obranný val Spartaku. Sibir už nevstřelil bezmála 125 minut gól.

51:31
    Protiútok Spartaku, nakonec to nebylo tak nebezpečné, jak to vypadalo. Spartak zakončil slabou střelou. Vhazování ve třetině Sibiru.

49:34
    Po přesilovce Sibiru má navrch opět Spartak.

Jan Volf

Branky a nahrávky: 16. Glazačev (Gilroy, Radil), 41. Mirnov (V. Berdnikov, Dyblenko)

HC Sibir Novosibirsk: Krasikov – Meňšikov, Polášek, Vereščagin, Naumov, Mišarin, Beljakov, N. Gluchov – Kemppainen, Sannikov, Fefelov – Šumakov, Okulov, Boychuk – Gubin, Pervušin, V. Butuzov – Arťuchin, A. Gluchov, Vorošilo.
    Spartak Moskva: Bespalov – Gilroy, Högström, Kalinin, Dyblenko, Kirillov, Bondarev, Provolněv – Radil, Glazačev, Stoa – V. Berdnikov, Mirnov, Leščenko – Alexandr Vasiljev, A. Voronin, M. Plotnikov – Nikoncev, M. Potapov, Bobrov – Bobyljov.

Rozhodčí: Gašilov, Gusev – Lazarev, Misjur