Olomouc – Warriors Brno 1:3 (kon.) | Přerov – Vsetín 5:2 (kon.) | PZ Kladno – K. Vary 3:2 (kon.)
Mladá Boleslav – Pardubice 5:2 (kon.) | Kobra – Ústí n/L 4:6 (kon.) | Tábor – Kometa Brno 1:9 (kon.)
Žďár n/S – Havířov 5:1 (kon.) | Sparta – HC Plzeň 6:1 (kon.) | Chomutov – Kladno 0:0 (odl.)
Slavia – Liberec 1:6 (kon.) | Poruba – HK MD Šumperk 1:0 (kon.) | Mountfield HK – HC Litvínov 5:6 (1:2 po s.n.)
Č. Budějovice – Letňany 10:1 (kon.) | Třinec – Vítkovice 6:4 (kon.)
BK Mladá Boleslav
5:2 (2:1, 1:1, 2:0)
HC Dynamo Pardubice
Čtvrtek 01.12.2016, 15:45 • ŠKOENERGO Aréna • ELIOD extraliga mladšího dorostu

56:51
    Na led se vrací Dobrovský, ale zároveň byl vyloučen na dvě minuty za faul kolenem Tomáš Dlask (MBL). Jedinečná šance pro Dynamo, jak snížit. Brankář hostů však stále zůstává mezi třemi tyčemi.

44:35
    U boleslavské branky se do sebe pustili Jakub Dobrkovský (MBL) – 2 minuty + 10 minut osobní trest a Tomáš Zeman (PCE) 2+2 minuty a 10 minut osobní trest. bude z toho tedy přesilovka Mladé Boleslavi.

41:36
    Na trestnou lavici odjel na dvě minuty za sevření puku rukou Tomáš Jelínek (PCE).

39:32
    Dynamu přesilovka nevyšla, navíc už pro něj skončila. Východočeši hráli v šesti. Trest za příliš mnoho hráčů na ledě odpyká Ondřej Rohlík (PCE).

38:11
    Pardubice si zahrají druhou přesilovou hru. Menší trest za podražení inkasoval Jakub Zajíček (MBL). Využití početních výhod je zatím 100 %. Zůstane tomu tak i po této přesilovce?

20:30
    Na vyloučení je to už 1:1. Za hákování dostal dvě minuty kapitán Michael Rudolph (MBL).

10:48
    Středočechy čeká první přesilovka. Menší trest za podražení si odpyká Michal Rouha (PCE).

Vojtěch Drbohlav

Branky a nahrávky: 8. Kubart (Závora), 12. Moucha (Dobša, Dlask), 37. Novotný (Závora), 52. Simon (Zajíček, Dlask), 60. Simon (Zajíček, Dlask) – 12. Kazda (Secký), 22. Antoníček (Tobiáš, Matěcha)

BK Mladá Boleslav: Rylich (Krinwald) – Novotný, Sýkora (A), Suk, Dobrkovský, Rudolph (C), Hes – Zajíček, Kubart, Mrkus, Dobša, Dlask, Moucha (A), Chwastek, Závora, Sirotek, Simon, Filip
    HC Dynamo Pardubice: Klas (21. Nečas) – Pejzl, Kaštánek, Matěcha (A), Voženílek, Hrádek, Odehnal, Jelínek (A), Secký – Hebek, Šír, Prýl, Roucha, Zeman, Antoníček, Koffer (C), O. Rohlík, Kazda, Tobiáš

Rozhodčí: Velčovský – Zháňal, Ovsík