Olomouc – Warriors Brno 1:3 (kon.) | Přerov – Vsetín 5:2 (kon.) | PZ Kladno – K. Vary 3:2 (kon.)
Mladá Boleslav – Pardubice 5:2 (kon.) | Kobra – Ústí n/L 4:6 (kon.) | Tábor – Kometa Brno 1:9 (kon.)
Žďár n/S – Havířov 5:1 (kon.) | Sparta – HC Plzeň 6:1 (kon.) | Chomutov – Kladno 0:0 (odl.)
Slavia – Liberec 1:6 (kon.) | Poruba – HK MD Šumperk 1:0 (kon.) | Mountfield HK – HC Litvínov 5:6 (1:2 po s.n.)
Č. Budějovice – Letňany 10:1 (kon.) | Třinec – Vítkovice 6:4 (kon.)
BK Mladá Boleslav
5:2 (2:1, 1:1, 2:0)
HC Dynamo Pardubice
Čtvrtek 01.12.2016, 15:45 • ŠKOENERGO Aréna • ELIOD extraliga mladšího dorostu

59:59
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Bruslaři nakonec trefili prázdnou branku. Sám ujel MICHAL SIMON, který se od modré čáry nemýlil. Asistence: Jakub Zajíček, Tomáš Dlask.

59:54
    Michael Rudolph jen těsně minul prázdnou bránu.

59:44
    Pardubice zkusí hrát posledních 16 sekund bez gólmana!

56:51
    Na led se vrací Dobrovský, ale zároveň byl vyloučen na dvě minuty za faul kolenem Tomáš Dlask (MBL). Jedinečná šance pro Dynamo, jak snížit. Brankář hostů však stále zůstává mezi třemi tyčemi.

51:53
    Boleslavští soupeři odskakují o dva góly. Z mezikruží propálil brankáře Dynama přesnou ranou MICHAL SIMON. Asistence: Jakub Zajíček, Tomáš Dlask.

48:10
    David Dobša jel úplně sám na branku, kličkami si rozhýbal brankáře, jenže nakonec zůstal puk těsně před brankovou čárou!

44:35
    U boleslavské branky se do sebe pustili Jakub Dobrkovský (MBL) – 2 minuty + 10 minut osobní trest a Tomáš Zeman (PCE) 2+2 minuty a 10 minut osobní trest. bude z toho tedy přesilovka Mladé Boleslavi.

41:36
    Na trestnou lavici odjel na dvě minuty za sevření puku rukou Tomáš Jelínek (PCE).

39:32
    Dynamu přesilovka nevyšla, navíc už pro něj skončila. Východočeši hráli v šesti. Trest za příliš mnoho hráčů na ledě odpyká Ondřej Rohlík (PCE).

38:11
    Pardubice si zahrají druhou přesilovou hru. Menší trest za podražení inkasoval Jakub Zajíček (MBL). Využití početních výhod je zatím 100 %. Zůstane tomu tak i po této přesilovce?

36:15
    Další překvapivý gól, ale i takový se počítá, obzvlášť v boji o postup do play-off. Bruslaři vyhráli vyhráli buly, přičemž LUKÁŠ NOVOTNÝ si najel s kotoučem do mezikruží, odkud propálil Vojtěcha Nečase, který nestihl zareagovat. Asistence: Jan Závora.

27:08
    Michal Simon jel úplně sám na branku, jenže nakonec vůbec nic nevymyslel a gólmana nerozhýbal. Puk šel navíc mimo branku.

21:59
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    První střelu dokázal ještě brankář vyrazit, ale na následnou dorážku z hole PETRA ANTONÍČKA už byl Matěj Rylich krátký. Bruslaři nebyli dost důrazní. Asistence: Ondřej Tobiáš, David Matěcha.

20:30
    Na vyloučení je to už 1:1. Za hákování dostal dvě minuty kapitán Michael Rudolph (MBL).

20:01
    Pardubičtí do druhé třetiny vystřídali brankáře. Jonáše Klase nahradil Vojtěch Nečas.

19:17
    Jonáš Klas vytáhl rukou z brankové čáry na poslední chvíli kotouč, který už už klouzal do branky!

17:59
    Utkání sleduje 74 diváků.

13:44
    Na ledě zůstal ležet na zádech jeden z domácích hráčů, nejspíš dostal něčím do ruky, protože ihned odhodil rukavici.

11:14
    Pardubicím stačilo úctyhodných devět (!) sekund k tomu, aby snížily. Hned po buly Boleslavští opomenuli VIKTORA KAZDU, jenž si najel až před Matěje Rylicha a sklepl kotouč podél tyče za jeho záda. Asistence: Dominik Secký.

11:05
    Bruslaři bleskově využívají přesilovou hru. Pohlednou kombinací dokázala Mladá Boleslav vyšachovat pardubické obránce, přičemž po přesné přihrávce neměl LUKÁŠ MOUCHA vůbec žádný problém nasměrovat kotouč do odkryté branky, gólman se nestačil přemístit. Asistence: David Dobša, Tomáš Dlask.

10:48
    Středočechy čeká první přesilovka. Menší trest za podražení si odpyká Michal Rouha (PCE).

07:46
    Šťastný gól Bruslařského klubu. Nenápadná střela od tyče, jejíž autorem byl DANIEL KUBART, propadla brankáři a kotouč prošel až do klece. Asistence: Jan Závora.

Vojtěch Drbohlav

Branky a nahrávky: 8. Kubart (Závora), 12. Moucha (Dobša, Dlask), 37. Novotný (Závora), 52. Simon (Zajíček, Dlask), 60. Simon (Zajíček, Dlask) – 12. Kazda (Secký), 22. Antoníček (Tobiáš, Matěcha)

BK Mladá Boleslav: Rylich (Krinwald) – Novotný, Sýkora (A), Suk, Dobrkovský, Rudolph (C), Hes – Zajíček, Kubart, Mrkus, Dobša, Dlask, Moucha (A), Chwastek, Závora, Sirotek, Simon, Filip
    HC Dynamo Pardubice: Klas (21. Nečas) – Pejzl, Kaštánek, Matěcha (A), Voženílek, Hrádek, Odehnal, Jelínek (A), Secký – Hebek, Šír, Prýl, Roucha, Zeman, Antoníček, Koffer (C), O. Rohlík, Kazda, Tobiáš

Rozhodčí: Velčovský – Zháňal, Ovsík