Buffalo – Los Angeles 6:3 (kon.) | NY Islanders – Washington 2:4 (kon.) | Carolina – Vancouver 8:6 (kon.)
NY Rangers – Chicago 1:2 (kon.) | Toronto – San Jose 2:3 (0:1 po s.n.) | Detroit – Arizona 1:4 (kon.)
Nashville – St. Louis 6:3 (kon.) | Minnesota – Florida 5:1 (kon.) | Dallas – Anaheim 6:2 (kon.)

Gáborík (LAK) 0 + 0, čas na ledě 15:30
    Budaj (LAK) – 81,8% úspěšnost zákroků. (03:44:49)

Tři hvězdy zápasu
    1. Jack Eichel 2 + 1
    2. Kyle Okposo 0 + 3
    3. Ryan O´Reilly 1 + 0

Máme za sebou strhující podívanou, ve které dokázali 2 body urvat domácí Sabres! Kings vstoupili do zápasu lépe když vedli už o 2 branky, pak ale přišlo smrtících 6 minut ve druhé třetině. V nich domácí nasázeli 4 góly a vytvořili si rozhodující náskok. V poslední třetině se skóre měnilo 3x. Nejprve vstřelil kontaktní branku Carter, ale v 56. minutě se dokázal prosadit Kane a utnul tak naděje hostů. Výhru zpečetil střelou do prázdné branky ještě Reinhart.
    Střely po 3. třetině: BUF – 26, LAK – 32.

59:34 Sam REINHART - 6:3

59:34
    Sabres právě vstřelili branku!
    SAM REINHART dalekonosnou střelou posílá puk do prázdné branky a definitivně rozhoduje o dnešním vítězi!

59:01
    Hosté zkouší hru v 6-ti!

58:13
    LA se pálí z každé pozice, většinu střel ale zablokují domácí obránci.

57:15
    Hosté s snaží rychle odpovědět, ale Carterova střela byla nepřesná.
    55:42 Evander KANE - 5:3

55:42
    Buffalo má zpátky dvougólové vedení! Jack Eichel našel krásnou zadovkou najíždějícího Kylea Okposa, který s pukem dojel až do rohu, tam ho převzal znovu Eichel a křižnou nahrávkou před branku vyzval ke skórování EVANDERA KANEA! Asistence: Jack Eichel, Kyle Okposo.

54:30
    LA pálí z každé pozice a snaží se vstřelit vyrovnávací gól.

53:59
    LA drží Buffalo pod tlakem, to se po chvíli dokázalo osvobodit pouze za cenu icingu.

53:26
    Kopitarovu střelu, která mířila do vinglu Lehner lapačkou chytá! Skvělý zákrok!

52:12
    Hosté se nemohou dostat s pukem do třetiny soupeře. Buffalo skvěle brání střední pásmo.

51:48
    Cartef se podél mantinelu protáhl kolem obránce, ale nedokázal přesně zakončit.

51:01
    Přečíslení 3 na 2 řešil Kane střelou, Budaj svůj tým podržel skvělým zákrokem lapačkou!

49:50
    Buffalo sbírá nahození hostů a ihned zakládá protiútok.

Veronika Loudová

Branky a nahrávky: 30. R. O'Reilly (Ristolainen), 34. Eichel (Okposo, Moulson), 34. B. Gionta (Falk, Jo. Larsson), 36. Eichel (Okposo, Moulson), 56. E. Kane (Eichel, Okposo), 60. Reinhart – 3. Kopitar (Lewis, Muzzin), 28. J. Carter (Toffoli, Forbort), 45. J. Carter

Buffalo Sabres: Lehner (A. Nilsson) – McCabe, Ristolainen, D. Kulikov, Franson, Gorges, Falk – E. Kane, Eichel, Okposo – Carrier, R. O'Reilly, Reinhart – M. Foligno, Jo. Larsson, B. Gionta – Deslauriers, Girgensons, Moulson.
    Los Angeles Kings: Budaj (Zatkoff) – Forbort, Doughty, Muzzin, Martinez, Gravel, M. Greene – Gáborík, Kopitar, Lewis – King, J. Carter, Toffoli – Pearson, N. Shore, D. Brown – Clifford, Andreoff, Nolan.

Rozhodčí: Rank, Pollock – Kovachik, Shewchyk

Diváci: 18,375