Trnava – Topoľčany 2:5 (kon.) | Pov. Bystrica – Skalica 3:5 (kon.) | Detva – Prešov 1:3 (kon.)
HK 95 Považská Bystrica
3:5 (1:2, 2:2, 0:1)
HK Skalica
sk Středa 14.12.2016, 18:00 • Zimný štadión Považská Bystrica • 1. liga (SR) • 32. kolo

Panterov dostal do vedenia v presilovke Záborský, ale Skalici sa podarilo ešte v prvej tretine zvrátiť stav a v druhej ho ďalšími dvoma navýšili na 1:4. Druhý útok Považskej Bystrice ešte v druhej tretine znížil na rozdiel jediného gólu. V tretej tretine však poistil vedenie hostí Vereš a Skalica sa napokon v Považskej Bystrici teší z výhry 5:3. Ďakujeme za pozornosť. (20:21:32)

Dnešné stretnutie sleduje 135 divákov.

50:26
    Skalica dala gól!
    Klíma už sa vracia na ľad, ale práve, keď sa z gólu na 5:3 teší RASTISLAV VEREŠ!
    Asistencie: Ľubomír Vaškovič a Juraj Bezúch.