Michalovce – Pov. Bystrica 0:0 (zruš.) | Skalica – Spišská N. Ves 0:4 (kon.) | Detva – Trnava 13:3 (kon.)
HK Detva
13:3 (6:2, 3:1, 4:0)
HK Gladiators Trnava
sk Pondělí 26.12.2016, 18:00 • ZŠ Detva • 1. liga (SR) • 37. kolo

Je tu záver stretnutia, v ktorom domáci celok zdolal jednoznačne súpera z Trnavy 13:3. V tretej časti domáci pridali štyri góly. (20:09:27)

59:42
    V závere si ešte ide na trestnú lavicu sadnúť Jurák za podrazenie.

59:16
    Trnava je v plnom počte.

58:38
    Ďalšiu nepresnú strelu vyslal Torok.

57:50
    Viktor Fekaič prihrával Gašparovi, ale ten na bránkovisku puk neusmernil do brány.

57:16
    Za podrazenie Zorvana dostáva dve minúty Boris Žilinský.

56:30
    Zakončuje Mrava, ale jeho strela skončila nad bránou.

55:39
    Túto presilovku sa domácim nepodarilo využiť. Keleši je na ľade.

55:25
    Po strele Hrušíka nevedel brankár, kde je puk. Ten mal pod svojim telo. Rozhodca hru prerušil. Následne puk dostal do brány Vajlent, ale gól neplatil.

54:46
    Po strele Gachulinca zasahuje Brucháč.

53:39
    Po úspešnom zákroku Cibuľu dostáva za sekanie Alexander dve minúty a navyše Andrej Mrázik osobný desať minútový trest za nešportové správanie.

53:30
    Domáci získali útočné pásmo a už si vychutnávajú spolu s divákmi dnešné sviatočné víťazstvo.

51:39
    Jurák si na útočnej modrej nedal pozor a dostal sa do postavenia mimo hry.

51:26
    Ďalšie postavenie mimo hry Trnavy posúdené ako úmyselné.

50:55
    Hrušík nakorčuľoval s pukom do pásma a pred bránou hľadal Videlku, ale ku tomu sa puk nedostal.

49:44
    Torok veľmi dobre aj v obrane, keď zablokoval zakončenie Mrázik a následne v útoku to skúšal z otočky, ale puk minul bránu.

48:17
    Detva dala gól!

Sládok mohol skórovať, ale pri jeho strele úspešne zasiahol Brucháč, ale pri dorážke TOMÁŠA ŠKVARIDLA už nemal šancu.

Asistencia: Jozef Sládok.