Mladá Boleslav – Havířov 3:2 (1:0 po s.n.) | Ústí n/L – HC Slovan 5:1 (1:3 po s.n.) | Uničov – Pardubice 4:1 (po s.n.)
HC Slovan – Mladá Boleslav 1:8 (2:2 po s.n.) | Pardubice – Ústí n/L 0:3 (0:1 po s.n.) | Havířov – Uničov 4:1 (1:3 po s.n.)
Mladá Boleslav – Ústí n/L 3:4 (1:2 po s.n.) | HC Slovan – Pardubice 1:5 (1:0 po s.n.) | Ústí n/L – Havířov 3:5 (1:0 po s.n.)
Mladá Boleslav – Uničov 6:3 (2:0 po s.n.)
po s.n. (2:2)
HC Slovan Bratislava
1:8 (0:3, 0:5 - 1:0 - 0:0)
BK Mladá Boleslav
Pondělí 26.12.2016, 13:45 • ŠKOENERGO Aréna • Memoriál Gustava Lachmana

Penaltový rozstřel skončil remízou a z této části hry si tak nikdo neodnáší bonusový bod.
    Za třetiny 3:0 a 5:0 si dvakrát po dvou bodech berou hráči Mladé Boleslavi. Bonusový gól z prodloužení o zlatý gól berou bonusový bod hráči Slovanu Bratislava. (14:57:37)

Slovan právě vstřelil branku!
    Tolik spálených šancí na straně Bruslařů. A z protiútoku se prosazuje MATHIAS ŽAC, který si stáhl kličkou Rýdla a posílá mu kotouč ke vzdálenější tyči. Bez asistence.

42:43
    To je neskutečné, co předvádí Irsák v bráně Slovanu! I v leže kryje pokus Bruslařů.

42:20
    Šindelář ani blafákem na Irsáka nevyzrál!

41:44
    Král netrefuje bránu Slovanu. Už mohlo být rozhdnuto.

41:19
    Irsák si parádně vyjel proti Steklého!

40:19
    Řípa trefuje tyč! V bráně Slovanu už je zpátky Jakub Irsák.

40:01

Následuje další část hry – pětiminutové prodloužení, které je bodováno zvlášť. Tým, který vstřelí gól (zlatý gól), tak dostane další bod. Poté následují nájezdy, při kterých každý z týmů může ukořistit rovněž další bod.

Konec druhé dvacetiminutovky.

Zdena Bobková

Branky a nahrávky: 44. Žac – 6. Sporysch (Hradec), 16. Vítek (Řípa), 19. Vítek (Vejražka), 25. Vejražka (Vlasák), 27. Steklý (Král), 34. Sporysch (Hradec), 37. Král (Kriško), 38. Hradec (Hlinský)