Rennes – PSG 0:1 (kon.) | Nancy – Bastia 1:0 (kon.) | Lorient – Guingamp 3:1 (kon.)
Montpellier – Dijon 1:1 (kon.) | Toulouse – Nantes 0:1 (kon.) | Angers – Bordeaux 1:1 (kon.)
Stade Rennes
0:1 (0:1)
Paris Saint-Germain
Sobota 14.01.2017, 17:00 • Roazhon Park, Rennes • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 20. kolo

To je ode mě pro dnešek vše, na shledanou u nějakého dalšího online přenosu! (18:52:51)

PSG vítězí v Rennes 1:0! O třech bodech pro tým z Paříže rozhodla jediná trefa Juliana Draxlera, který se prosadil ve 39. minutě a hned při své ligové premiéře za PSG rozhodl vítěznou brankou. Hosté ve druhém poločase přenechali soupeři iniciativu a Rennes vycítilo šanci, jenže nedokázalo se prosadit přes pozornou obranu Pařížanů.

90+3

90+3
    Někdo z domácích hráčů se v nepřehledné situaci ve vápně PSG dostal do zakončení, ale trefil jen soupeře.

90+3
    Ještě jeden rohový kop pro domácí tým!

90+2
    PSG dobře napadá a Rennes se stále nemůže dostat k šestnáctce soupeře.

90
    Nastavovat se budou tři minuty.

89
    Domácí zahrávali přímý kop od poloviny hřiště, ale centrovaný míč nenašel nikoho z hráčů v červených dresech.

88
    Čas rychle utíká a domácí se marně snaží dostat do šance. PSG se navíc při každé příležitosti snaží jít rychle do brejku.

86
    Domácí tým kombinuje na útočné polovině, ale obrana PSG je teď hodně koncentrovaná.

85
    Střídání v týmu Stade Rennais FC: ze hřiště odchází Sanjin Prcić, přichází Pedro Henrique.

84
    Na druhé straně nebezpečně střílel zpoza šestnáctky Rabiot, jehož rána mířila na bránu, ale pohotový Costil dokázal míč vyrazit.
    83. Prcić zakroutil svou střelu těsně vedle horního rohu brány PSG.

83
    Odražený míč se dostal k Prcićovi, ten z dvaceti metrů zajímavě kroutil svou střelu, která nakonec těsně minula bránu.

81
    Grosicki se na levé straně dokázal vyhnout bránícím hráčům, ale dobře namířit svůj centr už nestihl, takže míč skončil jen v boční síti Trappovy brány.

79
    Jenže domácím se roh příliš nevydařil a nyní se musí soustředit na obranu, protože dopředu se vydali hráči pařížského celku.

78
    Střela Andreho mířila těsně vedle brány, ale brankář PSG ji přesto raději vyrazil, takže Rennes bude mít rohový kop.

77
    Střídání v týmu Paris Saint-Germain: ze hřiště odchází Lucas Moura, přichází Ángel Di María.

75
    PSG se ve druhém poločase možná trochu přehnaně vzdalo herní iniciativy, ale sázka na pozornou obranu zatím vychází. Domácí však mají ještě 15 minut plus nastavení na to, aby se zápasem něco udělali.