KHM Budapešť – Znojmo 1:5 (kon.)
KHM Budapešť
1:5 (1:3, 0:1, 0:1)
HC LERAM Orli Znojmo
Neděle 15.01.2017, 17:00 • KMH Sportegyesület • Erste Bank Young Stars League • 27. kolo

A je po zápase. Orli se ze včerejšího dramatu s Budapeští poučili a připisují si plný počet bodů za vysoké vítězství 5:1.

Já vám děkuji za pozornost a přeji pěkný zbytek dnešního večera. (19:13:56)

59:36
    Orli právě vstřelili branku!
    JAN BULÍN nenechal domácí v klidu ani v poslední minutě hry a ještě jednou si musel zastřílet. Jak už je dnes u tohoto hráče zvykem, puk vletěl přímo do Gadacsiho sítě.
    Asistence: Michal Kruckovyč, Patrik Bulín.

58:33
    Vyloučení v týmu KHM Budapešť (Poszar – 2 min., hrubost).

50:15
    Vyloučení v týmu KHM Budapešť (Szeredi – 2 min. + 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu Orli Znojmo (Brabec – 2 min., hrubost).

46:58
    Orli jsou v plném počtu.

44:58
    Vyloučení v týmu Orli Znojmo (Kuntoš – 2 min., zdržování hry / posunutá branka).

Dnešní utkání sleduje 38 diváků.

40:01

Je za námi druhá třetina, ve které Orli svůj náskok navýšili. Co dalšího nám přinese poslední část hry se dozvíme již za malou chvíli!

40:00

39:45
    Hosté ještě před odchodem do kabin znovu pozměňují skóre zápasu. BRONISLAV FRUHWIRT přesnou střelou překonal domácího brankáře a poslal Orly už do tříbrankového vedení.
    Asistence: Martin Peří, Martin Kosnar.

33:55
    Znojmo je v plném počtu.

31:55
    Vyloučení v týmu Orli Znojmo (Pucher – 2 min., podražení).

20:01

První dějství se Orlům povedo a zásluhou Jana Bulína poslali do domácí klece rovnou tři branky. Budapešť sice dokázala mírně snížit, pokud ale hosté nepoleví, mají dnes šanci na plný počet bodů.

20:00

14:48
    A je tu hattrick! Vynikající JAN BULÍN potřetí za pouhých patnáct minut překonává domácího brankáře a posílá tak svůj tým již do dvoubrankového vedení!
    Asistence: Patrik Bulín, Jonáš Růžička.

06:47
    Tým KHM Budapešť právě vstřelil branku! Domácí si pro svého soka ale nachystali rychlou odpověď. Po čtyřiceti vteřinách tu tak máme další gól. Autorem první branky za Budapešť je ISTVAN SZÜCS.
    Asistence: Karoly Ban.

Marcela Procházková

Branky a nahrávky: 7. Szücs (Ban) – 5. Bulín J. (Oščádal, P.), 7. Bulín J. (Bulín P.), 15. Bulín J. (Bulín P., Růžička), 40. Fruhwirt (Peří, Kosnar), 60. Bulín J. (Kruckovyč, Bulín P.)

KHM Budapešť: Gadacsi (Kövari) – Poszar, Szalkai, Orosz, Kaiser, Ban, Siklosi – Nagy, Komjati, Szücs – Marosi, Szeredi, Horváth – Fenyvesi, Berendi, Papp – Sandor.
    HC LERAM Orli Znojmo: Gerža (Slavík) – Kruckovyč, Pucher, Brabec, Kuntoš, Konečný, Peří, Hrubý – Oščádal, Fruhwirt, Janás – Bulín P., Růžička, Bulín J. – Kosnar, Stromko, Jambor.

Rozhodčí: Gangel – Berkesi, Ozsváth