Žilina – Trenčín 2:1 (po pr.) | Nitra – Nové Zámky 1:3 (kon.) | Košice – Lipt. Mikuláš 4:2 (kon.)
Poprad – Banská Bystrica 4:1 (kon.) | Zvolen – Martin 0:1 (1:3 po s.n.)
HC Košice
4:2 (0:1, 1:1, 3:0)
HK 32 Liptovský Mikuláš
sk Neděle 15.01.2017, 17:00 • Steel aréna, Košice • Tipos Extraliga (SR) • 39. kolo

Skončilo sa dnešné stretnutie medzi celkami HC Košice a MHK 32 Liptovský Mikuláš, a to výsledkom 4:2.

Pomer striel v dnešnom stretnutí: 35:19

S týmto konštatovaním sa už s vami lúčim a prajem vám pekný zvyšok víkendu. Stretnutím vás sprevádzal Lukáš Pancurák. (19:13:14)

59:41 Ladislav NAGY - 4:2

59:41
    Košice dali gól!
    Je rozhodnuté. LADISLAV NAGY definitívne spečatil výhru Košíc gólom do prázdnej bránky. Križan už sklamaný korčuľuje medzi tri žrde.

59:19
    Oddychový čas hostí.

59:19
    Kopřiva hru prerušil, jeden z trénerov zrejme siahne po oddychovom čase.

59:12
    Križan korčuľuje na striedačku, power-play Liptákov!

59:01
    Prebieha posledná minúta riadnej hracej doby.

58:44
    Bicek takticky na výbornú, víťaz Stanley cupu v drese Košíc zbieral cenné sekundy za bránkou hosťujúceho celku.

58:01
    Posledné dve minúty riadnej hracej doby. Karol Križan zatiaľ ostáva medzi tromi žrďami, Liptáci ešte s power-play počkajú.

57:19
    Domáci často striedajú a šetria si sily na prípadný záverečný tlak zo strany svojho dnešného súpera.

56:40
    Na buly musel ísť Lištiak. Ten ho síce vyhral, avšak hostia sa s pukom z obrannej tretiny nedostali. Čas hrá teraz jednoznačne v neprospech Liptovského Mikuláša.

56:01
    Medzičasom sa nám začali posledné 4 minúty riadnej hracej doby. Na ťahu sú tentokrát hostia, ktorí zbrane rozhodne neskladajú a na bodový zápis stále pomýšľajú.

55:37
    Aj tretí gól Košíc tak padol počas presilovej hry domácich.
    54:41 Richard JENČÍK - 3:2

54:41
    Košice otáčajú stav stretnutia vo svoj prospech a päť minút pred koncom riadnej hracej doby vyhrávajú. RICHARDOVI JENČÍKOVI už stačilo do prihrávky len vložiť čepeľ a prepáliť tak Križana. A aj sa mu to podarilo. Asistencia: Ladislav Nagy.

54:30
    Puk je za bránkou domácich, kde zbierajú hráči z Liptova cenné sekundy.

54:04
    Križan bude našťastie v poriadku. Bránka sa vráti na svoje pôvodné miesto a začne sa presilová hra Košíc.