Vítkovice – Třinec | 6:3 (kon.) | | | K. Vary – Zlín | 4:1 (kon.) | | | Litvínov – Pardubice | 5:4 (po pr.) |
Plzeň – Sparta | 2:3 (po pr.) | | | Kometa Brno – Olomouc | 1:3 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Liberec | 1:3 (kon.) |
Montreal – NY Rangers | 5:4 (kon.) | | | Detroit – Pittsburgh | 6:3 (kon.) | | | Carolina – NY Islanders | 7:4 (kon.) |
Florida – Columbus | 4:3 (kon.) | | | Ottawa – Toronto | 2:4 (kon.) | | | Arizona – Anaheim | 0:3 (kon.) |
Dallas – Minnesota | 4:5 (kon.) | | | Edmonton – Calgary | 2:1 (2:0 po s.n.) | | | Los Angeles – Winnipeg | 3:2 (po pr.) |
San Jose – St. Louis | 0:4 (kon.) | | | Washington – Philadelphia | 5:0 (kon.) |
Čeljabinsk – Spartak Moskva | 3:2 (kon.) | | | Magnitogorsk – N.Novgorod | 3:2 (po pr.) | | | Čerepovec – Novokuzněck | 3:0 (kon.) |
Petrohrad – Novosibirsk | 6:2 (kon.) | | | HC Slovan – Chanty-Mansijsk | 3:2 (kon.) |
Vienna Capitals – Znojmo | 2:3 (po pr.) |
Třinec – K. Vary | 11:1 (kon.) |
Mountfield HK – Letňany | 4:1 (kon.) | | | HC Plzeň – HC Litvínov | 4:5 (kon.) | | | Tábor – Liberec | 3:4 (kon.) |
Sparta – Č. Budějovice | 6:3 (kon.) | | | Vsetín – HK MD Šumperk | 2:4 (kon.) | | | Vítkovice – Havířov | 5:2 (kon.) |
Poruba – Warriors Brno | 2:1 (po pr.) | | | Pardubice – Kometa Brno | 3:4 (kon.) | | | Kladno – Ústí n/L | 4:5 (kon.) |
Žďár n/S – Zlín | 1:3 (kon.) |
Žilina – Trenčín | 2:1 (po pr.) | | | Nitra – Nové Zámky | 1:3 (kon.) | | | Košice – Lipt. Mikuláš | 4:2 (kon.) |
Poprad – Banská Bystrica | 4:1 (kon.) | | | Zvolen – Martin | 0:1 (1:3 po s.n.) |
Lev Benešov – Rakovník | 5:3 (kon.) | | | Veselí nLuž. – Milevsko | 4:9 (kon.) | | | Tábor B – Telč | 4:5 (kon.) |
HC Děčín B – Gepardi Jablonec | 3:8 (kon.) | | | TJ Sušice – Tachov | 9:3 (kon.) | | | Louny – Hvězda Praha | 2:4 (kon.) |
Slaný – Mladá Boleslav B | 7:5 (kon.) | | | Hluboká n.V. – Radomyšl | 11:3 (kon.) | | | Soběslav – Humpolec | 8:6 (kon.) |
Frýdlant – HC Varnsdorf | 7:3 (kon.) | | | Třebechovice p. O. – HC Jičín | 5:1 (kon.) | | | Jaroměř – Náchod | 3:5 (kon.) |
Nový Bydžov – Dvůr Králové n. L. | 4:5 (po pr.) | | | Hronov – Nová Paka | 10:3 (kon.) | | | Polička – Chotěboř | 7:4 (kon.) |
Ledeč n. S. – Litomyšl | 4:7 (kon.) | | | Hlinsko – Světlá nS | 3:5 (nedohr.) | | | Choceň – Moravská Třebová | 1:7 (kon.) |
Uh.Ostroh – Kroměříž | 8:6 (kon.) | | | Žabonosy – Králův Dvůr | 3:4 (0:1 po s.n.) | | | Chrudim – Česká Třebová | 4:9 (kon.) |
VHK ROBE Vsetín B – Blansko | 4:2 (kon.) |
KHM Budapešť – Znojmo | 1:5 (kon.) |
konec
SKA Petrohrad
6:2
(1:0, 2:2, 3:0)
HC Sibir Novosibirsk
Martin Penker
Branky a nahrávky:
1. Dadonov, 33. Dacjuk, 33. N. Gusev (Šipačov), 45. Kablukov (A. Bělov, Kovalčuk), 46. Šipačov (Dadonov, N. Gusev), 52. Dadonov (N. Gusev, Šipačov) – 28. Okulov (Polášek, Milovzorov), 32. Kemppainen (Arťuchin)
Rozhodčí: Bělov, Sidorenko – Šalagin, Šišlo
Diváci:
Neproměněná penalta:
SKA Petrohrad:
Koskinen (Šesťorkin) – A. Bělov, Zub, Čudinov, Chafizullin, Judin, Rukavišnikov, Rykov – Kovalčuk (A), S. Plotnikov, Dacjuk (C) – N. Gusev, Šipačov (A), Dadonov – Chochlačjov, Širokov, Koskiranta – Ketov, Kablukov, Tichonov.
Náhradníci:
Trenér:
HC Sibir Novosibirsk: Nalimov (Krasikov) – K. Vorobjov, Mišarin, D. Lukin, Polášek, Ignatovič, K. Alexejev (A), Naumov – Šalunov, Sannikov (C), Šumakov – Chlopotov, Arťuchin (A), Kemppainen – Boychuk, Milovzorov, Okulov – A. Gluchov, Pervušin, Sokolov – Arťomov.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HC Sibir Novosibirsk: Nalimov (Krasikov) – K. Vorobjov, Mišarin, D. Lukin, Polášek, Ignatovič, K. Alexejev (A), Naumov – Šalunov, Sannikov (C), Šumakov – Chlopotov, Arťuchin (A), Kemppainen – Boychuk, Milovzorov, Okulov – A. Gluchov, Pervušin, Sokolov – Arťomov.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Bělov, Sidorenko – Šalagin, Šišlo
Diváci:
Střely na branku: 42 – 22
Domácí vedou už 6:2! Skvělá kombinace domácích v útočném pásmu, na jejímž konci byl JEVGENIJ DADONOV znamená další gól v síti hostů. Asistence: Nikita Gusev a Vadim Šipačov.