HC Litvínov – Letňany 6:2 (kon.) | Kometa Brno – Liberec 3:2 (kon.) | Mountfield HK – Sparta 10:2 (kon.)
Ústí n/L – K. Vary 4:5 (po pr.) | Kobra – Chomutov 0:3 (kon.) | Havířov – Zlín 0:2 (kon.)
Vítkovice – Jihlava 1:5 (kon.) | Poruba – Přerov 3:4 (po pr.) | PZ Kladno – Kladno 3:5 (kon.)
Č. Budějovice – HC Plzeň 5:4 (kon.) | Slavia – Pardubice 1:3 (kon.)
konec
HC Kobra Praha
0:3 (0:2, 0:1, 0:0)
Piráti Chomutov
Neděle 19.02.2017, 12:30ELIOD extraliga mladšího dorostu
Partner:
     
    Konec zápasu. (14:36:50)
     
    58:58
    Hosté v plném počtu.
     
    56:58
    Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Benda – 2 min., napadení).
     
    40:01
    Začala třetí třetina.
     
    40:00
    Druhá třetina skončila.
     
    38:58
    Hosté v plném počtu.
     
    38:33
    Hosté jsou ve čtyřech.
     
    36:58
    Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Vrhel – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
     
    36:33
    Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Matějka – 2 min., podražení).
     
    31:01
    Piráti právě vstřelili branku!
    Hosté zápasu opravdu dominují. Na tříbrankový rozdíl zvyšuje MICHAL GUT, pro kterého je to dnes už druhý bod. Bez asistence.
     
    28:28
    Hosté v plném počtu.
     
    28:17
    Domácí v plném počtu.
     
    26:28
    Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Hofrichter – 2 min., hákování).
     
    26:17
    Vyloučení v týmu HC Kobra Praha (Skalík – 2 min., podražení).
     
    20:01
    Začala druhá třetina.
     
    20:00
    První třetina skončila.
     
    18:49
    Hosté v plném počtu.
     
    16:49
    Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Králíček – 2 min., držení protihráče).
     
    14:04
    Domácí v plném počtu.

    Jaroslav Pešek

    Branky a nahrávky: 5. Harkabus (Vrhel), 10. Ferbas (Gut), 32. Gut


    HC Kobra Praha: Cichoň O. (Ondrík) – Fiala, Cichoň J., Střeštík, Ženíšek, Havlíček, Skalík – Černý, Ribarovski, Jaroš, Koval, Doležal, Vítů, Dupal, Kapal, Ksandr, Rubeš.
    Piráti Chomutov: Dobeš (Svoboda) – Vaněk, Ferbas, Matějka, Machyňa, Kastner, Klika, Psar – Králíček, Zahrádka, Harkabus, Hofrichter, Prokop, Prokeš, Benda, Koláček, Gut, Vrhel.

    Rozhodčí: Vojtěchovský – Špringl, Kettner