Nitra – Lipt. Mikuláš 5:1 (kon.) | Poprad – Martin 4:2 (kon.) | Košice – Banská Bystrica 1:2 (kon.)
Žilina – Nové Zámky 4:3 (po pr.) | Zvolen – Trenčín 3:2 (kon.)
MsHK Žilina
4:3 (0:2, 2:0, 1:1 - 1:0)
HC MIKRON Nové Zámky
sk Neděle 19.02.2017, 17:00 • DOXXbet Aréna, Žilina • Tipos Extraliga (SR) • 47. kolo

S konštatovaním, že Žilina porazila Nové Zámky 4:3 po predĺžení sa s vami lúčim, ďakujem za pozornosť a želám príjemný zvyšok večera. Dočítania priatelia. (19:27:57)

61:10 HRUŠKA - 4:3

61:10
    Žilina dala gól!
    Rýchly protiútok Žiliny, presnú prihrávku pred bránkou hostí poslal do siete RADIM HRUŠKA. Asistencia: Juraj Jurík.

60:09
    V úvode predĺženia sa do puku oprel od modrej čiary Michal Juraško, Lundström bol pozorný.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

Po troch tretinách je v Žiline nerozhodný stav 3:3, po krátkej prestávke bude nasledovať predĺženie.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

59:35
    Tretia tretina sa pomaly, ale iste končí, dnes uvidíme minimálne predĺženie.

59:01
    Začala sa posledná minúta tretej tretiny.

58:19
    Delovku Mareka Hovorku od modrej čiary obetavo zblokoval jeden z hráčov Nových Zámkov.

58:01
    Do konca riadneho hracieho času ostávajú necelé dve minúty.

57:22
    Tvrdý súboj za bránkou Tomáša Tomeka, pri puku sú hostia.

56:58
    Oba tímy sa už snažia dávať pozor na defenzívu, domáci sú v závere riadneho hracieho času o čosi aktívnejší.

56:22
    Závar pred bránkou hostí a znovu je tam elitná formácia Žiliny. Lukáš Handlovský sa ešte snažil puk vydolovať spod Joakima Lundströma, ale obrana hostí s ním rýchlo urobila poriadok.

55:56
    Žilinčania sa snažia o vedúci gól, ich snaha končí na Lundströmovi.

55:27
    Michal Švihálek je v druhom útoku Žiliny ako ryba vo vode, poriadne vyzvŕtal obranu hostí, no do streleckej pozície sa napokon nedostal.

55:01
    Do konca riadneho hracieho času ostáva necelých 5 minút.

Dávid Švec

Branky a nahrávky: 23. Macejko (Holovič, Konečný), 30. Konečný (Juraško, Jurík), 53. Hruška (Hovorka, Handlovský), 62. Hruška (Jurík) – 13. Hujsa (Mäkinen, Kučkin), 17. Kučkin (Rehák Denis), 46. Novotný (Sandgrén)

MsHK Žilina: Tomek (Mikoláš) – Ťavoda, Čížek, Juraško, Brejčák, Macejko, Grman, Prokop, Mendrej – Handlovský, Hruška, Hovorka (C) – Jurík, Húževka, Švihálek – Konečný, Holovič, Stupka – Rogoň, Švec, Gmitter
    HC MIKRON Nové Zámky: Lundström (Sabol) – Drtina, Cardwell, Sandgrén, Maier, Mäkinen, Rehák Denis, Tábi, Makovský – Saarinen, Kytnár, Paulovič – Kučkin, Novotný, Hujsa – Fábry, Čaládi, Lelkeš – Dubec, Rehák Dominik, Tibenský

Rozhodčí: Lokšík – Junek, Šefčík