Vsetín – Ústí n/L 5:2 (kon.) | Kladno – Kadaň 3:2 (kon.) | K. Vary – Frýdek-M. 2:1 (po pr.)
Přerov – Prostějov 2:0 (kon.) | Litoměřice – Motor ČB 2:5 (kon.) | Třebíč – Benátky n/J 1:3 (kon.)
Slavia – Havířov 5:1 (kon.)
HC ZUBR Přerov
2:0 (1:0, 0:0, 1:0)
LHK Jestřábi Prostějov
Sobota 09.09.2017, 17:00 • MEO Aréna Přerov • Chance liga • 1. kolo

Máme za sebou dnešní utkání, ve kterém vyhrávají Zubři po gólech Fořta a Milana Procházky. Utkání bylo velmi vyrovnané s šancemi na obou stranách. Lépe to však nakonec dopadlo pro domácí, kteří těžili i z výborného výkonu Šimbocha. Ten byl dnes výtečný a připisuje si na začátek sezóny čisté konto. A to velmi důležité čisté konto. (19:28:33)

59:43
    Utkání už se dohrává, o výsledku je jasno. V Přerově se tak bude slavit.

59:19
    Vyloučení v týmu LHK Jestřábi Prostějov (Tomáš Nouza – 2 min., hákování).

59:11
    Zubři jsou pod tlakem, ale teď už to nejspíše zvládnou. Moc času nezbývá.

58:47
    Tečovaná střela proletěla těsně kolem pravé tyče Zubrů. Moc nechybělo a mohlo být sníženo!

58:31
    Hosté se po špatné kombinaci vyhnali z třetiny, to už ale hrají bez brankáře.

58:03
    Oddechový čas pro hosty.

57:43
    Prostějov ještě v útočném pásmu. Střela od modré Šimbocha sice vystrašila, ale jeho pravý beton ji dokázal vytěsnit.

57:00
    Poslední tři minuty, Přerov je navíc v útoku. Další střela však minula těsně bránu.

56:37
    Ofsajd Jestřábů, kteří se hnali do přečíslení. Tohle je může mrzet.

56:30
    Ten ale přišel o puk a Přerov je znova nastěhován v útočném pásmu.

56:02
    Po delší době přišla i střela z hokejek Zubrů, ta ovšem zamířila mimo tři tyče. Na řadě je znova soupeř.

55:36
    Další vyhození Zubrů. Zdá se, že dnes bude v Přerově veselo. Výhra nad rivalem by byla velmi ceněná. Navíc přichází špatná rozehrávka Prostějova a zakázané uvolnění.

55:00
    Do konce utkání zbývá pět minut. Zubři se osvobodili a do skvělého výsledku jim již nezbývá moc.

54:23
    Další zákrok lapačkou Šimbocha, ten si na nudu rozhodně stěžovat nemůže.

54:07
    Tlak Jestřábů je enormní a gól doslova visí ve vzduchu. Jejich střela nyní ovšem byla tečována do ochranné sítě a nás čeká další komerční přestávka.

53:31
    Na pravé straně se uvolnil Starý, který příklepem vyprášil beton Šimbocha. K odraženému kotouči se ale dostali domácí a vyhodili jej na zakázané uvolnění.