Zlín – Olomouc 4:5 (kon.) | Kladno – Chomutov 4:3 (po pr.) | HC Plzeň – Sparta 9:1 (kon.)
Kometa Brno – Třinec 3:2 (kon.) | Č. Budějovice – Slavia 2:3 (kon.)
Rytíři Kladno
4:3 (0:1, 1:2, 2:0 - 1:0)
Piráti Chomutov
Pátek 29.09.2017, 16:00 • ČEZ stadion, Kladno • DHL Extraliga juniorů • 7. kolo

60:32
    Kladno právě vstřelilo branku!
    Tak to je rychlý konec prodloužení! Hosté si během bonusové pětiminutovky ani nesáhli na puk. Po krásné kombinaci, kdy si puk několikrát mezi sebou vyměnili všichni aktéři se dostal do zakončení KŘEŠIMÍR SCHILDHABEL, který prostřelil Paláta. Asistence: Veber, Vildumetz.

54:08
    To bude ještě drama, Kladno srovnává stav zápasu na 3:3! Po střele Tomáše Vildumetza kotouč poskakoval před hostující brankou, tam se nejrychleji zorientoval KŘEŠIMÍR SCHILDHABEL, který kličkou obehrál Paláta a zasunul puk za jeho záda. Asistence: Vildumetz, Veber.

50:30
    K ŠIMONU JELÍNKOVI se dostal odražený puk po střele Jakuba Cibáka, první jmenovaný pak puk uklidil do odkryté branky a snížil skóre na rozdíl jedinného gólu.

24:24
    Piráti právě vstřelili branku!
    Chomutov svoji přesilovku využívá! Krásnou akci teď vymysleli hosté. Z levé strany přihrával Tom Polák nehlídanému JAKUBU KÖVEROVI, který neměl před odkrytou bránou sebemenší potíže. Asistence: Tom Polák, Daniel Šilar.

21:24
    Kladno snižuje na rozdíl jediného gólu! Tak to byla rychlá odpoveď. Vedení o dva góly nám vydrželo pouze dvacet vteřin. O první branku Kladna se postaral PAVEL ŘEPKA. Asistence: Muller

21:04
    Tak jako nám první třetina skončila, tak nám ta druhá začala. Piráti ihned po začátku druhého dějství přidávají druhou branku, o kterou se postaral TOMÁŠ ADÁMEK, který ze záklonu prostřelil Stahla. Bez asistence

19:48
    Tak to je pro domácí nepříjemné! Do konce třetiny zbývalo pouhých dvanáct vteřin, ale domácí obrana nedokázala uhlídat PETRA CHLÁNA, který propálil Stahla. Asistence: Martin Hřebíček, Josef Bajer

Vojtěch Voštinka

Branky a nahrávky: 22. Řepka (Muller), 51. Jelínek (Cibák, Keszi), 55. Schildhabel (Vildumetz, Veber), 61. Schildhabel (Veber, Vildumetz) – 20. Chlán (Hřebíček, Bajer), 22. Adámek, 25. Köver (Polák, Šilar)

Rytíři Kladno: Stahl, (Blažek) – Zelingr, Cibák, Veber, Klusáček, Šíma, Kučera, Muller – Sokolov, Bláha Š., Jelínek, Řepka, Schildhabel, Bláha O., Vildumetz, Husarik, Keszi, Kučera, Gnusin, Svoboda
    Piráti Chomutov: Pavlát, (Khůn) – Buchtela, Kopic, Kleiner, Novák D., Novák A., Hajič – Köver, Bajer, Polák, Hřebíček, Chlán, Kulich, Tůma, Veselý, Šišolák, Šilar, Adámek

Rozhodčí: Jechoutek – Lhotský, Svoboda