FC Ferreira – Moreirense 3:2 (kon.) | Portimonense – Aves 2:2 (kon.) | Boavista – Feirense 1:0 (kon.)
Rio Ave – Setúbal 2:1 (kon.)
Rio Ave FC
2:1 (0:0)
Vitória FC Setúbal
Sobota 30.09.2017, 21:30 • Estádio do Rio Ave Futebol Clube, Vila de Conde (kapacita: 12.815 diváků) • Portugalská Primeira Liga • 8. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:30.

Hezký den u sledování portugalské Primeira Ligy! V dnešním osmém kole se představí domácí Rio Ave, které přivítá Setubal. Utkáním vás provede Ondřej Klos.

Rio Ave se vyskytuje na šestém místě osmnáctičlenné tabulky. Na svém kontě mají za sedm utkání jedenáct bodů za tři výhry a dvě remízy. Skóre mají kladné 7:5. Z posledních pět utkání dokázal vybojovat pět bodů za jednu výhru a dvě remízy, nicméně již čtyři utkání nedokázali poznat radost z vítězství. Nejlepší střelec týmu je s dvěma góly Guedes.

Setubal je na tom o něco hůře, na svém kontě mají sedm bodů za výhru a čtyři remízy, to stačí na desáté místo nejvyšší portugalské soutěže. Skóre mají neutrální 6:6, mají šestou nejlepší obranu ale i třetí nejhorší útok. Z posledních pěti utkání dokázali urvat šest bodů za výhru a tři remízy. Nejlepší střelec týmu je s třemi góly Amaral.

Posledních pět vzájemných utkání:
    09.04.17 Rio Ave-Setubal 0 : 0
    25.11.16 Setubal-Rio Ave 0 : 1
    31.01.16 Rio Ave-Setubal 2 : 1
    15.12.15 Setubal-Rio Ave 1 : 2 (1 : 1)
    29.08.15 Setubal-Rio Ave 2 : 2

Který z týmů obdrží první žlutou kartu v prvním poločase?

Tipovat můžete do začátku 1. poločasu.

Rio Ave FC: Cássio – Teles, Marcao, Monte, Lionn – Tarantini, Pelé – R. Ribeiro, F. Geraldes, Barreto – Karamanos.
    Náhradníci: R. Vieira – Leandrinho, H. Guedes, Novais, Y. Ribeiro, N. Santos, Silvério.

Vitória FC Setúbal: Trigueira – N. Pinto, P. Pinto, V. Fernandes, Arnold – Bonilha, Costinha, Pedrosa, Willyan – Paciência, Amaral.
    Náhradníci: Cristiano – A. Sousa, V. Costa, Edinho, Allef, Podstawski, C. Martins.

Rozhodčí: Rui Costa.

1

1
    Rio Ave oblékl zelené dresy, Setubal stříbrné.

2
    Rio Ave bude mít zajímavou standardní situaci.

3
    Ten nepřinesl žádné větší nebezpečí, neboť nejvýše do vzduchu vyskočil hostující Fernandes.

4
    Rohový kop pro Setubal.

5
    Centr do vápna byl nepřesný, nicméně hostující hráči jsou nadále u míče.

6
    Opět klasický portugalský zápas, kde se bojuje o každý metr na hřišti.

7
    Nepřesná kombinace domácího celku končí mimo povolené území. Setubal bude vhazovat kolem půlicí čáry.

8
    Pinto skvěle přeskočil Karamanose a získal míč pro svůj celek.

9
    Domácí Rio Ave neustále dobývá obranu Setubalu, jenže to je v obranné činnosti zatím perfektní.

10
    Ribeiro z hranice vápna vystřelil, jenže brankář Trigueira byl pozorný.

11
    Hostující kapitán N.Pinto bude vhazovat poblíž pokutového území domácího mančaftu.

12
    Monte dlouhým kopem hledal Karamanose, jenže ten nedokázal zpracovat poskakující míč.

13
    Jeden z hostujících hráčů leží na zemi a trápí ho oblast hlavy po osobním souboji s Tarantinim.

14
    Rio Ave opět dlouho drží míč na své polovině hřiště a pozvolna kombinuje.

15
    Barreto nedokázal doběhnout dlouhý míč co mu přihrál Monte.

16
    Peleho nepřesný centr končí v rukavicích Trigueira.

17
    Do ofsajdového postavení se dostal domácí Geraldes.

18
    Ribeiro se z hranice natahoval ke střele, jenže Fernandes předvedl znamenitý blok.

19
    Rio Ave opět kombinuje na své polovině hřiště a čeká na chybu soupeře.

20
    Costinha se pokoušel centrem najít Amarala, nicméně míč bez problémů lapil Cassio.

21
    Rio se pokoušelo dostat do útoku po levé postranní čáře, jenže Arnold s Willyanem parádně zakročil.

22
    Opět pomalá kombinace domácího celku, který sice dominuje, jenže to k ničemu nevede.

23
    Na zemi leží domácí Lionn, který byl sražen na zem hostujícím Willyanem.

25
    Lionn už je opět na hřišti a hra může pokračovat.

26
    Útočným faulem se provinil domácí Marcao.

27
    Opět kombinace domácího celku na své polovině, Setubal výborně brání všechny možné i nemožné hrozby.

28
    Pele se svými spoluhráči obléhal pokutové území, jenže hosté se opět ubránili.

29
    Arnold si dokázal poradit s rozběhnutým Ribeirem, jeho útočný výlet ztroskotal na polovině hřiště a domácí opět drží míč.

30
    M.Pinto dobrým obranným zákrokem přetrhal plány Barretovi.

32
    Nepřesná kombinace Karamansoe končí u brankáře Trigueira.

33
    Setubal vybojoval z rychlého brejku rohový kop.

34
    Ten nepřinesl žádné větší vzrušení, neboť nejvýše do vzduchu vyskočil domácí Teles.

35
    Setubal zůstává v útoku, nicméně jsou jako domácí, k ničemu to nevede.

36
    Dlouhý kop Marcaa nenašel nabíhajícího Geraldese.

37
    Ribeiro se individuálně pokoušel projít kolem postranní čáry, jenže zde nebyl úspěšný díky dobře postavenému Arnoldovi.

38
    Na zemi leží opět jeden z domácích hráčů, konkrétně obránce Marcao.

39
    Rohový kop pro hostující celek.

40
    Ten nepřinesl nic, neboť ve vzduchu dominují domácí obránci.

41
    Do ofsajdového postavení se dostal hostující Paciencia.

42
    Opět kombinace domácího celku na své polovině hřiště.

43
    Útočným faulem se provinil domácí Barreto.

44
    Pedrosův brejk byl neúspěšný. Domácí Rio Ave je opět dominantně u míče.

45
    Rozhodčí Rui Costa se rozhodl, že nenastaví ani minutu nad rámec základní hrací doby.

45

Který z týmů obdrží první žlutou kartu ve druhém poločase?

Tipovat můžete do začátku 2. poločasu.

Druhý poločas začne zhruba za patnáct minut.

Sledovali jsme nudnou první půli mezi Rio Ave a Setubalem, který skončil bezbrankovou remízou 0:0. První poločas nenabídl žádnou větší šanci. Uvidíme, zda se dočkáme v druhé půli nějakké branky.

46

46
    Střídání v týmu Rio Ave FC: ze hřiště odchází Óscar Barreto, přichází Nuno Santos.

47
    Domácí Rio Ave rozehrálo druhou půli opět aktivně.

48
    Amaral vybojoval volný přímý kop pro své barvy.

49
    Tentokrát bude mít volný přímý kop domácí celek zhruba z třiceti metrů.

50
    Ten nepřinesl žádné větší vzrušení, neboť nejvýše do vzduchu vyskočil hostující Fernandes.

51
    Costinha nestíhal pohyb Geraldese a tak si jako vždy pomohl faulem.

52
    Nově příchozí Santos se hnal do pokutového území, nicméně Pedrosa celou akci zastavil odkopem na rohový kop.

53
    Opět rohový kop bez žádného většího nebezpečí.

54
    Ribeiro nedokázal zpracovat poskakující balón.

55
    Rio Ave se opět nedokázalo probojovat přes dobře postavenou hráz.

56
    Rohový kop pro domácí celek.

57
    Ten nepřinesl žádné větší vzrušení, neboť nejvýše do vzduchu vyskočil hostující Pinto.

58
    Do ofsajdového postavení se dostal hostující Amaral.

59
    Faulem se tentokrát provinil Arnold, který zboural Telese.

60
    Dalším faulem se provinil Paciencia.

61
    Obrana Setubalu se opět ubránila nájezdům domácích bojovníků.

62
    Ribeirova slabá střela mířila pouze doprostřed brány. Triguiera se nemusel ani pohnout.
    62. Rúben Ribeiro (AVE)

63
    Vitoria se opět ubránila díky vynikajícímu obrannému zákroku Pedrosa.

64

65
    Bonilhův centr do vápna našel sice Amarala nicméně jeho hlavička ohrozila více rohový praporek než branku Cassia.

66
    Marcao parádním obranným zákrokem odzbrojil Pacienciu.

67
    Setubal kombinuje na své obranné polovině.

68
    Teles nestihl dlouhou přihrávku od Costinhy.

69
    Do ofsajdového postavení se dostal hostující Reis Amaral.

70
    Karamanos se provinil útočným faulem.

71

72
    Do zakončení se dostal Pedrosa nicméně Cassio neměl žádný větší problém.

73
    Střídání v týmu Rio Ave FC: ze hřiště odchází Anastasios Karamanos, přichází Hélder Guedes.

74
    Volný přímý kop pro domácí celek.

75
    Rio Ave právě vstřelilo branku! RUBEN RIBEIRO se dostal k dorážce a parádně zavěsil za záda hostujícího brankáře. Rio Ave střílí první branku utkání.
    75. Ruben RIBEIRO - 1:0

76
    Nepřesný pokus hostujícího Paciencia končí mimo bránu domácího Cassia.

77
    Hostující trenér bude poprvé střídat.

78
    Arnold parádním zákrokem odzbrojil Tarantiniho.

79
    Střídání v týmu Vitória FC Setúbal: ze hřiště odchází Willyan, přichází Tomás Podstawski.

80
    Ribeiro vybojoval na svoji osobu faul.

81
    Střídání v týmu Vitória FC Setúbal: ze hřiště odchází André Pedrosa, přichází Edinho.

82
    Setubal právě vstřelil branku! Videorozhodčí opravil hlavního sudího a připisuje branku hostujícího JOAO REIS AMARAL. Domácí hráči obskakují kolem rozhodčího a domáhají se neregulérní branky.
    82. Joao AMARAL - 1:1

83
    Žlutou kartu dostává Hélder Guedes (Rio Ave FC).

84
    Hostující Setubal se radoval z branky, nicméně Amaral se nacházel v ofsajdovém postavení.

85
    Rio Ave si přihrává na své polovině hřiště a očividně nikam nespěchá.

87
    Žlutou kartu dostává Cássio (Rio Ave FC).

88
    Střídání v týmu Rio Ave FC: ze hřiště odchází Francisco Geraldes, přichází Joao Novais.

89
    Střídání v týmu Vitória FC Setúbal: ze hřiště odchází Gonçalo Paciência, přichází André Sousa.

90
    Žlutou kartu dostává Vasco Fernandes (Vitória FC Setúbal).

90+1
    Rio Ave právě vstřelilo branku! BRUNO TELES se dostal k odraženému balónu a krásnou ranou k pravé tyči upravuje skóre dnešního utkání. Vypadá to, že domácí si stejně připíšou tři body do tabulky.
    90+1. Bruno TELES - 2:1

90+2
    Rozhodčí Rui Costa se rozhodl, že nastaví pět minut nad rámec základní hrací doby.

90+3
    Domácí Rio Ave kombinuje na své útočné polovině a čeká na odpískání konce utkání.

90+4
    Žlutou kartu dostává Rúben Ribeiro (Rio Ave FC).

90+5

Sledovali jsme utkání mezi Rio Avem a Setubalem, které končí výhrou domácích 2:1. Jako první se prosadil domácí Ribeiro v 75.minutě, nicméně v 82. minutě snížil stav utkání Amaral. V posledních minutách utkání ovšem Teles potvrdil tři body pro domácí mužstvo. Rio Ave se posouvá na páté místo, Setubal je v neúplné tabulce na desátém místě.

Přeju hezký zbytek večera a u sledování online přenosů zase někdy na shledanou. (23:25:37)