Sparta – Chomutov 3:2 (kon.) | Liberec – Vítkovice 2:1 (kon.) | Olomouc – Jihlava 3:0 (kon.)
Zlín – Plzeň 4:5 (1:2 po s.n.) | Mountfield HK – Pardubice 6:0 (kon.) | Litvínov – Kometa Brno 4:3 (2:0 po s.n.)
Mladá Boleslav – Třinec 2:3 (kon.)
Mountfield HK
6:0 (1:0, 3:0, 2:0)
HC Dynamo Pardubice
Neděle 15.10.2017, 17:20 • ČPP Aréna • Tipsport extraliga • 13. kolo

56:45
    Lukáš Vopelka vyfasoval dvě minuty za nedovolené bránění. Rybárova nula je tak opět v ohrožení.

54:27
    Cardwell odsedí dvě trestné minuty za sekání. Hradec tak dohraje zápas v ještě větší pohodě.

48:45
    Frustrace hráčů z města perníku je pochopitelná. Faul Berana je jejím vyústěním. Dvě minuty za podražení.

45:58
    Dynamo má možnost připsat si alespoň čestný zásah. Jarůšek inkasuje dvě trestné minuty za podražení.

30:20
    A Mountfield bude moci navýšit své vedení po faulu Čáslavy, který se provinil krosčekem.

26:19
    Pardubice dostávají šanci vrátit se do utkání. Zigo inkasuje dvě trestné minuty za podražení.

16:36
    Tlak Hradce je odměněn faulem Vladislava Bojka. Ten už zpytuje svědomí na trestné lavici – 2 minuty za nedovolené bránění.

Petr Šatalík

Branky a nahrávky: 18. Gregorc (Koukal, Jaroslav Bednář), 22. Jaroslav Bednář (Cingel, F. Pavlík), 25. Köhler (Šimánek, F. Pavlík), 30. Jaroslav Bednář (Cingel), 46. Vopelka (Červený), 57. Jarůšek (Dragoun, Šimánek)

Mountfield HK: Rybár (J. Sedláček) – Cibulskis, Gregorc, F. Pavlík, Graňák, Pláněk, Vydarený – Köhler (A), Dragoun, Šimánek – Jaroslav Bednář (C), Kukumberg, Cingel – Vopelka, Koukal (A), Červený – Jarůšek, Zigo, Látal.
    HC Dynamo Pardubice: Klouček (Kacetl) – Wishart, Trončinský, Čáslava (A), Cardwell, Ščotka, Mojžíš – Perret, Marosz, J. Sýkora – Treille (A), Tomášek, Vondráček – Rolinek (C), Bojko, Quenneville – Starý, Poulíček, Beran.

Rozhodčí: Šír, Lacina – Lhotský, Svoboda

Diváci: 6890 – vyprodáno