Columbus – Boston 4:3 (2:0 po s.n.) | Philadelphia – Arizona 3:4 (po pr.) | NY Islanders – Vegas 6:3 (kon.)
Florida – Tampa 5:8 (kon.) | Ottawa – Montreal 3:8 (kon.) | St. Louis – Los Angeles 4:2 (kon.)
Vancouver – Dallas 1:2 (po pr.) | San Jose – Toronto 3:2 (kon.)
San Jose Sharks
3:2 (0:1, 1:0, 2:1)
Toronto Maple Leafs
Úterý 31.10.2017, 03:30 • SAP Center, San Jose • NHL

48:05
    Zatímco San Jose dnes ještě nemuselo na trestnou lavici, Toronto inkasuje čtvrtý trest. Konkrétně Brown musí odjet odsedět dvě minuty za nedovolené bránění. A tak je tu další šance pro Žraloky.

42:57
    Frederik Andersen už má puk pod kontrolou a rozhodčí už se chystá vylučovat. Hostující Moore musí odejít na trestnou lavici kvůli krosčeku protihráče. Takže je tu třetí přesilová hra pro San Jose Sharks.

37:29
    Je tu první trest ve druhé třetině. Také tentokrát bude vyloučen hráč Toronta. Na dvě minuty za sekání si musel odjet sednout Nikita Zajcev. Ten bude doufat, že jeho tým nedostane gól.

16:24
    Uvidíme první vyloučení zápasu. Přesilovou hru si zahrají San Jose Sharks, protože Joonase Donskoie podrazil hostující obránce Martin. Dobrá možnost pro hosty na srovnání.

Martin Schwarz

Branky a nahrávky: 28. Pavelski (Heed, J. Thornton), 45. Heed (Burns, Couture), 58. J. Ward (Tierney, M. Karlsson) – 13. Matthews (N. Zajcev, W. Nylander), 59. Kadri (Borgman, Rielly)

San Jose Sharks: M. Jones (Dell) – J. Ryan, Burns, Vlasic, Braun, Dillon, Heed – Labanc, J. Thornton, Pavelski – Hertl, Couture, M. Karlsson – Donskoi, Tierney, Bødker – Meier, Carpenter, J. Ward.
    Toronto Maple Leafs: Andersen (McElhinney) – Rielly, Hainsey, Gardiner, N. Zajcev, Borgman, R. Polák – Hyman, Matthews, W. Nylander – Marleau, Kadri, Komarov – J. van Riemsdyk, Bozak, Marner – M. Martin, D. Moore, Co. Brown.

Rozhodčí: St. Pierre – O'Halloran – Heyer, Rody

Diváci: 17 562