Řisuty – Jablonec n/N 1:8 (kon.) | Val. Meziříčí – SHK Hodonín 0:1 (kon.) | Šumperk – Nový Jičín 7:0 (kon.)
Kopřivnice – Poruba 2011 0:6 (kon.) | Nymburk – Písek 4:2 (kon.) | Dvůr Králové n. L. – Letňany 2:5 (kon.)
Kolín – Havlíčkův Brod 3:4 (1:2 po s.n.) | Žďár n/S – Mor. Budějovice 6:4 (kon.) | Klatovy – Tábor 0:2 (kon.)
Bílina – Most 6:3 (kon.) | Pelhřimov – David Servis 4:6 (kon.) | Děčín – Kobra 2:5 (kon.)
Trutnov – Vrchlabí 3:4 (kon.)
HC Bobři Valašské Meziříčí
0:1 (0:0, 0:1, 0:0)
SHK Drtiči Hodonín
Sobota 18.11.2017, 17:00 • Zimní stadion Valašské Meziříčí • 2. liga skupina Východ • 21. kolo

Ode mne je to pro dnešek vše, přeju vám příjemný zbytek večera. (19:08:10)

Třetí třetina už žádnou další branku nenabídla. Drtiči si tak odvážejí z Bobří hráze všechny tří body za nejtěsnější možné vítězství 1:0. Pro Bobry je to druhá porážka v řadě, naopak Čechmánkova družina si připisuje první venkovní vítězství pod jeho vedením a celkově druhé v řadě.

59:07
    Valaši drtí Drtiče v jejich pásmu. Čas ale pro Bobry kvapí rychlým krokem.

58:39
    To už neplatí! Bobři hrají s šesti hráči v poli!

58:31
    Šurý prozatím zůstává ve svém brankovišti.

58:31
    Oddechový čas pro domácí.

57:39
    Matějka nabral rychlost a vřítil si do útočné třetiny svižným krokem. Drtiči se ale zmocnili puku a vyhazují na zakázané uvolnění.

56:42
    Bobrům zbývá už velmi málo času na srovnání. Dokážou prolomit skvěle fungující obranu Drtičů?

56:02
    Oba týmy v plném počtu.

54:47
    Drtiči mohli udělat důležitý krok k vítězství! Sajdl si už položil Šurého, jeho brankovou konstrukci ovšem minul!

54:02
    Vyloučení v týmu HC Bobři Valašské Meziříčí (Hajda – 2 min., faul loktem).
    Vyloučení v týmu SHK Hodonín (Hajný – 2 min., sekání).

53:31
    Kývala si najel do pásma, kde rychle předal puk Daňkovi. Jeho pokus skončil mimo.

52:45
    Valaši se snaží kombinovat v útočném pásmu. Jsou však dobře dostupováni hráči soupeře.

52:05
    Nepřesná přihrávka Peše skončila až zakázaným uvolněním Drtičů.

51:26

51:09
    Drtiči brání skvěle modrou obrannou čáru. Bobři se za celou přesilovku nedostali pořádně do útočného pásma.