Cheb – Trstěnice 11:4 (kon.) | Humpolec – Veselí nLuž. 6:1 (kon.) | Rosice – Břeclav 4:6 (kon.)
Velká Bíteš – Uh. Hradiště 7:5 (kon.) | Uničov – Uh.Brod 9:4 (kon.) | H. Benešov – Nový Jičín B 5:2 (kon.)
Kutná Hora – Lev Benešov 1:7 (kon.) | HC Varnsdorf – Gepardi Jablonec 3:7 (kon.) | Neratovice – Černošice 4:3 (kon.)
Žabonosy – V.Popovice 3:0 (kon.) | Slaný – Mělník 1:6 (kon.) | Hluboká n.V. – Telč 8:4 (kon.)
Č. Krumlov – Milevsko 2:3 (kon.) | HC Vimperk – HC Vajgar 6:4 (kon.) | Pelhřimov B – Soběslav 4:10 (kon.)
Jaroměř – Náchod 4:7 (kon.) | Třebechovice p. O. – Nová Paka 4:5 (po pr.) | Hronov – HC Jičín 2:4 (kon.)
Nový Bydžov – Opočno 8:3 (kon.) | BK Havlíčkův Brod B – Ledeč n. S. 12:2 (kon.) | Polička – Choceň 3:1 (kon.)
Světlá nS – Chotěboř 2:5 (kon.) | Uh.Ostroh – Blansko 7:2 (kon.) | Čáslav – Poděbrady 7:0 (kon.)
Hlinsko – Česká Třebová 8:2 (kon.) | PZ Kladno – Příbram 3:7 (kon.) | Klatovy – Chotíkov 0:0 (odl.)
Lomnice n/P – Č. Lípa 9:2 (kon.) | Chrudim – Moravská Třebová 6:7 (po pr.) | Tábor B – Radomyšl 2:5 (kon.)
HC Lední Medvědi Pelhřimov B
4:10 (2:6, 1:0, 1:4)
OLH Spartak Soběslav
Neděle 26.11.2017, 17:00Krajská liga: Jihočeský kraj

Hosté si z Vysočiny odváží všechny 3 body především díky skvělé první třetině. S diváky se loučím, na shledanou. (19:10:18)

59:55
    Soběslav právě vstřelila branku!
    Hosté v samotném závěru přidávají desátou branku, již po několikáté se prosadil MARTIN HRAŇO. Bez asistence.

58:45
    Do hry se vrací Hráček, Pelhřimov čeká krátká přesilová hra.

58:44
    Josef Vrátný otestoval Křiklánovu pozornost.

58:02
    Knězů se vrací do hry, síly na ledě se vyrovnají.

57:45
    Vyloučení v týmu OLH Spartak Soběslav (Punčochář – 2 min., podražení).

57:14
    Šulák se v oslabení dostal do samostatného úniku, Křiklán si s jeho kličkou poradil.

57:02
    Dělovka Žákovského míří vysoko nad Urbanovu klec.

56:27
    Domácí zatím dvojnásobné oslabení úspěšně brání.

56:01
    Vyloučení v týmu HC Lední Medvědi Pelhřimov B (Knězů – 2 min., příliš mnoho hráčů).

54:03
    Dnešní utkání je pravděpodobně rozhodnuté. Sporným gólem, který se zprvu zdál jako neplatný kvůli postavení v brankovišti, se prosazuje MIROSLAV ZAJÍC. Bez asistence.

53:45
    Vyloučení v týmu HC Lední Medvědi Pelhřimov B (Benýšek – 5 min., hrubost + osobní trest do konce utkání, nesportovní chování).

52:55
    Hosté se až nyní osvobozují ze sevření domácích.

52:01
    Moucha v debatě s rozhodčím překročil meze sportovního chování a tak do dnešního zápasu již nenastoupí.

52:01
    Linhart ležel otřesený na ledě, nakonec v pořádku opouští hřiště.

51:05
    Dominik Vrátný trefuje pouze lapačku hostujícího brankáře.

50:25
    Hosté v přečíslení 3 na 1 neúspěšní.

49:30
    Josef Vrátný netrefuje odkrytou část branky.

49:18
    Oba týmy v plném počtu.

48:10
    Hra 4 na 4 zatím nenabízí žádné brankové příležitosti.

47:18
    Vyloučení v týmu OLH Spartak Soběslav (Zajíc – 2 min., vražení na hrazení).
    Vyloučení v týmu HC Lední Medvědi Pelhřimov B (Buchta – 2 min., hrubost).

46:23
    Urban na poslední chvíli vypíchl puk jednomu z hostujících hráčů a zabránil tak jistému gólu.

45:04
    Lední Medvědi Pelhřimov B právě vstřelili branku!
    Josef Vrátný vyslal BOHUMILA SVOBODU do samostatného úniku, který nakonec skončil gólem. Asistence: Josef Vrátný, Jaromír Linhart.

44:25
    MARTIN HRAŇO se trefuje mezi Urbanovy nohy. Asistence: Jan Žákovský.

43:33
    Hosté se po dlouhé době prosazují, za Soběslav zvyšuje JAKUB ŠAFÁŘ. Asistence: Michal Karpíšek.

43:17
    Svobodovu střelu na poslední chvíli Křiklán vychytal.

42:19
    Zakázané uvolnění hostů.

41:38
    Urban si připisuje další úspěšné zákroky, pro ten poslední si vyjel daleko od své brány.

41:02
    Vhazovat se bude v útočném pásmu domácích.

40:30
    Pánek vyzkoušel střelu od modré.

40:01

V druhé třetině padl jediný gól, o který se postaral hráč Ledních Medvědů David Šulák. Třetí třetina začne přibližně v 18:30.

40:00

39:27
    Vhazuje se u Urbana.

39:11

38:31
    Ofsajd zastavil Nikodýma v přechodu do útočného pásma.

38:15
    I Křiklán si připisuje řadu úspěšných zákroků.

37:56
    Zakázané uvolnění hostujícího celku.

36:56
    Po srážce dvou hráčů ve středním pásmu následuje vhazování ve středu kluziště.

36:09
    Píhovi se ani tentokrát nepodařilo vstřelit gól.

35:00
    Šulák se dostal do útočného pásma, jeho nepřesná přihrávka znamená šanci pro hosty.

34:32
    Střela hostů našla cíl až v ochranné síti, vhazovat se bude ve středním pásmu.

34:01
    Ze zmatků před domácí brankou hosté nic nevytěžili.

33:35
    Žákovský vyzkoušel prostřelit Urbana, ten si ale připisuje další úspěšný zákrok.

33:12
    Vyloučení v týmu HC Lední Medvědi Pelhřimov B (Hráček – 2 min., krosček).

32:05
    Buchtova střela těsně minula odkrytou část Křiklánovy brány.

31:58
    Domácím se práce v útočném pásmu vyplatila, za domácí snižuje DAVID ŠULÁK. Asistence: Josef Vrátný.

31:41

31:08
    Moucha se probojovával do útočného pásma ale hostující obrana ho bez problémů připravila o puk.

30:25
    Linhartova střela míří vysoko nad bránu hostů.

29:41
    Vyloučení v týmu OLH Spartak Soběslav (Píha – 2 min., podražení).

29:36
    Domácí ve výhodě.

28:50
    Josef Vrátný na poslední chvíli zabránil přečíslení Spartaku.

27:42
    Hraňo se pokoušel sám dostat do útočného pásma, Kalenda ho připravil o puk.

26:43
    Svoboda ve dostal do velké šance, nakonec trefil pouze Křiklánovy betony.

26:11
    Vyloučení v týmu OLH Spartak Soběslav (Žákovský – 2 min., podražení).

26:08
    Výhoda domácích.

24:05
    Soběslav nadále drží Medvědy v obranném pásmu.

23:48

23:12
    Po sérii přihrávek vyzkoušel střelu Punčochář, Urban jeho střelu snadně vychytal.

22:33
    Hosty z nátlaku vyhání puk za modrou čarou.

21:48
    Vyloučení v týmu HC Lední Medvědi Pelhřimov B (Moucha – 2 min., podražení).

20:51
    Moucha se objevil zcela osamocený před Křiklánem a v momentě, kdy se zdálo, že vstřelil gól, trefil pouze tyč.

20:01

První třetinu ovládli Soběslavští, především díky využitým přesilovkám. V závěru do zápasu promluvili i domácí a skóre po první třetině se zastavilo na cifře 2:6. Druhá třetina začne přibližně v 17:47.

20:00

19:38
    Hosté zatím přesilovku úspěšně brání.

18:48
    Vyloučení v týmu OLH Spartak Soběslav (Skalický – 2 min., vražení na hrazení).

18:40
    Na góly v závěru třetiny není nouze. V samostatném úniku se prosazuje střelou k tyči MAREK MOUCHA. Bez asistence.

17:43
    I domácí se dostali ke slovu. Puk se Křiklánova záda se štěstím protlačil JAROMÍR LINHART. Asistence: Josef Vrátný.

16:57
    Hosté jsou dnes v přesilovkách stoprocentní. Střelu Zajíce tečoval do brány VLADIMÍR MÁCA. Asistence: Miroslav Zajíc.

16:22

15:33
    Domácí ve velké příležitosti trefují pouze tyč.

13:55
    Hosté přidávají další gól, tentokrát se prosadil OLIVER PÁNEK. Asistence: Martin Vild.

13:27
    Sládek vystřelil na Urbana od modré čáry. Ten jeho střelu pouze vykopl před sebe a MARTIN HRAŇO opět dorážel do prázdné. Asistence: Petr Sládek.

12:34
    Vhazování u Křiklána se bude opakovat.

12:18
    Hosté nadále nepolevují v tlaku.

10:42
    Velmi rychlý gól. Z prostoru pro vhazování se prosadil MARTIN HRAŇO. Asistence: Jan Žákovský, Martin Hák.

10:35
    Vyloučení v týmu HC Lední Medvědi Pelhřimov B (Knězů – 2 min., podražení).

10:17
    Střelu Píhy Urban pohotově vychytal.

09:19
    Hosté se prosazují i v oslabení. MARTIN HÁK se dostal s pukem do útočného pásma a jednoduchou střelou od modré prostřelil Urbana. Asistence: Petr Punčochář.

08:27
    Domácí se zatím neodhodlali ke střele.

07:36
    Vyloučení v týmu OLH Spartak Soběslav (Kučera – 2 min., faul kolenem).

07:19
    Vhazování u Křiklána.

05:34
    Hosté využívají přesilovku. Žákovský vyslal přesnou přihrávku a MARTIN HRAŇO už pouze dorážel do prázdné. Asistence: Jan Žákovský, Petr Punčochář.

04:55
    Píha vyzkoušel střelu od modré, mířila ale mimo Urbanovu branku.

04:31
    Vhazování ve středním pásmu.

04:17
    Hraňo netrefuje odkrytou klec, k puku se dostávají domácí.

03:49
    Vyloučení v týmu HC Lední Medvědi Pelhřimov B (Zadražil – 2 min., hákování).

03:25
    Teď se ale Medvědi osvobozují a mohou střídat.

02:48
    Soběslav drží domácí v jejich obranném pásmu.

02:23
    Domácí zatím nepouští soupeře do výraznějších akcí.

01:57
    Ani Karpíškova střela neskončila gólem.

01:18
    Hosté z úvodního tlaku zatím nic nevytěžili.

00:41
    Hraňo otestoval Urbanovu pozornost.

00:01
    Úvodní vhazování pro Soběslav.

00:01

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

Daniel Lhotský

Branky a nahrávky: 18. Linhart (Vrátný), 19. Moucha, 32. Šulák (Vrátný), 46. Svoboda (Vrátný, Linhart) – 6. Hraňo (Žákovský, Punčochář), 10. Hák (Punčochář.), 11. Hraňo (Žákovský, Hák), 14. Hraňo (Sládek), 14. Pánek (Vild), 17. Máca (Zajíc), 44. Šafář (Karpíšek), 45. Hraňo (Žákovský), 55. Zajíc, 60. Hraňo

HC Lední Medvědi Pelhřimov B: Urban (Stibal) – Cerhán, Buchta, Linhart, Hráček, Benýšek, Kalenda, Šulák, Beníšek, Vrátný, Knězů, Svoboda, Vrátný, Moucha, Zadražil, Nikodým
    OLH Spartak Soběslav: Křiklán (Baloun) – Smíšek, Karpíšek, Matoušek, Sládek, Skalický, Vild, Punčochář, Pánek, Žákovský, Hák, Máca, Šafář, Kučera, Píha, Zajíc, Hraňo