Chabarovsk – Kunlun 2:1 (kon.) | Novosibirsk – Magnitogorsk 1:2 (kon.) | Omsk – Jekatěrinburg 2:1 (2:1 po s.n.)
Barys – Čeljabinsk 4:3 (po pr.) | Chanty-Mansijsk – Toljatti 3:4 (po pr.) | Čerepovec – Jokerit 2:3 (kon.)
N.Novgorod – HC Slovan 4:1 (kon.) | Spartak Moskva – Viťaz 2:6 (kon.) | Riga – CSKA Moskva 0:1 (kon.)
HC Sibir Novosibirsk
1:2 (1:1, 0:1, 0:0)
Metallurg Magnitogorsk
Úterý 05.12.2017, 13:30 • Sibir Arena • KHL

Domácím hra v šesti nevyšla a z dnešního duelu tak neberou ani bod. Přitom nezačali vůbec špatně a už ve třetí minutě se dostali do vedení zásluhou Jermakova. Jenže za čtyři minuty dokázal Magnitogorsk vyrovnat díky Kaletnikovi. Rozhodující gól zaznamenal v 38. minutě Ellison. Vedení 2:1 už hosté udrželi a berou tři body.

To je ode mě vše a u dalšího onlajn přenosu na počtenou. (15:45:51)

58:25
    Novosibirsk zkouší hru bez brankáře!

58:25
    Oddechový čas pro domácí.

57:56
    Střela Timkina na zadní tyč nebyla přesná.

56:35
    Střela Ellisona zamířila přímo do Krasikova. Vhazovat se bude po jeho pravici.

56:18
    Magnitogorsk je v útočném pásmu a nedovolují svému soupeři dostat se před Košečkina.

54:12
    Novosibirsku se čas velmi rychle krátí. navíc s pukem hrají hosté a šetří další cenné vteřinky.

52:52
    Vhazování v útočném pásmu Magnitogorsku. Ti však buly prohráli a do útoku se ženou domácí.

52:40
    Sibir se tlačí do zakončení. Přáno mu zatím není a stále ztrácí jednu branku.

51:12

50:28
    Domácím jsou sice zabydleni v útočném pásmu, ale k vážnějšímu ohrožení branky se zatím nedostali.

49:12
    Vyloučení v týmu Metallurg Magnitogorsk (Andrej Čibisov – 2 min., sekání).

47:42
    Oba týmy již hrají v plném počtu.

46:12
    Při hře čtyř proti čtyřem si nabruslil před Košečkina Osnovin. Před ním se otevřel úplně volný prostor, ale hostujícího gólmana neprostřelil.

45:25
    Vyloučení v týmu Metallurg Magnitogorsk (Denis Kazionov – 2 min., hákování).

45:22
    V oslabení domácí zaútočili. Naskytla se jim situace dva a dva a dostali se ke střele. Bez úspěchu.