Washington – San Jose 4:1 (kon.) | Florida – NY Islanders 4:5 (0:1 po s.n.) | Nashville – Boston 5:3 (kon.)
Calgary – Philadelphia 2:5 (kon.)
Calgary Flames
2:5 (1:1, 1:3, 0:1)
Philadelphia Flyers
Úterý 05.12.2017, 03:00 • Scotiabank Saddledome, Calgary • NHL

41:58
    Travis Hamonic ihned po vhazování tvrdým hitem dohrál před boxem časoměřičů Dalea Weise, který zamířil na ošetřovnu. Rozhodčí situaci prodiskutovali a Travis Hamonic nakonec vyfasoval pět minut plus osobní trest do konce utkání za zásah do hlavy.

32:58
    Ivan Provorov ihned po nevyužité šanci fauloval a dostal dvě minuty za hákování. Flames mají šanci ukončit sérii Philadelphie, která skórovala čtyřikrát v řadě.

28:32
    Michael Frolík fauloval v rohu obranného pásma a byl vyloučen na dvě minuty za vysokou hůl, což znamená, že Flyers si zahrají druhou přesilovou hru.

24:36
    Andrew MacDonald byl vyloučen na dvě minuty za hákování a Calgary si zahraje první přesilovou hru.

08:39
    Michael Stone fauloval Travise Konecnyho a dostal dvě minuty za držení. První přesilová hra zápasu.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 19. Brouwer (Lazar, Giordano), 39. Monahan (Hathaway, S. Bennett) – 20. Filppula (Voráček, MacDonald), 28. Laughton (Gostisbehere, M. Raffl), 29. M. Raffl (Gostisbehere, Voráček), 29. Simmonds (Couturier, Voráček), 42. Laughton (Weal, Leier)

Calgary Flames: M. Smith (Rittich) – Giordano (C), D. Hamilton, Brodie, Hamonic, Kulak, Stone – J. Gaudreau, Monahan (A), Ferland – Tkachuk, Backlund, Frolík – S. Bennett, Jankowski, Jágr – Hathaway, Lazar, Brouwer (A).
    Philadelphia Flyers: Elliott (Neuvirth) – Provorov, MacDonald (A), Gostisbehere, Hägg, Sanheim, Manning – Giroux (C), Couturier, Simmonds (A) – Weal, M. Raffl, Filppula – Voráček, Patrick, Konecny – Leier, Laughton, Weise. Hlavní trenér: Dave Hakstol. Hlavní trenér: Glen Gulutzan.

Rozhodčí: Brad Watson, Trevor Hanson. Čároví: Michel Cormier, Ryan Gibbons

Diváci: 18590