Písek – Nymburk 2:4 (kon.) | Kopřivnice – Val. Meziříčí 3:2 (kon.) | Šumperk – SHK Hodonín 5:3 (kon.)
Havlíčkův Brod – Kolín 5:3 (kon.) | Mor. Budějovice – Žďár n/S 3:2 (po pr.) | Řisuty – Most 5:0 (kont.)
Bílina – Letňany 5:2 (kon.)
HC ISMM Kopřivnice
3:2 (0:1, 3:1, 0:0)
HC Bobři Valašské Meziříčí
Sobota 30.12.2017, 17:002. liga skupina Východ • 32. kolo

Z Kopřivnice je to už ode mě vše, přeji příjemný zbytek dne. (19:22:09)

Je konec, Kopřivnice porazila v dramatickém zápase Valašské Meziříčí 3:2. Po první třetině vedli hosté 1:0, ve druhé třetině pak ale otočku zápasu zařídil Martin Tomášek, který vstřelil hattrick. Ve třetí třetině se hodně vylučovalo, ale gól nepadl. I přes závěrečnou hru bez brankáře Bobrů.

59:46
    Bail netrefil z pravé strany prázdnou bránu.

59:25
    Kopřivnice vyhodila puk, zakázané uvolnění to není.

59:20
    Oddechový čas pro domácí.

59:20
    Hosté odvolali brankáře a hrají čtyři na tři.

58:49
    Vyloučení v týmu HC Bobři Valašské Meziříčí (D. Varga – 2 min., krosček).

58:29
    Ofsajd hostů.

58:15
    Kopřivnice vyhrála buly a vyhodila puk.

58:10
    Vyloučení v týmu HC TATRA Kopřivnice (Stříž – 2 min., vysoká hůl).

57:47
    Vyloučení v týmu HC TATRA Kopřivnice (Sluštík – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu HC Bobři Valašské Meziříčí (Žák – 2 min., hrubost).

57:47
    Tentokrát už hromada zasahovat musel, střelu Žáka chytil do lapačky.

57:25
    Střela hostujícího Martina Kývaly z mezikruží na Hromadovu branku neprošla.

56:15
    Hromada chytil nahození ze středního pásma a pak neměl komu rozehrát. Bobři získali vhazování v útočném pásmu.

55:09

55:01
    V oslabení ujel hostům Adam Kofroň. Situaci dvou na jednoho řešil přihrávkou, ale puk na svého spoluhráče nedostal.

54:48
    Po nahození domácích se píská zakázané uvolnění.

53:28
    Z pravé strany od modré vypálil Bail. Bechný puk vyrazil a jeho spoluhráči pak vyhodili.

53:09
    Vyloučení v týmu HC Bobři Valašské Meziříčí (Hajda – 2 min., sekání).

52:40

52:01
    Volný puk si našel Ondřej Sluštík a nedovolil tak hostům dorážku. Pak Kopřivnice vyhodila.

51:32
    Bobři už se usadili v útočném pásmu.

51:02
    Zakázané uvolnění hostujícího mužstva.

50:40
    Vyloučení v týmu HC TATRA Kopřivnice (Bail – 2 min., podražení).

50:18
    Další zákrok Hromady, tentokrát proti pokusu Jakuba Pořického z levé strany.

49:59
    Spolehlivý zákrok Hromady proti střele Josefa Daňka z levé strany.

49:37

49:20
    Kopřivnice dokázala vyhodit puk.

48:46
    Kývalovo zakončení už bylo navíc, protože se předtím Bobrům pískal ofsajd.

47:37
    Vyloučení v týmu HC TATRA Kopřivnice (Tomášek – 2 min., hákování).

47:26
    Zakázané uvolnění Kopřivnice.

46:37
    Tentokrát už Hromada zasahovat musel, se střelou Miroslava Mikela bekhendem si v pohodě poradil.

46:10
    Žák se dostal v útočném pásmu k puku, ale nezakončil přesně.

45:35
    Střelu Ondřeje Martiníka z pravé strany zastavil Hromada svou lapačkou.

45:03
    David Varga se na brankovišti do zakončení nedostal, domácí obránci si ho pohlídali.

44:24
    Suchý napřáhl ke tvrdé střele z levé strany, ale Bechný neměl s tímto jeho pokusem problém.

44:11
    Střela Davida Stříže z pravé strany na branku Valašského Meziříčí neprošla.

43:25
    Hromada zastavil jednoduché nahození a ještě stihl puk rozehrát.

42:20
    Skvělý obranný zákrok hokejkou předvedl Michal Vyčesaný a zamezil tak hostujícímu hráči v zakončení.

41:14
    Krutil ještě zachytil puk na modré a pak přihrál Červenkovi, který byl před brankou hostů úplně sám. Ale Bechného nepřekonal.

40:01

Třetí třetina začne přibližně v 18:41.

Druhá třetina nabídla čtyři branky, z toho tři vstřelili domácí a otočili skóre zápasu na 3:2. Všechny tři branky Kopřivnice vstřelil Martin Tomášek a spoluhráči mu tak gratulovali k hattricku. Za hosty se prosadil pouze Báchor.

40:00

39:38
    Další zraněný hráč Kopřivnice. Tentokrát je jím Adam Kofroň, který bude potřebovat pomoc týmového lékaře.

39:21
    Suchý individuálně projel z obranného až do útočného pásma a vystřelil. Bechného ale nepřekonal.

38:41
    David Varga natlačil puk na Hromadu, dorážel pak ještě z brankoviště Dominik Pokorný. Brankář Kopřivnice však puk za svá záda nepustil.

37:38
    U střídačky domácích se zranil Daniel Hrubý. Je ošetřován na střídačce.

36:16
    Kopřivnice právě vstřelila branku!
    Hattrick je na světě! MARTIN TOMÁŠEK vystřelil z hranice levého kruhu a puk skončil přesně pod horní tyčkou branky Bechného. Třetí bod za asistenci si připisuje Suchý. Asistence: Dominik Suchý, David Stříž.

35:54
    Hosté vyhodili puk.

34:38
    Sluštík ještě zachytil rukavicí puk v útočném pásmu. Pak ale nedokázal nikoho oslovit přesnou přihrávkou.

34:26
    Vyloučení v týmu HC Bobři Valašské Meziříčí (Martiník – 2 min., hákování).

33:41
    Domácí teď výrazně podržel brankář Petr Hromada, který si věděl ve svém brankovišti rady a předvedl skvělý zákrok.

32:44
    Ofsajd Kopřivnice.

32:06
    Bleskové vyrovnáno domácího týmu. Znovu se prosadil MARTIN TOMÁŠEK, který dostal puk do jízdy na pravý kruh a z první vypálil. Bechný se nestihl přesunout. Asistence: Dominik Suchý, Michal Vyčesaný.

30:40
    Valašské Meziříčí právě vstřelilo branku!
    Hosté jdou podruhé v utkání do vedení. Podařilo se jim využít přesilovou hru, Hromadu dokázal překonat STANISLAV BÁCHOR. Asistence: David Varga.

30:16
    Před brankou číhal na přihrávku David Varga, ale obrana Kopřivnice ho dobře pokryla a do zakončení nepustila.

29:44
    Hromada přikryl kotouč, který na něj mířil. Vhazovat se bude po jeho levici.

29:21
    Vyloučení v týmu HC TATRA Kopřivnice (Krutil – 2 min., podražení).

28:37
    Spoluhráči dopravili Marka na střídačku, kde bude ošetřen.

28:37
    Po srážce dvou kopřivnických hráčů zůstal na ledové ploše ležet Miroslav Marek. Rozhodčím zbytečně dlouho trvalo, než přerušili hru.

27:24
    Bobří nedokázali vyhodit, pak z levé strany pálil Stříž. Ale jeho pokus na branku hostů neprošel.

26:38
    Vyloučení v týmu HC Bobři Valašské Meziříčí (Hořanský – 2 min., držení protihráče).

26:10
    Suchý našel přihrávkou na levé straně najíždějícího Tomáška. Toho dokázal Bechný vychytat.

25:06
    Žákova střela z mezikruží těsně minula kopřivnickou branku.

24:36
    Už několikáté zakázané uvolnění Bobrů ve druhé třetině.

23:58
    Je vyrovnáno! Domácí využili převahy z úvodu druhé třetiny s srovnávají na 1:1. Před prázdnou branku dostal puk MARITN TOMÁŠEK a tuto šanci už nešlo neproměnit. Asistence: David Stříž, Dominik Suchý.

23:24
    Od modré vypálil Krutil, Bechný předvedl úspěšný zákrok betonem.

23:20
    A znovu se hosté osvobozují jen za cenu icingu.

22:25
    Zakázané uvolnění Valašského Meziříčí.

21:00

20:01

Druhá třetina začne přibližně v 17:49.

Po první třetině vedou hosté z Valašského Meziříčí 1:0. Jedinou branku vstřelil Kývala pět minut před koncem třetiny. Jako první ale mohli jít do vedení domácí, jenže rozhodčí puk v brance Valašského Meziříčí neviděli, a proto gól neuznali.

20:00

19:54
    Michal Krutil se dostal do velké šance, z blízka ale nedokázal Bechného propálit.

19:14
    Bechný výborným zákrokem podržel své spoluhráče.

19:00
    Vyloučení v týmu HC Bobři Valašské Meziříčí (Žák – 2 min., podražení).

18:19
    Suchý zkusil bekhendový blafák, ale ten mu nevyšel. Daniel Bechný ho vychytal.

18:19
    Vyloučení v týmu HC Bobři Valašské Meziříčí (trestné střílení – sekání).

18:19
    Suchý si přikopl puk bruslí do jízdy a při zakončení byl faulován. Pojede trestné střílení!

17:53
    Střela domácích z pravé strany mířila vedle.

16:30
    Hostům na modré čáře přeskočil puk přes hokejku a ztrácí útočné pásmo.

14:58
    Hosté se dostávají dnes jako první do vedení! Hromadu dokázal z předbrankového prostoru překonat MARTIN KÝVALA. Asistence: Michal Žák.

14:48
    Kopřivnice dokázala dostat hru do středního pásma.

14:24
    Vyloučení v týmu HC TATRA Kopřivnice (Suchý – 2 min., podražení).

12:49
    Kofroň si zpracoval puk rukavicí a pak z levé strany vypálil. Trefil ale jen boční síť.

11:52
    Po přihrávce Vyčesaného pálil z pravé strany Dominik Suchý, ale z pravé strany netrefil branku.

10:55
    Při přerušené hře i domácí hráči poukazují na to, že to byl gól, ale rozhodčí už samozřejmě své rozhodnutí nezmění.

09:44
    Celý stadion bouří, většina obecenstva viděla už kotouč v brance Valašského Meziříčí. Rozhodčí však nikoliv, takže se pokračuje ve hře. Hodně sporná situace.

08:50
    Kotouč skončil na střídačce Kopřivnice. Vhazovat se bude po levici Hromady.

08:28
    Lukáš Peterka si najížděl za obranu Kopřivnice, ale na útočné modré čáře si nezpracoval dobře puk.

06:36
    Střela obránce Jiřího Hajdy od modré čáry byla nepřesná.

06:10
    Domácí dokázali opět vyhodit kotouč.

05:25
    Z pravého kruhu pálil Ondřej Martiník, Hromada předvedl spolehlivý zákrok vyrážečkou.

04:44
    Kopřivnice dokázala vyhodit puk a stihne vystřídat.

04:31
    Vyloučení v týmu HC TATRA Kopřivnice (Mrowiec – 2 min., podražení).

03:51
    Hostující útočník Tomáš Brunec zkusil zakončit svůj nájezd na Hromadu bekhendovým blafákem. Kopřivnický brankář předvedl skvělý zákrok.

03:01
    Po úmyslném ofsajdu Bobrů se vhazuje v jejich obranném pásmu.

02:03
    Kopřivnice dlouho svírala Bobry před brankářem Bechným, ale žádnou větší šanci si nevytvořila.

00:25
    Píská se postavení mimo hru hostujícího družstva.

00:01

HC TATRA Kopřivnice: Hromada (Fendrich) – Heinzl, Stříž, Marek (A), Krutil, Mrowiec, Bail, Merenda – Červenka, Tomášek, Vyčesaný, Hrubý, Sluštík (C), Mach, Suchý, Bartošák (A), Pěnčík, Kofroň, Gola

HC Bobři Valašské Meziříčí: Bechný (Plšek) – Hajda, Báchor, Mikel, Horyna, Mar. Varga, Váňa, Žák – Brunec (A), Hořanský, Mir. Varga, Pořický (C), Peterka, Kývala, D. Varga, Dvořák, Martiník (A), Danšk.

Vzájemné zápasy

V této sezoně se tyto dva týmy střetávají už popáté. Zatím pokaždé vyhrál ten tým, který hrál před svými fanoušky. Na domácím ledě Kopřivnice vyhrála nejprve 4:3 po prodloužení a poté 4:3 už po základní hrací době. Kopřivnice Valašské Meziříčí porazila doma šestkrát po sobě.

Valašské Meziříčí je v tabulce se čtyřiceti body aktuálně čtvrté a nejspíše si zahraje příští rok čtvrtfinále play-off. Na druhé místo, které zaručuje přímý postup do semifinále ztrácí už třináct bodů. Na třetí Šumperk však jen šest, Bobři si tak mohou pozici pro vyřazovací boje ještě polepšit. Valašské Meziříčí poslední dva zápasy vyhrálo, naposledy si poradilo s Novým Jičínem 5:4 na nájezdy. Z posledních osmi zápasů Bobři šestkrát slavili vítězství. Na stadionech soupeřů vyhrálo z třinácti zápasů šestkrát, naposledy 4:2 v Opavě.

HC TATRA Kopřivnice

Kopřivnice je v této sezoně přikovaná do dolní poloviny tabulky, s nejlepšími se měřit nemůže. V současné chvíli jí patří šesté, tedy předposlední místo. Na postup do play-off to ale nejspíš bude stačit, protože na sedmou Opavu má Kopřivnice náskok už 14 bodů. Velkou ztrátu má ale Tatra i na týmy před sebou. Čtvrté Valašské Meziříčí a pátý Nový Jičín mají o 14 bodů více. Forma Kopřivnice je velmi špatná, prohrála už pětkrát po sobě, přičemž vždy už po základní hrací době. Doma Kopřivnice polovinu ze 14 zápasů vyhrála.

Zdravím a vítám všechny hokejové příznivce u sledování on-line přenosu utkání 2. ligy skupiny Východ mezi týmy HC TATRA Kopřivnice a HC Bobři Valašské Meziříčí. Zápas se odehraje na zimním stadionu v Kopřivnici.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

Petr Sumbal

Branky a nahrávky: 24. Tomášek (Stříž, Suchý), 33. Tomášek (Suchý, Vyčesaný), 37. Tomášek (Suchý, Stříž) – 15. Kývala (Žák), 31. Báchor (D. Varga)

HC ISMM Kopřivnice: Hromada (Fendrich) – Heinzl, Stříž, Marek (A), Krutil, Mrowiec, Bail, Merenda – Červenka, Tomášek, Vyčesaný, Hrubý, Sluštík (C), Mach, Suchý, Bartošák (A), Pěnčík, Kofroň, Gola
    HC Bobři Valašské Meziříčí: Bechný (Plšek) – Hajda, Báchor, Mikel, Horyna, Mar. Varga, Váňa, Žák – Brunec (A), Hořanský, Mir. Varga, Pořický (C), Peterka, Kývala, D. Varga, Dvořák, Martiník (A), Daněk, Pokorný