Ottawa – Toronto 3:4 (kon.) | Montreal – Boston 1:4 (kon.) | Detroit – Carolina 1:3 (kon.)
San Jose – Pittsburgh 2:1 (kon.) | St. Louis – Arizona 2:5 (kon.) | Nashville – Florida 4:3 (kon.)
Chicago – NY Islanders 3:7 (kon.) | Minnesota – Tampa 5:2 (kon.) | Edmonton – Vancouver 5:2 (kon.)

Filip Chlapík (OTT) 0+1, 0 střel, TOI 6:14
    Roman Polák (TOR) 0+0, 2 střely, TOI 17:02 (04:18:49)

Hvězdy utkání

1. Jake Gardiner (TOR) 0+3
    2. Mark Stone(OTT) 0+2
    3. Zach Hyman (TOR) 1+1

Statistiky: Střely na bránu: 18-33; Zablokované střely: 16-25; Vhazování: 49%-51%; Hity: 29-25; Přesilové hry: 1/2-1/3; Trestné minuty: 8-6.

Kanadský souboj mezi Ottawou a Torontem nabídl v Canadian Tire Centre velice dramatický a pohledný zápas, během něhož Senators v prostřední části třemi góly v řadě otočili utkání na svou stranu, jenže v té závěrečné naopak domácí Ottawa třikrát inkasovala. Leafs vstupovali do třetí třetiny s dvoubrankovým mankem, jenže během její první poloviny se jim zápas podařilo v rozmezí necelých sedmi minut otočit a vítězství, na kterém se třemi asistencemi podílel obránce Jake Gardiner, si pohlídali. Toronto zvítězilo v normální hrací době poprvé od 29. prosince loňského roku, kdy zvítězilo 7:4 v Arizoně. Konečný výsledek zápasu. Ottawa Senators 3 Toronto Maple Leafs 4.

59:52
    Před bránou Frederika Andersena vznikl obrovský závar, brankář Maple Laefs ho ale ustál a zmrazil puk!

59:00
    Do konce parádního utkání zbývá odehrát 1 minuta.

58:58
    Frederik Andersen měl skvěle zacloněný výhled, prudká rána Mikea Hoffmana z vrcholu levého kruhu pro vhazování ale byla přizvednuta do ochranné sítě. Toronto si vzalo oddechový čas.

58:31
    Puk je znovu v obranném pásmu Maple Leafs a brankář Craig Anderson na střídačce domácích Senators!

58:25
    Hra byla přerušena ve středním pásmu kvůli hře vysokou holí. Craig Anderson se vrátil zpět do své brány.

58:18
    Maple Leafs z pravého rohu obranného pásma vyhodili puk na zakázané uvolnění a Craig Anderson se vydal na střídačku! Uvidíme, zda na ní zůstane. Senators si vyžádali oddechový čas.

57:18
    Ryan Dzingel si na vrcholu levého kruhu najel na přihrávku ze středu útočného pásma a jeho střela byla sražena vedle vzdálenějšího pravého horního rohu brány hostujícího Toronta.

56:27
    Maple Leafs nyní hrají hodně jednoduše a pouze nahazují puky za bránu Craiga Andersona, který se za ní vydal a rozehrál.

55:42
    Cody Ceci dojel za svou bránu pro puk po nahození Maple Leafs a oba týmy vzápětí odjely střídat. Hra se zpomalila.

54:48
    Mike Hoffman byl na pravém křídle v útočném pásmu příliš brzo a snahu Sens o vyrovnání zastavilo postavení mimo hru.

54:22
    Senators vystřelili na pravém křídle taktéž od hrazení, Frederik Andersen ale bezpečně puk podržel. Komerční přestávka.

53:58
    Patrick Marleau na levém křídle vystřelil od hrazení a Craig Anderson jeho táhlou střelu zápěstím na přední tyči zastavil.

53:00
    James van Riemsdyk si v pravém kruhu pro vhazování dobře pokryl puk a bekhendem mířil těsně nad ledem ke vzdálenější levé tyči, Craig Anderson ale pravým betonem puk výborně vyrazil!

52:15
    Erik Karlsson byl zřejmě hráčem, který opět podél střídaček vyhodil puk na zakázané uvolnění. Hra je hodně kouskována.

52:02
    Toronto se neprosadilo na pravém křídle, vadit mu to ale nemusí, po skvělém obratu totiž vede 4:3! Komerční přestávka.

51:57
    Fanoušci Maple Leafs jásají poté, co Erik Karlsson vyhodil puk podél boxu časoměřičů na zakázané uvolnění.

51:40
    Roman Polák na pravém křídle v blízkosti střídaček vypálil od modré čáry a jeho střela byla sražena na opačnou stranu pásma.

51:09
    Senators se před pár okamžiky mohli prosadit, jenže závar před bránou nakonec pozornost Frederika Andersena neprověřil.
    Staňte se fanoušky NHL.cz!

49:04
    Senators po inkasování čtvrté branky nepřesně rozehráli a puk zamířil na zakázané uvolnění. Následuje krátká reklamní přestávka.
    48:58 Connor CARRICK - 3:4

48:58
    Toronto právě vstřelilo branku!
    CONNOR CARRICK napřáhl od modré čáry ke krásné střele zápěstím, která se jemně otřela o Filipa Chlapíka a zamířila nad lapačkou Frederika Andersona do pravého horního rohu brány! Fantastická střela ve fantastickém zápase, která znamená fantastický obrat Maple Leafs! Asistence: Leo Komarov a Nazem Kadri.

46:20
    Maple Leafs během 22 sekund dvakrát vyhodili puk na zakázané uvolnění. Další vhazování před Frederikem Andersenem.

44:30
    Patrick Marleau mohl bleskově otočit skóre, jeho střela zápěstím ale z levého křídla skončila v náručí Craiga Andersona.
    44:21 Mitchell MARNER - 3:3

44:21
    MITCHELL MARNER se po přihrávce Jakea Gardinera parádně protáhl před bránu, kde si potáhl puk k levé tyči a po nádherné stahovačce poté z úhlu zamířil do prázdné brány! Maple Leafs využili přesilovou hrou a dvěma slepenými góly vyrovnali stav zápasu na 3:3! Asistence: Jake Gardiner.

43:51
    William Nylander se krásně protáhl z levého kruhu před bránu a krásnou střelou zápěstím mířil do pravého horního rohu brány, Craig Anderson ho ale dokázal fantasticky vychytat!

43:01
    Zack Smith dostal dvě minuty po gólu Toronta poté, co ve středním pásmu sekl a poté poslal k zemi Nazema Kadriho.
    42:53 Auston MATTHEWS - 3:2

42:53
    AUSTON MATTHEWS si na vzdálenější levé tyči najel na nahození Zacha Hymana z pravého křídla a na hranici brankoviště puk napoprvé promáchl, vzápětí ho ale již bekhendem poslal po ledě z blízkosti do odkryté brány! Maple Leafs jsou zpět v zápase! Asistence: Zach Hyman a Jake Gardiner.

41:56
    Maple Leafs se snažili prosadit na pravém křídle, u střídaček ale jejich akci zastavilo postavení mimo hru.

41:38
    Vyloučený Tyler Bozak je zpět na ledě a hokejisté Toronta hrají v plném počtu. Senators zatím využili jednu ze dvou přesilových her.

41:28
    Senators tentokrát vystřelili z levého kruh pro vhazování nebezpečně a Frederik Andersen zřejmě vyrážečkou puk vyrazil.

41:10
    Zack Smith vystřelil na vrcholu levého kruhu, jeho nahození letící těsně nad ledem ale bylo na bližší tyči zablokováno.

40:01
    Ottawa sice vyslala na bránu soupeře o polovinu méně střel než Toronto, přesto do závěrečné třetiny vstupuje s dvoubrankovým vedením a po vyloučení Tylera Bozaka navíc v početní převaze.

40:01

Statistiky po druhé třetině: Střely na bránu: 12-24; Zablokované střely: 12-18; Vhazování: 47%-53%; Hity: 21-18; Přesilové hry: 1/2-0/2; Trestné min.: 6-6.

Třetí třetina začne přibližně v 3:14.

Senators po přestávce dokázali skórovat ve všech herních variantách a chybí už jim jen gól do prázdné brány, když krátce po přestávce vyrovnal v přesilové hře Erik Karlsson, vzápětí skóre otočil při běžném počtu hráčů na ledě Mike Hoffman a krátce před druhou přestávkou udeřil rychle v oslabení Tom Pyatt. Skóre po druhé třetině dnešního nádherného střetnutí. Ottawa Senators 3 Toronto Maple Leafs 1.

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

40:00

39:42
    Ryan Dzingel a Andreas Borgman jsou po vyloučení zpět na ledě, stejně jako český útočník Filip Chlapík.

39:38
    Tyler Bozak dostal dvě minuty za vysokou hůl a hrát se bude čtyři sekundy ve hře 4 na 4. Poté začne přesilová hra Sens.

39:29
    Frederik Andersen podklouzl v levém kruhu obranného pásma, kam vyjel, aby před Zackem Smithem uklidil puk do bezpečí.

39:00
    Do konce prostřední části zbývá odehrát 1 minuta.
    38:05 Tom PYATT - 3:1

38:05
    Ottawa právě vstřelila branku!
    TOM PYATT si po přihrávce z pravého křídla potáhl puk do levého kruhu, odkud krásnou střelou zápěstím nad lapačkou Frederika Andersena zamířil do vzdálenějšího horního rohu brány a puk se od horní tyče odrazil do sítě! Senators skórovali v oslabení a dokonale šokovali Maple Leafs. Ottawa vede už 3:1. Asistence: Zack Smith a Mark Stone.

37:42
    Ryan Dzingel dostal dvě plus dvě minuty za hrubost a druhý trest za něj odpyká Filip Chlapík. Vyloučen byl nakonec také Andreas Borgman, který vyfasoval dvě minuty za nedovolené bránění. Přesilová hra pro Leafs.
    37:42 Andreas Borgman ostrým hitem sestřelil Zacka Smithe!

37:42
    Zack Smith byl na vrcholu levého kruhu tvrdě sestřelen Andreasem Borgmanem, který do něj narazil ramenem v momentě, kdy sledoval puk a ne koho má kolem sebe. Ryan Dzingel ho okamžitě za to stáhl k ledu a ještě mu uštědřil na cestu pár úderů pěstí!

37:01
    Mark Borowiecki na levém křídle vystřelil ihned po vhazování od modré čáry a Frederik Andersen jeho pokus na přední tyči vyrazil.

36:14
    Svěřenci Mikea Babcocka se v levém kruhu dostali ke střele, kterou na přední tyči Craig Anderson vyrazil mimo.

36:04
    Maple Leafs na pravém křídle zaváželi puk do útočného pásma a akci hostujícího týmu zastavilo postavení mimo hru.

35:34
    Travis Dermott na levém křídle vystřelil od modré čáry, jeho táhlá střela ale na bránu Craiga Andersona nezamířila.

35:14
    Maple Leafs po dalším útoku pálili na pravém křídle z ostrého úhlu a puk se od Codyho Ceciho odrazil do ochranné sítě. Komerční přestávka.

34:55
    Jeden z hráčů Maple Leafs na vrcholu pravého kruhu skvěle zabrzdil, čím nechal projet všechny hráče Senators, a poté přihrál do mezikruží, kde Roman Polák střelou ze druhé vlny minul pravý horní roh brány.

34:42
    Johnny Oduya na levém křídle vystřelil od modré čáry a Roman Polák po zablokování jeho střely založil protiútok.

33:57
    Maple Leafs na pravém křídle u hrazení dlouho bojovali o puk a poté ho nahodili za bránu, kde o něj přišel Connor Brown.

33:17
    Connor Brown dobře vystřelil z levého kruhu pro vhazování a jeho střela mířila do vzdálenějšího pravého horního rohu brány, Craig Anderson ale předvedl pěkný semafor a přerušil hru!

31:15
    Tyler Bozak se ocitl v blízkosti levé tyče ve velké šanci, Craig Anderson ale jeho pokus vyrazil! Hráči Toronta se poté marně snažili najít puk a k dorážce se nedostali. Slibná příležitost Leafs.

30:30
    Zack Smith vystřelil na vrcholu levého kruhu a puk se od hole Rona Hainseyho odrazil nad bránu a zamířil do ochranného skla.

30:13
    William Nylander na pravém křídle po kolmé přihrávce krásně zrychlil a z kruhu pro vhazování se snažil zamířit zřejmě mezi betony Craiga Andersona, puk ale příliš zvedl a brankář Ottawy puk podržel v náručí! Po přerušení hry následuje komerční přestávka.

29:32
    Senators se snažili prosadit na pravém křídle, jenže jejich akci zastavilo postavení mimo hru. Hra je často přerušována.

29:05
    Leafs z pravého křídla nebezpečně nahazovali puk na vzdálenější levou tyč, do zakončení se ale nedostali. Jen to zahučelo.

28:47
    Erik Karlsson na pravém křídle vypálil od modré čáry a puk se od Lea Komarova odrazil do ochranné sítě. Hra přerušena.

27:42
    Mitchell Marner zkusil vyrovnat střelou z vrcholu levého kruhu pro vhazování, Craig Anderson ale na přední tyči puk zastavil.
    27:12 Mike HOFFMAN - 2:1

27:12
    Cody Ceci přihrávkou od modré čáry rozdal puk doleva, kde si na něj najel MIKE HOFFMAN a krásnou střelou zápěstím z vrcholu levého kruhu pro vhazování zamířil nad vyrážečkou Frederika Andersena do bližšího horního rohu brány! Rychlá a krásná akce, po které Ottawa otočila skóre na svou stranu! Asistence: Cody Ceci a Bobby Ryan.

26:48
    Další střela Senators z pravého kruhu pro vhazování skončila ve výstroji Frederika Andersena. Prostor dostává reklamní přestávka.

26:28
    Cody Ceci z pravého a Johnny Oduya vzápětí z levého křídla vystřelili mimo. Frederik Andersen ani jednou zasahovat nemusel.

26:01
    Tom Pyatt na pravém křídle vypálil od modré čáry, jeho projektil ale zamířil pouze do ochranné skla za bránou.

25:36
    Matt Duchene prudce vypálil od modré čáry na levém křídle a jeho pokus byl přizvednut do ochranné sítě.

24:50
    Maple Leafs se snažili zavést puk podél střídaček do útočného pásma, jenže se ocitli v postavení mimo hru. Ještě předtím se Senators snažili prosadit střelou od modré čáry, která skončila vysoko nad v ochranné síti, a hra byla přerušena.
    23:08 Erik KARLSSON - 1:1

23:08
    Mark Stone si za bránou vyměnil puk s Ryanem Dzingelem a poté zpětnou přihrávkou našel v pravém kruhu ERIKA KARLSSONA, který rychle zvedl hlavu a nad lapačkou Frederika Andersena krásnou střelou zápěstím zamířil do bližšího horního rohu brány! Senators využili přesilovou hru a vyrovnali na 1:1. Asistence: Mark Stone a Ryan Dzingel.

22:34
    Dobrá zpráva pro Senators, Mark Stone se po krátkém ošetření přesně před začátkem přesilové hry vrátil zpět na led.

22:11
    Erik Karlsson napřáhl od modré čáry ke tvrdé střele od modré čáry, která byla zablokována, a poté se ocitl v těsném ofsajdu.

21:50
    Craig Anderson vyrazil střelu Maple Leafs z blízkosti pravým betonem a Auston Matthews dostal dvě minuty za vysokou hůl.

21:04
    Senators se dostali v blízkosti pravé tyče ke střele z úhlu, Frederik Andersen ji ale skvěle vyrazil. Dorážka poté nepřišla.

20:28
    Útok Maple Leafs na pravém křídle zastavilo postavení mimo hru, zatímco Mark Stone definitivně zmizel v útrobách haly.

20:22
    Mark Stone v souboji rameno na rameno s Jakem Gardinerem podklouzl a po nekontrolovaném pádu narazil tvrdě do hrazení!

20:01
    V Canadian Tire Centre právě začala prostřední část utkání, do kterého Maple Leafs vstupují v Ottawě s jednobrankovým vedením.

20:01

Statistiky po první třetině: Střely na bránu: 4-12; Zablokované střely: 7-8; Vhazování: 46%-54%; Hity: 9-7; Přesilové hry: 0/0-0/1; Trestné minuty: 2-0.

Druhá třetina začne přibližně v 2:13.

Senators vstoupili do kanadského souboje lépe, když hned v úvodu utkání orazítkoval tyč Colin White, jenže puk v síti neskončil a na opačné straně poté udeřil z dorážky Zach Hyman. Maple Leafs si v závěru úvodní části zahráli přesilovou hru, využít ji ale nedokázali. Skóre po první třetině utkání v Canadian Tire Centre v Ottawě. Ottawa Senators 0 Toronto Maple Leafs 1.

Který z týmů vyhraje druhou třetinu?

20:00

19:49
    Vyloučený Mark Borowiecki naskočil z trestné lavice zpět na ledovou plochu a Senators hrají v závěru první části v plném počtu.

19:41
    Senators předvedli v útočném pásmu skvělý forčeking a Tom Pyatt se dostal na vrcholu levého kruhu ke střele, která skončila v ochranné síti. Devatenáct sekund před koncem byla hra přerušena.

19:00
    Do konce úvodní části utkání zbývá odehrát 1 minuta.

18:05
    Auston Matthews na pravém křídle krásně vystřelil od modré čáry a jeho pokus mířil do bližšího pravého horního rohu brány, Craig Anderson ale dokázal jeho pokus lapačkou vyrazit!

17:54
    Connor Carrick vypálil od modré čáry, Craig Anderson byl ale připravený a puk po jeho střele ukryl ve svém náručí.

17:49
    Mark Borowiecki projel v útočném pásmu kolem Mitchella Marnera, kterého podrazil a dostal dvě minuty za nedovolené bránění.

17:14
    Craig Anderson musel dávat velký pozor po nahození Maple Leafs od modré čáry, puk ale dokázal u své pravé tyče zmrazit.
    16:38 Domácí Craig Anderson skvěle vychytal Nazema Kadriho!

16:38
    James van Riemsdyk krásně objel bránu a u pravé tyče se snažil puk po rychlé otočce zasunout mezi betony Craiga Andersona, brankář Ottawy ale volný prostor ucpal a přerušil hru! Šance Jamese van Riemsdyka pramenila ze střely Nazema Kadriho, kterého v blízkosti levé tyče vychytal pravým betonem Craig Anderson!

15:33
    Craig Anderson se vydal za bránu, aby zastavil nahození Maple Leafs, a poté špatně rozehrál. Zpětnou přihrávku zpoza brány v podání jednoho z hráčů Toronta ale zastavil Mike Hoffman.

14:58
    Toronto nepřesně rozehrálo po nahození Filipa Chlapíka a puk zamířil na další zakázané uvolnění. Hra přerušena.

14:21
    Útok Senators zastavilo postavení mimo hru, po kterém v Canadian Tire Centre dostává prostor další reklamní přestávka.

14:10
    Nazem Kadri nahodil puk do útočného pásma a v pravém rohu o něj bojoval Patrick Marleau, souboj o kotouč ale prohrál.

13:38
    Cody Ceci na pravém křídle nepřesně rozehrál podél hrazení a na straně Maple Leafs mohl v klidu rozehrát Andreas Borgman.

12:38
    Senators se na levém křídle snažili dostat do pásma, puk byl ale sražen mezi střídačky a po přerušení hry dostává prostor reklamní přestávka. Colin White v úvodu orazítkoval tyč a na druhé straně otevřel skóre Zach Hyman. Toronto vede nad Ottawou 1:0.

12:04
    Senators vzápětí vypálili na pravém křídle od hrazení a Frederik Andersen si připsal první důležitý zákrok, když puk vykopl.

11:43
    Nazem Kadri se ocitl u pravé tyče po kolmé přihrávce v šanci, ani on ale Craiga Andersona podruhé v zápase nepropálil.

11:23
    William Nylander vystřelil z pravého kruhu pro vhazování a připravený Craig Anderson jeho střelu hrudí vyrazil mimo.

10:48
    Auston Matthews zrychlil v levém kruhu pro vhazování, aby si udělal prostor pro střelu, přes Erika Karlssona se ale neprosadil.

09:59
    Connor Brown na pravé straně obranného pásma u hrazení ztratil v souboji hůl, společně se spoluhráči ale Sens k ničemu nepustil.

09:28
    Další přerušení hry, tentokrát po zakázaném uvolnění na straně domácích hokejistů Toronta Maple Leafs.

09:03
    Maple Leafs se na pravém křídle ocitli v postavení mimo hru a hra byla přerušena. Toronto vede nad Ottawou 1:0.

08:55
    Senators se dostali v pravém kruhu ke střele, která byla zablokována, a vzápětí jejich nahození skončilo mimo.
    07:26 Zach HYMAN - 0:1

07:26
    Jake Gardiner z vrcholu pravého kruhu nahodil puk před bránu, kde se na přední tyči marně snažil prosadit Auston Matthews, k odraženému puku se ale dostal ZACH HYMAN a z otočky ho z úhlu poslal pod horní tyč! Maple Leafs získali útočné pásmo díky zakázanému uvolnění Senators a krátce na to otevřeli skóre utkání. Asistence: Auston Matthews a Jake Gardiner.

07:13
    Senators se nepodařilo rozehrát podél střídaček a puk zamířil na zakázané uvolnění. Vhazování před Craigem Andersonem.

06:57
    Maple Leafs ihned po vhazování napřáhli k prudké střele s příklepem, která nad ledem zamířila vedle vzdálenější pravé tyče.

06:53
    Connor Brown z levého kruhu pro vhazování mířil ke vzdálenější pravé tyči, Craig Anderson ale předvedl krásný semafor! Komerční přestávka.

06:00
    Jeden z hráčů Maple Leafs se ocitl v mezikruží po kolmé přihrávce mezi dvěma věžemi Senators v šanci, přesto stačil zakončit a Craig Anderson skvěle vykopl puk levým betonem.

04:43
    Gabriel Dumont se snažil prosadit na pravém křídle, kde ho tvrdým hitem čistě sestřelil obránce Andreas Borgman.
    03:45 Colin White krásnou střelou orazítkoval vzdálenější tyč!

03:45
    Colin White v pravém kruhu od hrazení napřáhl ke krásné střele zápěstím, která těsně nad ledem mířila ke vzdálenější levé tyči, jenže nakonec se od ní odrazila zpět do hry!

03:11
    Mike Hoffman chtěl prostrčit v pravém kruhu puk na rozjetého Matta Duchenea, jejich kombinaci ale rozbil Jake Gardiner.

02:54
    Maple Leafs se snažili prosadit na křídle, jenže Senators jejich přihrávku rozbili a puk vzápětí skončil v ochranné síti.

02:41
    Thomas Chabot na levém křídle vypálil z vrcholu kruhu pro vhazování a jeho střela byla přizvednuta do ochranné sítě.

02:35
    Maple Leafs se nepodařilo rozehrát podél boxu časoměřičů a poprvé v dnešním zápase se pískalo zakázané uvolnění.

02:06
    Roman Polák se na pravém křídle uvedl tvrdou střelou od modré čáry, která byla na přední tyči zablokována. Hra má dobré tempo a v pravidelném rytmu se přelévá ze strany na stranu.

01:12
    Senators střelou z vrcholu levého kruhu minuli nad ledem přední tyč a Maple Leafs na pravé straně pouze nahodili puk za bránu.

00:46
    Senators si vytvořili dobrý tlak, jenže Mike Hoffman na pravém křídle předvedl nepřesnou zpětnou přihrávku.

00:01
    Puk dopadl na led a kanadský souboj mezi Ottawou a Torontem právě začal! V hledišti to hučí jako v úle.

00:01

Morgan Rielly se dnes ještě do sestavy Maple Leafs nevrátí a jeho místo nahradí Andreas Borgman. Čeká nás souboj dvou českých hráčů, na jedné straně mladý Filip Chlapík, na druhé zkušený Roman Polák.

Ottawa Senators: C. Anderson (Condon) – Oduya, E. Karlsson (C), Phaneuf (A), Ceci, Borowiecki, Chabot – Hoffman, Duchene, B. Ryan – Dzingel, Brassard, Mark Stone (A) – Pyatt, Z. Smith, White – Dumont, Chlapík, Burrows. Hlavní trenér: Guy Boucher.

Toronto Maple Leafs: Andersen (McElhinney) – Borgman, Hainsey, Gardiner, C. Carrick, Dermott, R. Polák – Hyman, Matthews, W. Nylander – Marleau (A), Kadri, Komarov (A) – J. van Riemsdyk, Bozak (A), Co. Brown – M. Martin, F. Gauthier, Marner. Hlavní trenér: Mike Babcock.

Rozhodčí: Chris Lee, Brian Pochmara. Čároví: Derek Amell, Ryan Daisy.

Který z týmů vyhraje první třetinu?

Na konci týdne nás čeká kanadské klání, v němž Ottawa v domácím Canadian Tire Centre vyzve hokejisty Toronta. Do brány Senators se posedmé v řadě postaví Craig Anderson, zatímco Maple Leafs očekávají návrat obránce Morgana Riellyho, o jehož nástupu se rozhodne krátce před začátkem zápasu.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 24. E. Karlsson (Mark Stone, Dzingel), 28. Hoffman (Ceci, B. Ryan), 39. Pyatt (Z. Smith, Mark Stone) – 8. Hyman (Matthews, Gardiner), 43. Matthews (Hyman, Gardiner), 45. Marner (Gardiner), 49. C. Carrick (Komarov, Kadri)

Rozhodčí: Chris Lee, Brian Pochmara. Čároví: Derek Amell, Ryan Daisy

Diváci: 17768