Benátky n/J – Ústí n/L 4:2 (kon.) | Třebíč – K. Vary 0:2 (kon.) | Vsetín – Kladno 1:6 (kon.)
Motor ČB – Havířov 3:0 (kon.) | Frýdek-M. – Přerov 4:2 (kon.) | Kadaň – Litoměřice 3:8 (kon.)
Prostějov – Slavia 2:3 (2:3 po s.n.)
po s.n. (2:3)
LHK Jestřábi Prostějov
2:3 (1:0, 0:0, 1:2 - 0:0)
HC Slavia Praha
Středa 24.01.2018, 18:00 • Zimní stadion Prostějov • Chance liga • 42. kolo

Zápas končí, domácí se dostali do vedení, ve 14. minutě pálil přesně Jan Starý. Slavia otočila stav zápasu během třech minut třetí třetiny – Zdeněk Doležal vyrovnal a hosty poslal do vedení Martin Ondráček. Prostějov vyrovnal díky brance Diváška. V nájezdech rozhodl o výhře hostů Václav Jankovský. (20:32:29)

V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Slavia Praha.
    Autorem vítězné branky je VÁCLAV JANKOVSKÝ.

5. série
    2:3
    Ondřej FIALA neproměňuje.

5. série
    2:3
    Václav JANKOVSKÝ proměňuje. Bekhendem poslal kotouč pod horní tyčku.

4. série
    2:2
    Tomáš DIVÍŠEK neproměňuje. Střela do středu branky se neujala.

4. série
    2:2
    Zdeněk DOLEŽAL neproměňuje. Také blafák, ale puk se do branky nevešel.

3. série
    2:2
    Tomáš NOUZA proměňuje. I on předvedl velmi pohledný blafák.

3. série
    1:2
    David ŠAFRÁNEK proměňuje. Povedený blafák.

2. série
    1:1
    Jan STARÝ proměňuje. Posla kotouč pod horní tyčku.

2. série
    0:1
    Lukáš KREJČÍK neproměňuje. Střelu na lapačku kryje gólman.

1. série
    0:1
    Radek PROKEŠ neproměňuje. Zkoušel kličku, ale neuspěl.

1. série
    0:1
    Tomáš ZIGO proměňuje. Uspěl mezi betony.

Samostatné nájezdy začínají.

Ani nastavený čas nerozhodl, a tak uvidíme samostatné nájezdy.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:40
    Prodloužení se dohrává, Zdeněk Doležal se dostal do zakončení, ale neprostřelil brankáře.

64:15
    David Šafránek neproměnil trestné střílení. Jakub Neužil kryje kotouč, a tak utkání pokračuje dál.

64:15
    Vyloučení v týmu LHK Jestřábi Prostějov (Tomáš Divíšek – trestné střílení, hákování).

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 14. Starý (Nouza, Divíšek), 43. Divíšek (Nouza) – 41. Z. Doležal (Zigo, L. Krejčík), 42. M. Ondráček (Kasík, Jankovský), rozh. náj. Jankovský