PSG – Montpellier 4:0 (kon.) | Angers – Amiens 1:0 (kon.) | Guingamp – Nantes 0:3 (kon.)
Méty – Nice 2:1 (kon.) | Saint-Étienne – Caen 2:1 (kon.) | Toulouse – Troyes 1:0 (kon.)
Toulouse FC
1:0 (1:0)
ESTAC Troyes
Sobota 27.01.2018, 20:00 • Stadium Municipal, Toulouse • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 23. kolo

Přeju hezký zbytek večera a u sledování online přenosů zase někdy na shledanou. (21:56:34)

Sledovali jsme velice průměrné utkání, ve kterém domácí Toulouse porazilo Troyes 1:0. Celý zápas rozhodl v 4.minutě červenou kartou Giraudon a o sedm minut později vstřelil jediný gól Yaya Sanogo. Toulouse se touto důležitou výhrou posouvá na osmnácté místo a na sedmnáctý Troyes ztrácí pouze jeden bod, takže záchrana v nejvyšší soutěži je naprosto hratelná.

90+4

90+3
    Žlutou kartu dostává Jonathan Tinhan (ESTAC Troyes).

90+2
    Troyes se naskládalo do pokutového území domácích a bude se snažit o vyrovnání.

90+1
    Rozhodčí Bastien se rozhodl, že nastaví čtyři minuty nad rámec základní hrací doby.

90
    Ten nepřinesl žádné větší vzrušení, neboť nejvýše do vzduchu vyskočil hostující Azamoum.

89
    Rohový kop pro domácí celek.

88
    Nepřesná střela Nianeho končí zhruba dva metry od brány. Lafont bude odkopávat od brány.

87
    Žlutou kartu dostává Karim Azamoum (ESTAC Troyes).

86
    Toulouse si přihrává kolem poloviny hřiště a šetří každou vteřinku kde se dá.

85
    Sylla si dobře počínal a vybojoval na svou osobu útočný faul.

84
    Troyes se pokouší vyrovnat, nicméně domácí si hlídají nejtěsnější možný výsledek.

83
    Střídání v týmu Toulouse FC: ze hřiště odchází Corentin Jean, přichází Clément Michelin.

82
    Nepřesná přihrávka Gabriela končí za brankovou čarou. Domácí brankář Lafont bude odkopávat od brány.

81
    Střídání v týmu Toulouse FC: ze hřiště odchází Jimmy Durmaz, přichází Jacques François Moubandje.