Bayern – Hoffenheim 5:2 (kon.) | Dortmund – Freiburg 2:2 (kon.) | RB Lipsko – Hamburg 1:1 (kon.)
Kolín nad Rýnem – Augsburg 1:1 (kon.) | Stuttgart – Schalke 0:2 (kon.) | W. Brémy – Hertha 0:0 (kon.)
Bayern Mnichov
5:2 (2:2)
TSG 1899 Hoffenheim
Sobota 27.01.2018, 15:30 • Allianz Arena, München • Německá Bundesliga • 20. kolo

To je ode mne vše, přeji Vám krásný zbytek sobotního odpoledne a u dalších přenosů nashledanou. (17:25:16)

Držení míče: 59 % : 41 %.
    Střely na branku: 11:4. Střely mimo: 9:0. Rohy: 3:4. Ofsajdy: 3:3. Fauly: 8:19.

Máme tu konec! Jednoznačný výsledek dnešního utkání se zrodil zvláště ve 2. půli. V 1. poločasu Hoffenheim vzdoroval silnějšímu soupeři výborně, druhá půle však jednoznačně patřila domácím. Postupně se trefili Coman, Vidal a Wagner , kteří tak upravili skóre na 5:2. Musíme říci, že je to naprosto zasloužené vítězství Bayernu, protože jejich soupeř vůbec nezvládl hru ve 2. půli a příliš pasivním přístupem si vykoledoval pořádný příděl gólů.

90+2
    90. Sandro WAGNER - 5:2

90
    Bayern právě vstřelil branku!
    Ztráta míče ještě před polovinou hřiště se Hoffenheimu nevyplatila. Rafinha dovedl míč do vápna a poté se pokusil najít v malém vápně spoluhráče. Ačkoliv byl míč tečován Baumannem, SANDRO WAGNER byl natolik šikovný, že nasměroval balón do sítě. A je to 5:2.

87
    Utkání se dohrává, Hoffenheim se ještě snaží zmírnit porážku, nedařís e mu však dostat před bránu soupeře. Uth se pokusil přejít přes 2 protihráče individuálně, míč mu byl ale odebrán.

84
    Střídání v týmu Bayern Mnichov; odchází Joshua Kimmich a přichází Sandro Wagner.

82
    Bayern drží míč na svých kopačkách a nikam se nežene. Nemá také proč.

80
    Rafinha doslova zesměšnil svého soupeře, když si ho obhodil jak kužel na tréninku. Poté zakombinoval s Mullerem, vše ale končí nepřesným centrem, který lapil Baumann.

78
    Vidal byl ostrým skluzem sražen k zemi. Rozhodčí mu pomáhá na nohy. Místo toho by měl však žlutou kartou potrestat borce z Hoffenheimu.

77
    Střídání v týmu Bayern Mnochov; A.Robben předává kapitánskou pásku Mullerovi a odchází ze hřiště, nahrazuje ho Rafinha.

76
    Levá strana, kde úřaduje Alaba, Vidal a Coman, je o poznání aktivnější než strana Robbena a spol. i teď přišel centrovaný míč z levé strany, obrana hostů si však dobře hlídala borce v červeném.

74
    David Alaba nedokázal přihrát před bránu Hoffenheimu, naopak ještě sám tečoval míč do zámezí. Baumann vykopává.

72
    Robben přišel o balón a hosté podnikli velmi rychlou útočnou akci. Ta skončila nebezpečnou přihrávkou do malého vápna, kde musel vše zachraňovat Niklas Süle.

70
    Domácí fanoušci si začali zápas opravdu užívat. Hlasitým povzbuzováním ženou své oblíbence za dalším gólem.

68
    Hráči v modrém jakoby úplně přestali hrát. V posledních minutách domácí celek zcela jasně přehrává Hoffenheim, který není schopen udržet na pár vteřin balón.

67
    TSG 1899 Hoffenheim; odchází B.Hubner a přichází A.Kramarič.
    66. Arturo VIDAL - 4:2

Martin Primus

Branky: 21. Lewandowski (Kimmich), 25. J. Boateng (Robben), 63. Coman (Lewandowski), 66. Arturo Vidal (Robben), 90. Wagner (Rafinha) – 3. Uth, 12. Gnabry

Karty:   22. Bičakčić (HOF), 34. Hübner (HOF)

Neproměněná penalta: 3. Gnabry (HOF), brankář Ulreich zneškodnil

Bayern Mnichov: Ulreich – Kimmich (84. Wagner), J. Boateng, Süle, Alaba – Tolisso (64. T. Müller), Rudy, Arturo Vidal, Robben (77. Rafinha) – Lewandowski, Coman.
    Náhradníci: Starke – Wagner, Ribéry, James Rodríguez, Bernat, Rafinha, T. Müller.

TSG 1899 Hoffenheim: Baumann – Bičakčić (46. Akpoguma), Vogt, Hübner (67. Kramarić) – Grillitsch, Kadeřábek, Zuber, Geiger, Rupp (59. Amiri) – Uth, Gnabry.
    Náhradníci: Stolz – N. Schulz, Amiri, Žulj, Akpoguma, Kramarić, Szalai.

Rozhodčí: Manuel Grafe