Hr. Králové – Vysoké Mýto 5:0 (kon.) | Poprad – Lipt. Hrádok 6:0 (kon.) | Sereď – Púchov 5:0 (kon.)
Pardubice – Jihlava 0:0 (kon.) | Č. Budějovice – Příbram 2:1 (kon.) | Benešov – Žižkov 1:1 (kon.)
Skalica – Šaľa 12:0 (kon.) | Zlín – Třinec 3:1 (kon.) | Ústí n. L. – Dukla Praha 1:4 (kon.)
Opava – Nitra 1:1 (kon.) | Ostrava – Michalovce 3:3 (kon.) | Trenčín – Hajduk Split 2:4 (kon.)
FK Benešov
1:1 (0:0)
FK Viktoria Žižkov
Sobota 27.01.2018, 11:00Přípravný zápas

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (12:47:33)

Je konec. Třetiligový Benešov nakonec remizoval s druholigovou Viktorkou 1:1. V 60. minutě šli domácí do vedení a už to vypadalo, že vyhraje překvapivě Benešov, ovšem v 90. minutě hosté srovnali.

90

90
    Žižkov právě vstřelil branku!
    A je vyrovnáno! V poslední minutě si PETR JEŽDÍK střílí vlastní branku a utkání pravděpodobně skončí remízou. Pro hosty to tak je už třetí remíza ze čtyř přípravných zápasů.

82
    Viktoria Žižkov vybojovala rohový kop a může tak ohrozit či vstřelit vyrovnávací branku.

80
    Benešov je stále velmi aktivní a snaží se útočit na branku Soukupa.

68
    Opět je to domácí tým, který vybojoval rohový kop.

60
    Benešov právě vstřelil branku!
    Benešov jde překvapivě do vedení, ovšem s dnešním výkonem po zásluze. VOJTĚCH ENGELMANN vstřelil první branku utkání a stav je tak 1:0 pro domácí tým.

57
    Benešov se opět ujme rohového kopu.

50
    Benešov opět vybojoval rohový kop, ale ani tentokrát z toho nic nevzniklo.

46
    Střídání v týmu FK Viktoria Žižkov: ze hřiště odchází Hrubeš, přichází Soukup.
    Střídání v týmu FK Viktoria Žižkov: ze hřiště odchází Musa, přichází Badocha.

46

První poločas je u konce. Branky jsme se zatím nedočkali a stav je tak remízový 0:0.

45

44
    Ovšem míč skončil pouze u obrany Žižkova.

43
    Benešov vybojoval už třetí rohový kop a může ohrozit bránu Hrubeše.

40
    Ovšem ani z tohoto rohu nevzniklo nic nebezpečného a u míče tak je opět Benešov.