Buffalo – NY Islanders 4:3 (kon.) | New Jersey – Calgary 2:3 (kon.) | Philadelphia – Montreal 5:3 (kon.)
Ottawa – Nashville 4:3 (po pr.) | Tampa – Vancouver 5:2 (kon.) | St. Louis – Colorado 6:1 (kon.)
Minnesota – Arizona 3:4 (po pr.) | Chicago – Dallas 2:4 (kon.) | San Jose – Vegas 3:5 (kon.)
Buffalo Sabres
4:3 (2:0, 1:1, 1:2)
New York Islanders
Pátek 09.02.2018, 01:00 • KeyBank Center, Buffalo • NHL

Slovenská stopa v utkání

Jaroslav Halák (NYI) 18 zák., 4 góly, 81,8% (03:45:34)

Hvězdy utkání

1. Sam Reinhart (BUF) 1+2
    2. Jack Eichel (BUF) 1+1
    3. John Tavares (NYI) 1+0

Statistiky: Střely na bránu: 22-29; Zablokované střely: 7-9; Vhazování: 60%-40%; Hity: 23-25; Přesilové hry: 1/2-1/3; Trestné minuty: 6-4.

Islanders na ledě Buffala dokázali smazat tříbrankové manko, jenže krátce na to inkasovali, když se necelých pět minut před koncem prosadil Sam Reinhart a uštědřil soupeři rozhodující ránu. Sabres dnes během základní části NHL zaznamenali jubilejní 1000. domácí vítězství. Úžasný milník, co říkáte? Konečný výsledek v KeyBank Center. Buffalo Sabres 4 NY Islanders 3.

59:00
    Do konce dnešního utkání zbývá odehrát 1 minuta. Jaroslav Halák už je na střídačce!

56:36
    Cal Clutterbuck vystřelil od modré čáry a Robin Lehner nedokázal jeho střelu udržet, naštěstí pro brankáře Sabres před ním ale byli spoluhráči, kteří kotouč uklidili do bezpečí.
    55:46 Sam REINHART - 4:3

55:46
    Sabres právě vstřelili branku!
    Jack Eichel z vnějšího oblouku pravého kruhu pro vhazování nahodil puk před bránu, kde se v mezikruží Evan Rodrigues neprosadil, SAM REINHART už ale vzápětí ano! Sabres znovu vedou, tentokrát 4:3! Asistence: Evan Rodrigues a Jack Eichel.

54:47
    Jaroslav Halák zastavil střelu Sabres z levého kruhu pro vhazování a po jeho zákroku je tu komerční přestávka.
    54:33 Anders LEE - 3:3

54:33
    Islanders právě vstřelili branku!
    ANDERS LEE v blízkosti pravé tyče využil po střele Joshe Baileyho z vrcholu pravého kruhu pro vhazování odrazu puku od hrazení za bránou a dorazil puk vedle levého betonu Robina Lehnera do brány! Islanders využili přesilovou hru a vyrovnali na 3:3! Asistence: Josh Bailey a Nick Leddy.

53:32
    Jack Eichel v obranném pásmu podrazil Mathewa Barzala a dostal dvě minuty za podržení. Islanders si zahrají třetí přesilovou hru v zápase a mají velkou šanci vyrovnat.

52:50
    Sabres se ocitli u levé tyče ve velké šanci, jenže ani nadvakrát Jaroslava Haláka nepřekonali!
    Staňte se fanoušky NHL.cz!

52:15
    Islanders od boxu časoměřičů napálili puk podél hrazení do útočného pásma, na opačné straně ho ale nedojeli.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 8. Eichel (S. Reinhart, C. Nelson), 14. Rodrigues (Scandella, S. Reinhart), 28. R. O'Reilly (Ristolainen, Okposo), 56. S. Reinhart (Rodrigues, Eichel) – 34. Tavares (B. Nelson, Hickey), 48. Johnston (Clutterbuck), 55. Lee (Jo. Bailey, Leddy)

Buffalo Sabres: Lehner (Ch. Johnson) – Beaulieu, Ristolainen, Scandella, C. Nelson, Gorges, Antipin – Rodrigues, Eichel (A), S. Reinhart – E. Kane, R. O'Reilly (A), Okposo (A) – Girgensons, Jo. Larsson, Pominville – B. Pouliot, Josefson, Nolan. Hlavní trenér: Phil Housley.
    New York Islanders: Halák (Greiss) – Leddy, Aho, Pelech, D. Seidenberg, Hickey, Pulock – Beauvillier, Tavares (C), Jo. Bailey – Lee, Barzal, Eberle – Ladd (A), B. Nelson, Clutterbuck (A) – Johnston, Cizikas, Chimera. Hlavní trenér: Doug Weight.

Rozhodčí: Dan O'Halloran, Furman South. Čároví: Scott Driscoll, Vaughan Rody

Diváci: 16872