Mountfield HK – Zlín 4:5 (0:1 po s.n.) | K. Vary – Salzburg 0:4 (kon.) | HC Plzeň – Č. Budějovice 2:0 (kon.)
Pardubice – Vítkovice 3:1 (kon.) | Jihlava – Kladno 1:5 (kon.) | Kometa Brno – Slavia 3:8 (kon.)
HC Dukla Jihlava
1:5 (0:3, 1:1, 0:1)
Rytíři Kladno
Sobota 10.03.2018, 15:15 • Horácký zimní stadion, Jihlava • Extraliga staršího dorostu • 28. kolo

59:24
    Ještě jedno vyloučení na závěr utkání. Matěj Zíka směřuje na 36 sekund ven kvůli podražení.

Na vyloučení: 9-9.
    Vyšší tresty: 1-1.

55:27
    Domácí se budou bránit minutu a půl dlouhému oslabení pět na tři, jelikož Matouš Menšík putuje ven za podražení.

Na vyloučení: 9-8.

54:55
    Další vyloučení. Také Dukla dostává desítku, trest na 2+10 minut obdržel Valentýn Smolko za naražení zezadu. Menší trest za něj odsedí Patrik Čermák.

Na vyloučení: 8-8.

49:51
    Další komplikace pro domácí tým, obránce Daniel Piskač je potrestán dvěma minutami za držení.

Na vyloučení: 7-8.
    Vyšší tresty: 0-1.

47:06
    Po delším čase si zahrají přesilovku také Kladenští, jelikož Patrik Trnka sekl soupeře a jde ven.

Na vyloučení: 6-8.

43:58
    61 sekund dlouhá přesilovka pět na tři pro Duklu. Na trestnou lavici míří Vojtěch Tržil za krosček. Možná poslední šance pro domácí tým, jak ještě zdramatizovat zápas.

Na vyloučení: 5-8.

42:59
    Tím spíše, že Petr Hašek je dalším vyloučeným mužem zápasu. Dostává dvě minuty za podražení.

Na vyloučení: 5-7.

39:00
    Tomáš Chlubna a Matěj Čermák směřují také na trestnou lavici, oba dva dostávají shodně dvě minuty za hrubost.

Na vyloučení: 5-6.

35:45
    Matyáš Filip jde ven na dvě minuty za zásah do oblasti hlavy nebo krku na Valentýna Smolka. Odsedí si 2+10 minuty, menší trest odpyká Matyáš Rendla.

Na vyloučení: 4-5.

30:33
    Trest pro domácí ekipu, Patrik Čermák inkasuje dvě minuty za podražení.

Na vyloučení: 4-4.

22:27
    Po mele před brankou se vylučuje na obou stranách. Domácí Pavel Zvěřina dostává dvě minuty za hrubost, jelikož se ohnal po Patriku Šmatlákovi, který jej držel.

Na vyloučení: 3-4.

21:51
    Zatím to tak rozhodně nevypadá, neboť se síly na ledě srovnají. Jiří Marek dostává dvě minuty za podražení. Jihlava se hned po buly musela bránit útoku soupeře a domácí hokejista se za brankou provinil faulem.

Na vyloučení: 2-3.

21:40
    Jihlava bude hrát přesilovou hru, jelikož Matěj Zíka podrazil soupeře. Že by domácí vstřelili svojí první branku?

Na vyloučení: 1-3.

12:03
    Valentýn Smolko už jede na trestnou lavici, kde bude rád, pokud si odsedí celé dvě minuty za háček na Petra Haška.

Na vyloučení: 1-2.

07:30
    Tomáš Bernat si v rohu za svojí brankou počínal hodně tvrdě a poslal Martina Baráka na zem. Ten vyletěl jak papírový čertík, ovšem sudí žádnou potyčku nedopustili a úvodní jmenovaný je potrestnán dvěma minutami za vražení na hrazení.

Na vyloučení: 0-2.

04:28
    První vyloučení zápasu, Chaloupek rychle sprintoval z branky. Za Kladno jde ven Martin Bláha, který se dopustil nedovoleného bránění.

Na vyloučení: 0-1.

Tomáš Lysý

Branky a nahrávky: 29. Chlubna (Svoboda, Menšík) – 13. M. Bláha (M. Čermák, O. Bláha), 16. Šmatlák (M. Filip, O. Bláha), 16. Urban (Bernat, Routa), 22. Urban (Zich), 50. O. Bláha (Šmatlák)

HC Dukla Jihlava: Chaloupek (Juřička) – Smolko, Piskač, Trnka, Zvěřina, Sapík, Marek – Pigl, Krajíček, Chlubna – J. Filip, Menšík, Barák – Zadražil, P. Čermák, Kardoš – Svoboda. Trenér: Štěpán Moravec
    Rytíři Kladno: Jiroušek (Gabřiška) – Volráb, Funk, Tržil, Zich, Zíka, Šmatlák – M. Bláha, M. Filip, O. Bláha – Routa, Urban, Bernat – Hašek, M. Čermák, Kulma – Rendla. Trenér: Jiří Kopecký

Rozhodčí: Skopal – Reich, Nechvátal