Alkmaar – Groningen 3:2 (kon.) | Sparta Rotterdam – Ajax 2:5 (kon.) | Breda – Kerkrade 0:1 (kon.)
Zwolle – Feyenoord 3:4 (kon.)
PEC Zwolle
3:4 (0:2)
Feyenoord Rotterdam
Neděle 18.03.2018, 16:45Nizozemská Eredivisie • 28. kolo

Tak a je konec dnešního zápasu. Hosté zvítězili 4:3 a připisují si tak další tři body do tabulky, závěr zápasu byl ještě hodně zajímavý! Nejprve byla pět minut před koncem nařízená penalta pro domácí celek a tím to vlastně všechno začalo, Piotr Parzyszek ji dokázal proměnit a minutu před koncem ještě snížil na rozdíl jediné branky, hosté si ale poté už vedli hodně dobře v obraně a žádné překvapení už nedopustili, na začátků druhého poločasu hrací plochu opustil Robin Van Persie, který dneska vstřelil dva góly. Více se už tedy nestalo a to je z dnešního přenosu všechno. (18:35:12)

90+4

90+4
    Odkop od hostující branky, zápas každou chvíli skončí.

90+4
    Ryan Thomas se provinil faulem u rohového praporku a vypadá to, že si hosté už skóre pohlídají.

90+2
    Roh pro hosty, situace byla zcela podle očekávaní rozehrána na krátkou vzdálenost.

90
    Hlavní rozhodčí bude nastavovat čtyři minuty, to je poměrně ještě hodně času!

90
    Střídání v týmu Feyenoord Rotterdam: ze hřiště odchází Steven Berghuis, přichází Eric Botteghin.
    88. Piotr PARZYSZEK - 3:4

88
    Zwolle právě vstřelilo branku!
    Tak ono to přece jen bude ještě hodně zajímavé! Dvě minuty před koncem řádné hrací doby je sníženo na rozdíl jediného gólu a opět se prosadil PIOTR PARZYSZEK, ke kterému se odrazil míč a zbývalo mu už jen zakončovat do prázdné branky. Zápas může být ještě hodně zajímavý.

87
    Už se toho moc neděje, domácí se sice snaží něco vymyslet, ale kombinace končí většinou velice rychle.
    85. Piotr PARZYSZEK - 2:4

85
    K míči se postavil PIOTR PARZYSZEK, který se soustředil do poslední chvíle, jeho rána mířila do levého dolního rohu branky, brankář sice vystihl směr, ale na míč nedosáhl.

85
    Hlavní rozhodčí nařídil penaltu pro domácí celek!

84
    Volný kop pro hostující celek.

83
    Střídání v týmu PEC Zwolle: ze hřiště odchází Youness Mokhtar, přichází Erik Israelsson.

83
    Střídání v týmu PEC Zwolle: ze hřiště odchází Queensy Menig, přichází Terell Ondaan.

82
    Wouter Marinus se po souboji ocitl na zemi a bude ošetřovaný.

81
    K žádné velké šanci nedošlo.

81
    Rohový kop pro domácí celek.

Marek Jašek

Branky: 52. Saymak, 85. Parzyszek, 88. Parzyszek – 11. van Persie, 15. van Persie, 51. El Ahmadi, 78. Vilhena

Karty:   59. S. Berghuis (FEY)

Držení míče: 46 % : 54 %.
    Střely na branku: 7:9. Střely mimo: 9:2. Rohy: 6:5. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 3:13.
    PEC Zwolle: Boer – Ligeon, Sandler, S. van den Berg, Ehizibue – Saymak (72. Parzyszek), Dekker, Thomas (C) – Mokhtar (83. Israelsson), Menig (83. Ondaan), Namli.
    Náhradníci: Hauptmeijer, van der Hart – E. Bakker, Benschop, Freire, Israelsson, Marinus, Ondaan, Parzyszek.

Feyenoord Rotterdam: Jones – Haps, van der Heijden, van Beek, Diks – Vilhena, van Persie (53. Toornstra), El Ahmadi (C) – Boëtius, N. Jörgensen, S. Berghuis (90. Botteghin).
    Náhradníci: Bijlow, Ten Hove – S. Amrabat, Basaçikoglu, Botteghin, Malacia, Nieuwkoop, Tapia, Toornstra, Vente.

Rozhodčí: van Boekel P. (Ned)