Wigan – Southampton 0:2 (kon.) | Leicester – Chelsea 1:2 (po pr.)
Southampton FC
Neděle 18.03.2018, 14:30 • JJB Stadium, Wigan • FA Cup • Čtvrtfinále

Z mé strany je to dnes vše, loučím se s Vámi, přeji příjemný zbytek dne a u některého z dalších přenosů brzy napočtenou. (16:28:34)

Držení míče: 51 % : 49 %.
    Střely na branku: 2:6. Střely mimo: 4:5. Rohy: 14:7. Ofsajdy: 1:6. Fauly: 12:12.

Do semifinále FA Cupu postupuje Southampton!

A je tu konec! Po velmi napínvé bitvě, kdy se v prvním poločase velmi laxní Southampton konečně probral až v půli druhé, nakonec vítězí hostující tým! Skóre tohoto zápasu otevřel po rohovém kopu Hojbjerg, Wigan začal po tomto momentu více kazit a jejich hra přestala být přesná. I přesto se ale snažili držet krok, v závěru zápasu měli velký tlak. Skóre zápasu ale nakonec zpečetil až Alves Cedric, který se v nastavené době dokázal prosadit individuální akcí.

90+4

90+3
    Hráči stále slaví gól, hned po rozehrání by měl ale rozhodčí zápas ukončit.
    90+2. CEDRIC - 0:2

90+2
    Southampton právě vstřelil branku!
    A je hotovo! Hned po rohu soupeře se dostal k míči ALVES CEDRIC, který se skvělou individuální akcí probojoval až do vápna soupeře, odkud neváhal vystřelit, trefil přesně dolní růžek branky a zvyšuje tak vedení svého týmu na 2:0!

90+1
    Wigan má další roh, možná poslední příležitost, jak změnit skóre zápasu.

90
    Roh letí opět mimo oblast ohrožení, rozhodčí signalizuje, že k utkání přidá minutu navíc.

89
    Wigan se dostává k rohovému kopu, uvidíme, jestli jej konečně dokáží využít.

88
    Také hosté využívají možnost střídání, aby mohli posilnit do posledních minut svou obranu.

87
    Střídání v týmu Southampton FC: ze hřiště odchází Gabbiadini, přichází Romeu.

86
    Southampton drží míč na svých kopačkách a snaží se k němu soupeře nepouštět.

85
    Rozhodčí Oliver uděluje druhou žlutou kartu v zápase, za tento ostrý zákrok ani jeinou možnost potrestání neměl.

84
    Střídání v týmu Wigan Athletic: ze hřiště odchází Corrillo, přichází Long.

83
    Ten ale končí pouze v místem, kde byli připraveni hlavičkovat hostující obránci.

82
    Domácí opět posilňují svůj útok a zahrávat budou volný přímý kop z asi čtyřiceti metrů.