Brno – Karviná 4:1 (kon.) | Jihlava – Třinec 2:0 (kon.) | Ostrava – Slovácko 4:0 (kon.)
FC Baník Ostrava
4:0 (1:0)
1.FC Slovácko
Neděle 18.03.2018, 15:00 • Bazaly • Juniorská liga – Morava • 21. kolo

A je dobojováno! V klíčovém souboji o účast v nadstavbové části uspěli bez větších problémů fotbalisté Ostravy, kteří celé utkání proti Slovácku dominovali a navrch přidali čtyři branky. (16:53:16)

90+1

90
    Ostravané ještě mají chuť útočit, ale do konce zápasu už mnoho nezbývá.

88
    Baník právě vstřelil branku!
    Tak ještě jeden míč skončil v síti Slovácka! Dalším úspěšným střelcem Ostravy je z vápna zakončující DOMINIK ZAK.

85
    Centr do vápna si ostravská obrana pohlídala.

84
    Jeden z domácích hráčů utrpěl zranění ve vápně, ale nevypadá to na nic vážného. Po ošetření bude Slovácko zahrávat rohový kop.

82
    Slovácko se nadále snaží něco vymyslet směrem dopředu, ale útočné provedení prozatím pokulhává.

78
    Baník třetí brankou nejspíše rozhoduje o tom, kdo dnes získá klíčové tři body! Bleskovou akci Ostravanů zakončil střelou podél gólmana Daňka MATĚJ HELEŠIC.

75
    Baník hraje, co potřebuje, a v klidu kontroluje svůj náskok.

71
    Slovácko začíná trochu vytahovat své útočné drápky, ale zatím kombinuje stále poměrně daleko od Budinského klece.

68
    Slabou střelu z pravé strany si Daněk lehce pohlídal.

66
    Střídání v týmu 1.FC Slovácko: ze hřiště odchází Hellebrand, přichází Vaďura.

65
    Ostrava nadále pokračuje v dobývání hostující svatyně, ale obrana Slovácka v posledních minutách funguje na jedničku.

61
    Slovácko je nadále jako opařené a prakticky se nedostává na polovinu domácího týmu.

58
    Ostrava navyšuje svůj náskok! Centr z rohového kopu našel ve vápně ONDŘEJE KUBÍKA, který hlavou překonal gólmana Daňka.

56
    Budinský si poradil s prudkým centrem a vyrazil míč do bezpečí.

54
    Hraje se nadále ve velkém tempu a i Slovácko se snaží útočit. Na výraznější šanci ve druhém poločase ale nadále čekáme.

50
    Slibná akce hostů vyústila v centr do vápna, na který naskakoval nejspíše Sikharulidze, jemuž se ale hlavička příliš nepovedla.