Kortrijk – Waasland-Beveren 4:1 (kon.) | Lierse – Mouscron 0:3 (kon.) | Lokeren – Sint-Truiden 1:0 (kon.)
Eupen – Beerschot 2:2 (kon.)
KAS Eupen
2:2 (1:1)
KFCO Beerschot Wilrijk
Sobota 31.03.2018, 20:30 • Stadion am Kehrweg, Eupen • Belgická liga • O Evropskou ligu
    90+2. Luis GARCÍA - 2:2

90+2
    Eupen právě vstřelil branku!
    Tak nakonec tento zápas skončí remízou! K přímému kopu z devatenácti metrů se postavil LUIS GARCÍA a krásným kopem přes zeď uklidil míč do horního rohu branky, kam Romo nestihl doplachtit.

89
    Střídání v týmu Koninklijke Beerschot AC: ze hřiště odchází Tom van Hyfte, přichází Karim Essikal.
    83. Alexander MAES - 1:2

83
    Beerschot právě vstřelil branku!
    Hosté se nějakých deset minut před koncem vrací do vedení! Stačili k tomu tři útočící hráči a hlavně centr Octávia, po kterém hlavičkoval do sítě ALEXANDER MAES. Mulumba a Tirpan v jeho blízkosti pouze přihlíželi a za tuhle inkasovanou branku pochvalu rozhodně nedostanou.

77
    Střídání v týmu KAS Eupen: ze hřiště odchází Mamadou Koné, přichází Alessio Castro-Montes.

70
    Střídání v týmu Koninklijke Beerschot AC: ze hřiště odchází Jimmy De Jonghe, přichází Charni Ekangamene.

67
    Střídání v týmu KAS Eupen: ze hřiště odchází Florian Raspentino, přichází Jean Thierry Lazare Amani.

61
    Střídání v týmu Koninklijke Beerschot AC: ze hřiště odchází Jacques Zoua, přichází Kule Mbombo.

58
    Střídání v týmu KAS Eupen: ze hřiště odchází Diawandou Diagné, přichází Luis García.

49
    Žlutou kartu dostává Jan van den Bergh (Koninklijke Beerschot AC).
    45. Florian RASPENTINO - 1:1

45
    Domácí chvílí před koncem poločasu vyrovnávají na 1:1! Nacvičený signál z rohového kopu letěl před šestnáctku na FLORIANA RASPENTINA, jehož nenápadná střela z voleje díky teči prosvištěla až za překvapeného Roma.

42
    Alexander Maes byl pozdě u balónu a za přišlápnutí Koného nohy vyfasoval první žlutou kartu.
    17. Tom van Hyfte (BEE) - 0:1

17
    Hosté jdou v sedmnácté minutě do vedení! Hráči ve žlutém zvládli sérii hlaviček po odvráceném centru z levé strany, k míči se pak dostal TOM VAN HYFTE a šťastně tečovaná střela zprava mu zapadla pod vzdálenější horní roh branky.