New Jersey – Toronto 2:1 (kon.) | NY Islanders – NY Rangers 2:1 (kon.) | Philadelphia – Carolina 4:3 (kon.)
Washington – Nashville 3:4 (kon.) | Columbus – Pittsburgh 4:5 (po pr.) | Florida – Boston 3:2 (kon.)
Detroit – Montreal 3:4 (kon.) | Winnipeg – Calgary 2:1 (kon.) | Edmonton – Vegas 4:3 (kon.)
Vancouver – Arizona 4:3 (po pr.) | Los Angeles – Minnesota 5:4 (po pr.) | San Jose – Colorado 4:2 (kon.)

Nashville právě vstřelil branku!
    Hosté se dostávají do vedení! Po obrovské šanci Forsberga zůstali hosté ve třetině, od mantinelu vypálil Viktor Arvidsson , jeho střelu Grubauer neudržel a kotouč, který klouzal za zády domácího brankáře se štěstím posunul do branky RYAN JOHANSEN! Asistence: Viktor Arvidsson, Ryan Ellis
    48:19 Roman JOSI - 3:3

48:19
    A máme srovnáno! Hosté využívají i další přesilovou hru! Hosté si rychle vyměnili kotouč ve třetině, až ho Ellis nahrál na mantinel na volného ROMANA JOSIHO, který svou dělovkou překonal domácího brankáře! Asistence: Ryan Ellis, Kyle Turris
    41:07 Jevgenij KUZNĚCOV - 3:2

41:07
    Washington právě vstřelil branku!
    Domácí vstupují výborně do třetí třetiny a berou si vedení zpět! JEVGENIJ KUZNĚCOV nabral rychlost u mantinelu, pokryl kotouč před obránce z ostrého úhlu překonal Sarose střelou backhandem! Výstavní backhand! Bez asistence.
    34:03 Craig SMITH - 2:2

34:03
    A máme srovnáno! Hosté vyhráli buly, kotouč se dostal na modrou k Romanu Josimu , který vypálil od modré, jeho kotouč se po odrazech dostal k volnému CRAIGU SMITHOVI, který pohotovou dorážkou přidal druhý gól! Asistence: Roman Josi, Kyle Turris
    26:47 Jevgenij KUZNĚCOV - 2:1

26:47
    Domácí se ujímají vedení! Capitals využívají další přesilovou hru! JEVGENIJ KUZNĚCOV dostal kotouč k první tyči a prudkou nahrávkou hledal na druhé tyči postaveného Ovečkina, ale jeho nahrávku si srazil do branky Ellis, který skákal do nahrávky! Asistence: Nicklas Bäckström, T. J. Oshie
    24:29 Alexandr OVEČKIN - 1:1

24:29
    A máme srovnáno! I dommácí využívají přesilovou hru! Jevgenij Kuzněcov se dostal k puku v rohu kluziště a krásnou krosovou nahrávkou našel osamoceného ALEXANDRA OVEČKINA, který nechytatelnou střelou zápěstím do horního růžku srovna skóre! Asistence: Jevgenij Kuzněcov, John Carlson
    04:17 Craig SMITH - 0:1

04:17
    Hosté se ujímají vedení, když využívajá přesilovou hru! Subban poslal kotouč na Ryana Johansena, který vypálil přízemní střelu, jeho střelu Grubauer vyrazil před sebe, před volného CRAIGA SMITHE, který uklidil kotouč do prázdné branky! Asistence: Ryan Johansen, P. K. Subban

Veronika Loudová

Branky a nahrávky: 25. Ovečkin (Kuzněcov, Carlson), 27. Kuzněcov (Bäckström, Oshie), 42. Kuzněcov – 5. C. Smith (Johansen, P. K. Subban), 35. C. Smith (Josi, Turris), 49. Josi (Ellis, Turris), 55. Johansen (Arvidsson, Ellis)

Washington Capitals: Grubauer (Holtby) – Orlov, Niskanen, Kempný, Carlson, Orpik, Djoos – Ovečkin, Kuzněcov, T. Wilson – Burakovsky, Bäckström, Oshie – Connolly, Eller, Smith-Pelly – Stephenson, Boyd, Chiasson.
    Nashville Predators: Saros (Rinne) – Josi, Ellis, Ekholm, P. K. Subban, Jemelin, Irwin – F. Forsberg, Johansen, Arvidsson – Fiala, Turris, C. Smith – Sissons, Bonino, Hartman – Salomäki, Fisher, Watson.

Rozhodčí: Brenk, McCauley – Miller, Barton