Yantar Moskva – Sparta 6:9 (kon.) | IHS Riga – Třinec 0:2 (kon.) | Davos – Jungadler Mannheim 0:4 (kon.)
Zürich – Eisbären 3:1 (kon.) | HC Slovan – Sparta 3:6 (kon.) | North American Select – IHS Riga 2:3 (4:5 po s.n.)
Yantar Moskva – Davos 4:3 (kon.) | Třinec – Eisbären 1:4 (kon.)
Ice Hockey School Riga
0:2 (0:0, 0:1, 0:1)
HC Oceláři Třinec
Pátek 06.04.2018, 09:00 • Tipsport arena, Praha • Memoriál Jana Marka • Skupina B

U tohoto zápasu se s vámi loučím a u dalších utkání Memoriálu Jana Marka na počtenou! (10:58:56)

Závěrečná třetina nabídla druhý gól zápasu, který padl v závěrečné minutě z hokejky třineckého Samuela Sarroryho. Ten skóroval do prázdné brány při hře Rigy bez brankáře a potvrdil vítězství Ocelářů s konečným výsledkem 2:0.

Nejlepší hráči zápasu

Bruno Brūveris (IHR) – Tadeáš Zeithamel (TRI)

59:32
    Třinec právě vstřelil branku!
    Oceláři pravděpodobně rozhodují gólem do prázdné brány. Peterek zavezl puk do třetiny a přihrál najíždějícímu SAMUELU SARRORYMU, který posílá svůj tým ještě blíže k vítězství. Asistence: Jonáš Peterek, Štěpán Macháček.

59:20
    Riga odvolala Brūverise na střídačku a zkouší vyrovnat při hře šest na pět. Navíc si Lotyši ještě berou time-out.

58:10
    Konstantīns Korkus ujel nehlídán a z levého kruhu vystřelil zápěstím, Zeithamel vyrazil puk.

57:29
    K ráně od modré čáry se odhodlal Kārlis Krustiņš, i když Zeithamel měl trochu zakrytý výhled, i tak přesně chytil letící pryž.

56:00
    Třinečtí však nezůstávají jen u defenzívy, Brūveris musel vytáhnout další ze svých přesných zákroků proti útočícím hráčům.

54:40
    S koncem třetí třetiny Lotyšové "chytili slinu" a aktivně se snaží ještě změnit skóre duelu, nicméně jejich soupeř dobře brání s jistým Zeithamelem v bráně.

53:49
    Tyčka třinecké svatyně zazvonila, jenže Riga větší tlak nevytváří, Oceláři úspěšně brání.

53:10
    Opět se musí krotit vášně u lotyšské brány, ale zatím se větší rvanice nerozpoutává.

52:20
    Strkanice před lotyšskou bránou nepřináší vyloučení, vše je rychle rozehnáno a bude se opět pokračovat.

51:32
    Hra se na několik momentů zrychlila, k vidění bylo několik návštěv u obou golmanů, nakonec vše končí u Zeithamela, jenž drží puk a bude se vhazovat před jeho bránou.

50:17
    A Jegors Mateiko je již na ledové ploše, Riga hraje v plném počtu.

49:38
    Oceláři se úspěšně drží v útočné třetině, nicméně příliš střeleckých příležitostí si nevytváří.

48:17
    Přesilovou hru si zahraje Třinec, Jegors Mateiko odchází na dvě minuty za hákování.

47:55
    Bogdanovs ověřil Zeithamelovu pozornost střelou od modré čáry.

46:57
    Na pár okamžiků vyjeli do útoku třinečtí hokejisté, záhy je ale Lotyši vyprovodili zpět do středního pásma.