Yantar Moskva – Sparta 6:9 (kon.) | IHS Riga – Třinec 0:2 (kon.) | Davos – Jungadler Mannheim 0:4 (kon.)
Zürich – Eisbären 3:1 (kon.) | HC Slovan – Sparta 3:6 (kon.) | North American Select – IHS Riga 2:3 (4:5 po s.n.)
Yantar Moskva – Davos 4:3 (kon.) | Třinec – Eisbären 1:4 (kon.)
Ice Hockey School Riga
0:2 (0:0, 0:1, 0:1)
HC Oceláři Třinec
Pátek 06.04.2018, 09:00 • Tipsport arena, Praha • Memoriál Jana Marka • Skupina B

59:32
    Třinec právě vstřelil branku!
    Oceláři pravděpodobně rozhodují gólem do prázdné brány. Peterek zavezl puk do třetiny a přihrál najíždějícímu SAMUELU SARRORYMU, který posílá svůj tým ještě blíže k vítězství. Asistence: Jonáš Peterek, Štěpán Macháček.

59:20
    Riga odvolala Brūverise na střídačku a zkouší vyrovnat při hře šest na pět. Navíc si Lotyši ještě berou time-out.

48:17
    Přesilovou hru si zahraje Třinec, Jegors Mateiko odchází na dvě minuty za hákování.

40:39
    Z kraje třetí třetiny to mohlo být 2:0 pro Třinec, Peterek číhal před bránou, kde nalezl přihrávku, tu zkoušel zády k bráně nasměrovat za Brūverise, jeho šibalský pokus však úspěchem neskončil.

37:55
    I nadále ale zůstává Brūveris hrdinou rižského týmu. Nyní odolal nepěkným střelám a dorážkám třineckých hokejistů, kteří již zvedali ruce nad hlavu, nicméně Brūveris nepustil puk za brankovou čáru.

34:49
    Brūverisovo kouzlo je odčarováno. Po výletu Rigy v útočném pásmu se Třinečtí dostali do rychlého protiútoku. Samostatnou akcí se blýskl JONÁŠ PETEREK, který zamíchal s pukem a otevírá skóre zápasu. Bez asistence.

29:31
    Třinec si zahraje přesilovou hru, Lotyš Emīls Ginters obdržel dvě trestné minuty za nedovolené bránění.

26:55
    Emīls Ginters se ocitl v dobré palebné pozici, z bezprostřední blízkosti otestoval Zeithamela, který kotouč jen odrazil vedle sebe, naštěstí pro Třinec se jako první ujali puku a vyhodili ho z brankoviště.

23:08
    Aleksandrs Biškins z Rigy nyní oslabuje svůj tým, dostává dvě minuty za podražení.

18:01
    Oceláři však dlouho v pěti nezůstali. Samuel Sarrory odchází na dvě minuty za podražení, pokračuje hra čtyři na čtyři.

16:44
    Bude se ale hrát čtyři na čtyři, za podražení dostává dvě minuty Lotyš Roberts Petrovičs.

15:56
    Přesilovou hru si zahraje také Riga, za sekání si odpyká trest třinecký Šimon Mikler.

13:45
    Několik tvrdých dorážek snášel Brūveris, nicméně urputným Ocelářům nepolevil a přečkal krušné chvilky.

10:27
    Mikler zpoza brány vyslal přesnou přihrávku na hůl Samuela Sarroryho, jeho ránu z voleje s přehledem pokryl Brūveris.

09:34
    Máme tu první vyloučení v utkání, na dvě minuty za podražení si jde sednou Emīls Ginter z Rigy.

Oba celky se rozehrávají na ledové ploše, za několik málo minut odstartuje v Tipsport areně první zápas druhého hracího dne Memoriálu Jana Marka. Ještě jednou vás u něj vítám, příjemné páteční dopoledne!