Hibernian – Celtic 2:1 (kon.)
Hibernian FC
2:1 (1:0)
Celtic Glasgow
Sobota 21.04.2018, 13:30 • Easter Road, Edinburgh • Skotská Premier League • O titul
    87. EDOUARD - 2:1

87
    Celtic právě vstřelil branku!
    Utkání ještě ale zdaleko nekončí! Celtic se postaral o drama, tři minuty před koncem je sníženo na rozdíl jediné branky! Tato kombinace na krátké vzdálenosti byla velice kvalitní a opět se prosadil nováček na hřišti! Tentokrát to byl ODSONNE EDOUARD, který z dobré pozice poslal míč ke vzdálenější tyčce!
    80. SLIVKA - 2:0

80
    Hibernian právě vstřelilo branku!
    O vítězi dnešního zápasu už je asi rozhodnuto! Domácí celek se dostává do dvoubrankového vedení a vypadá to, že Celtic dneska slavit titul rozhodně nebude. K hlavičce se v těsně před brankářem dostal čerstvý hráč na hřišti VYKINTAS SLIVKA, jeho hlavička zapadla do levého dolního rohu, brankář neměl šanci reagovat. Asistence: Kamberi.

77
    Druhá žlutá karta dnešního zápasu, ostrým faulem na půlicím kruhu se provinil McGinn a na verdikt raději ani neprotestoval.

73
    Střídání v týmu Hibernian FC: ze hřiště odchází Maclaren, přichází Slivka.

72
    Florian Kamberi taky vypálil z dálky, jeho rána letěla jen pár centimetrů od levé tyče!

70
    Žlutou kartu dostává Brown (Celtic FC).

70
    Střídání v týmu Celtic FC: ze hřiště odchází Rogic, přichází Roberts.

65
    Střídání v týmu Celtic FC: ze hřiště odchází Griffiths, přichází Edouard.

65
    Střídání v týmu Hibernian FC: ze hřiště odchází McGeouch, přichází Barker.
    56.

56
    Už měl být vyrovnáno! Celtic se dostal do rychlé akce a Forrestovi už jen zbývalo z dobré pozice překonat brankáře! Marciano ale prokázal své kvality a předvedl opravdu hodně dobrý zákrok! Následná dorážka letěla mimo.
    25. MACLAREN - 1:0

25
    A překvapení je na světě! Domácí celek se ujímá vedení v dnešním zápase! Po rychlé kombinaci se tým dostal velice lehce do pokutového území, JAMIE MACLAREN byl v malém vápně na tom správném místě a obdržel naprosto brilantní přihrávku, stačilo mu se už jen trefit do prázdné branky, což se bez sebemenších problémů povedlo.

11
    Žlutou kartu dostává Tirney (Celtic FC).

2
    Hodně velká šance favorizovaného celku! Leigh Griffiths obdržel skvostnou přihrávku a zničehonic byl před brankářem, jeho rána z bezprostřední blízkosti ale nakonec v bráně neskončila, brankář se blýskl slušným zákrokem!